2020 m. gegužės 27 d.

 

Lietuvos parama darosi vis svarbesnė ir prasmingesnė – Ukrainos kariai supranta, kad „amerikonai neateis“

56
Paskelbta: 2017-04-02 09:25 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos vėliava Avdejevkoje siutina Rusiją, tačiau ji nesugeba jos numušti. Nuotr. facebook.com


Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija, Švedijos pilietis Jonas Ohmanas kovo 31 d. socialiniuose tinkluose pranešė, kad „Lietuvos vėliava tebekaba prie Avdejevkos, Butovkos šachtos griuvėsiuose“.

„Kol kas, UA karių paskaičiavimais, paleista bent 600 įvairių kalibrų šaudmenų, neskaičiuojant lengvos ginkluotės, ją nuimti. Tačiau, kaip matote, ten tebėra, nors kiek „apčiupinėta“, - informavo desantininkas.

Pasak J. Ohmano, „nuotrauka simbolinė“.

„Mūsų, Lietuvos, parama darosi vis svarbesnė ir prasmingesnė kasdien. Pamažu kariai supranta, kad „amerikonai neateis“ (kažkur girdėta...) ir daro ką gali su tuo, ką turi“, - skelbia Lietuvos atstovas.

J. Ohmano teigimu, „tuo pačiu, sudėtinga kautis su priešu, kuris turi visų agresoriaus-valstybės karinių pajėgumų užnugaryje“.

„Gauname vis sudėtingesnius prašymus. Mes juos galime atlikti, net tarptautiniame lygmenyje, turime daug draugų, su įvairiausiais sugebėjimais ir žiniom. Bet tada reikia daugiau resursų“, - išaiškino karybos specialistas.

J. Ohmanas pakvietė visus lietuvius būti neabejingais.

„Nebūkite abejingi, padėkite Ukrainai, ji stovi tarp mūsų ir tamsos karalystės“, - ragina J. Ohmanas Lietuvos piliečius.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis, įskaitant karinę paramą, renka pinigus, valstybinio transliuotojo LRT eteryje organizuoja labdaros koncertus, kurių metu renkami pinigai kariaujantiems ukrainiečiams.

Švedijos pilietis J. Ohmanas ne kartą yra informavęs, kaip sėkmingai „su lietuvių pagalba Ukrainoje naikinami Rusijos kariuomenės specialistai“.

Keli susiję:

Lietuva remia Ukrainą visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis, įskaitant karinę paramą  

„Delfi.lt“ siekia sumenkinti Lietuvos pagalbą Ukrainai naikinant Rusijos kariuomenės specialistus     

Gera žinia lietuviams: Motorolos ir Givio žudikai buvo apmokyti NATO instruktorių Lietuvoje ir Latvijoje    

Prasideda operacija „Оборотень“   

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus   

Ukrainos gynėjas kviečia kuo skubiau pakeisti Salomėjos Nėries mokyklos pavadinimą   
 
Reikalingos Lietuvos veliavos, kurios bus panaudotos karo Ukrainoje zonoje  

Seimo NSGK pirmininkas nevertina užsieniečių veiklos Lietuvos teritorijoje  

Siūlymas, kaip neutralizuoti Rusiją be kraujo   

Lietuviai yra bene vieninteliai, kurie išliko ir yra su Ukraina

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
56. Remkim Ukrainą,
(2017-04-05 20:51:44)
(5.20.115.102) Parašė:

o mūsų vaikai nepasius pabadaus.55. nuomonė
(2017-04-05 16:13:19)
(85.255.56.134) Parašė:

pagal KVARTAL 95 ,Briuselyje tuman,Wašingtonie-moroz........54. taip
(2017-04-03 21:40:41)
(95.173.37.114) Parašė:

Lietuvos atstovas Ukrainoje-svedas.Vos neapsitriedziau is juoko.53. šernius >> 21. migle
(2017-04-03 16:23:44)
(88.119.128.22) Parašė:

Oho, kokios čia idėjos sklando, aš apšalęs... Žinote aš turiu geresnę mintį, nereikia čia velti Lietuvos kariuomenės. Surenkame Lietuvoje progresyviausią ir pažangiausią visuomenės dalį - na visokius labai aktyvius ir karingus partiečius, tolerastus, peredastus, žmogaus teisių atstovus, pagrindinių mass media vyr, redaktorius, politinių skyrelių redaktorius ir politinių temų žvaigždes žurnalistus patriotus blogerius - kurie labiausiai rėkia, NVO vadovaujančius darbuotojus, Saugumo komiteto narius, na ir kitus, kurie veržiasi ir kviečia kitus savo krauju ginti demokratiją ir vakarietiškas vertybes. Pavadiname juos progresyvios žmonijos avangardo kariauna (iš viso nieko bendro neturinti su tokia šalimi kaip Lietuva) ir iš NVO konfiskuotomis lėšomis transportuojame į Ukrainos rytus. Ten visą šią kariauną iš karto (pagal strategijos principą - smūgis didelių pajėgų koncentracija siaurame fronto ruože) narsusis švedų karvedys Karlas XIII ohmanas iškėlęs pažangios žmonijos vėliavą (LGBT?) veda į mūšį. Kad kariuomenė būtų guvesnė iš Ukrainos šauktinių sudaryti užkardos būriai kulkosvaidžių serijomis skatina ją iš galo. Kova tik iki pergalės, jokio atsitraukimo atgal. Patys liberastai-demokratai ir galėtų pakovoti už demokratiją, o ir rusams būtų finansinis smūgis - tiek PK ir Utioso, artilerijos šaudmenų reikėtų panaudoti, o kas dar tą faršą paskui turėtų kuopti. Ar gi tai neromantiška? Ar jūs, migle, pasirašytumėte sudalyvauti tokioje akcijoje, slava herojam garantuota?52. Tt
(2017-04-03 13:31:38)
(85.255.52.212) Parašė:

Kiek apdovanojimų ir įvertinimų už darbą Ukrainai yra gavusi mūsų Prezidentė,tačiau man norėtusi gyventi valstybėje,kur Prezidentai dirba ir stengiasi dėl savo valstybės žmonių.51. Petras Mureika: ekspol.pareig. ...eksavia...
(2017-04-03 08:08:46)
(78.63.70.246) Parašė:

Lietuvos politikai įvėlė savo šalį į šį, svetimą konfliktą.. ...... karas ne su Rusija, o su Novorusijos gyventojais, kurie nepanoro gyventi ukrainos sudėtyje po fašistinio perversmo šalyje, tad jie ir vadinami separatistais - gyventi atskirai.... ...ukrainos kariauna vyksta į Novorusiją numalšinti vietinius gyventojus, todėl ir vyksta šis neteisėtas karas... ukraina turi liautis žudyti taikius gyventojus ir privalo nedelsiant nutraukti bet kokius karinius veiksmus,..... ...nes ji su parašenko (paraša) priešakyje užtektinai apsišiko prieš save ir visą pasaulį...... !!!50. zidai stumia
(2017-04-03 07:53:48)
(185.38.14.171) Parašė:

lietuva i kara49. salo ukraine
(2017-04-02 20:55:44)
(77.90.124.209) Parašė:

siuskite lasinius,o ne ginklus ukrainieciams.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras