2017 m. lapkričio 23 d.


Lietuvos propagandistai be Rusijos, kaip dramblys be straublio

43
Paskelbta: 2017-09-11 07:48 Autorius: ekspertai.euKomercine veikla besiverčiančio (apie tai skelbta ekspertai.eu publikacijoje „Pajamos iš komercinės reklamos padeda valstybės išlaikomam transliuotojui LRT išsilaikyti“) valstybinio transliuotojo LRTHADĖ rugsėjo 10 d. propagandinė laida „Savaitė“, beveik visą dėmesį skyrė reikalams susijusiems su Rusija. Na, gal išskyrus interviu su neprilygstamu žaliųjų valstiečių komiku, Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu.

Daugelis reikšmingų įvykių per savaitę vykusių pasaulyje, kaip jau įprasta šioje laidoje, nebuvo net paminėti.

Tačiau įdomiausia, kad tada, kai tuoj prasidės puolamojo pobūdžio karinės pratybos „Zapad“, apie tai svarbiausioje savaitės politinių įvykių apžvalgoje nebuvo nė užsiminta...

Kodėl? Klausimas lieka atviras.

Ekspertai.eu primena, kad situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – galimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, žaliųjų valstiečių Juknevičiene tituluojamas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai Lietuvos propagandiniai kanalai – valstybinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos ruporai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač prisidengiant puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, bet ir kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau konservatorių politikos specialistai mūsų šalies žmonėms buvo pranešę, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas š. m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar šių metų vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir žmogus be pilietybės, Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, o prieš keletą dienų apie tokią grėsmę užsiminė ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka.

Taip pat jau paviešinta informacija, kad Baltarusija kitų metų sausio mėnesį planuoja siųsti į Lietuvą savo baletą, kurie, pasak kai kurių Lietuvos politikos mokslininkų, gali būti pavojingesni už garsiuosius žaliuosius žmogeliukus ir taip palaužtų Lietuvos žmonių stiprybę.

Minėtą LRTHADĖ laidą žiūrėkite čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
43. Dzukas > 36. aAlgirdas-Dzūkui(35)
(2017-09-12 18:49:42)
(93.100.87.209) Parašė:

Nepasakyciau, kad specialiai aiskinu. Reaguoju i atviras kvailystes ar mela. Pasisakau kur ir su kuom nesutinku arba atsakau i klausimus. Saakasvilis "tuscias" garbetroska ir narcizas. Labai konfliktinis zmogus, lengvai isduoda arba "meta" savo bendrazygius, todel neturi patikimos komandos. Viskas laikosi tik ant pinigu. Daugelio korupciniu skandalu dalyvis. Kaltinamas uzsakytinemis zmogzudystemis Gruzijoje. Buvo teigiama, kad susijes su snaiperiu saudymais Maidane. Ukrainoje nieks jam neleis pakilti. Laikinai opozicija panaudos ir ismes. Didele tikimybe, kad baigs blogai. Teroristu Europoje jau pakankamas kiekis "uzmestas", kad vykdyti diversijas, todel masiskai po ISIS sutriuskinimo nesiskverbs i Europa. Jiems amerikonai paskyre naujas uzduotis - truputi laikyti regiona itampoje, bet pagrinde - Afganistanas ir Filipinai. Dalinai Nepalas, Birma. Amerikonams labai svarbu sukirsinti Kinija su Indija. Pas amerikonus labai sudetinga padetis ir viduje ir isoreje.42. Dzukas > 39. >23 Dzukas
(2017-09-12 18:28:12)
(93.100.87.209) Parašė:

Jie visiskai normaliai ziuri i vietines mazumas ir neturi jokiu nesusipratimu. Priesiski pabegeliu perkelimui ir skaito, kad pagalba ne problema, bet jie turi gyventi savo teritorijose. Siuo metu susikoncentrave priesintis ukrainieciu srautui, nes Lenkija jau turi problemu su ukrainieciais.41. stasys
(2017-09-12 18:25:42)
(90.138.113.54) Parašė:

aAlgirdai ..turbūt nesate tas kuris gali teikti šimtaprocentine nuomone .:)) o ir ka reiškia tas Tamstos "aš taip galvoju" ? nėra bažnyčiu kuriu varpinės butu vienodos ..visos jos skirtingos .40. aAlgirdas-stasys(38)
(2017-09-12 18:09:03)
(78.56.79.247) Parašė:

privalau padėkoti už pakvietimą dalyvauti diskusijose, bet su pačiu tiesiog neturiu apie diskutuoti, nes skirtingai nuo Jūsų geopolitikoje komentatorius Dzūkas tikrai gaudosi žymiai geriau už Jūs.39. >23 Dzukas
(2017-09-12 08:41:35)
(86.28.143.2) Parašė:

ziuriu beveik visas jo ir Poreba laidas.Kai kur neseniai buvo jo tokie zodziai-jokiu nacionaliniu mazumu Lenkijoje (gal kalbejo apie atbegelius?)!Ir vienoje laidoje sake kad Katynes susaudimas buvo filmojamas! Viena kopija turejo Berija, kita anglai! Tai kila klausimas kodel anglai nekur jo ne demonstravo,juk buvo saltasis karas?! Perziuresiu jo laidas ir atsiusiu jums.38. stasys
(2017-09-12 07:48:50)
(213.103.13.68) Parašė:

aAlgirdui ..junkitės į diskusija , nereikės ratais išdidžiu povu slankioti .:)37. stasys
(2017-09-12 07:47:46)
(213.103.13.68) Parašė:

dzukui ..Aš nemanau kad įmanoma buvo su mūsų kartos žmonėmis pastatyti klestinti kapitalizmą Lietuvoje , pastebėkite kai tik Lietuva persivertė per ta magiška skaičių nemačiusių tu sovietiniu laikų , reikalai Lietuvoje ėmė taisytis ir ne tik ekonomikoje ) Šiandiena turime tokia situacija kai visos be išimties senosios partijos pergyvena vidaus krize kadruose , o tos kurios paskutiniu momentu griebėsi žalia jaunimą stumti į politiką susiduria su problema jog tas jaunimas nenori tęsti senosios jų linijos . Apie tai jau esame seniau kalbėję , reikia ne senas klaidas tobulinti Dzukai , o leisti atsinaujinti ir klaidas daryti jau kitiems . Progresas nebrėžiamas viena linija .:) O dėl Europos ir ES Jus čia aiškiai nesigaudote situacijoje .Mano supratimu kaip tik viskas kyla į kalną .. yba ir rusiškas posakis sako „ v tixom omutie čierti vodetsia „ o ji kunkuliuoja, tai ko dar reikia kad problemos spręstųsi ?? .:)))36. aAlgirdas-Dzūkui(35)
(2017-09-12 07:14:28)
(78.56.79.247) Parašė:

atsiprašau, bet Jūs mane ir toliau stebinate savo noru išaiškinti kai kuriuos net geopolitinius procesus žmonėms, kurie sugeba diskutuoti tik turgaus lygyje. Todėl ar ne geriau švieskite tuos, kurie kažkiek suprantą geopolitiką. Sakykime Jūsų nuomonė apie Saakašvili arba ar tikėtina, kad teroristai iš Sirijos pasuks į Europą, t.y. Vokitiją, Italiją ir Prancūziją, užgriebdami ir Ispaniją? PagarbiaiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai