2019 m. spalio 15 d.

 

Lietuvos laukia demokratinis perversmas

38
Paskelbta: 2016-09-13 14:26 Autorius: ekspertai.eu
Nuotraukoje Lietuvos Viltis.
Nuotraukoje Lietuvos Viltis.

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis savo facebook paskyroje pranešė, kad „Lietuvai tikrai gresia perversmas“.

„Tik jis bus demokratinis“, - paskelbė politikas.

Pasak G. Landsbergio, spalio 9 dieną, žmonės, kurie nori pokyčių, tikisi vilties ir naujos vakarietiškos politikos, rinksis ne aikštėse, bet prie balsadėžių“.

„Ir su jų balsu Lietuva keisis. Išsivalys nuo sovietinių papročių, taps oresnė, teisingesnė valstybė“, - atskleidė konservatorius.

„Ir nereikia bijoti šio perversmo. Nes nuo jo nukentės tik tie, kurie to verti. Lietuva pribrendo pokyčiams“, - taikliomis šabloninėmis frazėmis nuramino piliečius ir niūrią niekadėjų ateitį nušvietė G. Landsbergis.

Šia proga konservatoriai, išsiskirinatys itin didele gausa reklaminių filmų apie partijos pasiekimus ir pažadus gamyba, pristatė naujausią filmą apie tai, kaip Lietuvai konservatoriai padovanojo Nepriklausomybę, ir kas laukia Lietuvos žmonių po šių Seimo rinkimų.Ekspertai.eu primena, kad be tvirtos vertybinės pozicijos dėl šeimos ir homoseksualų, konservatorių partija yra pranešusi ir kartoja kiekvieną dieną, kad 2016 m. rinkimus į Seimą laimėjus konservatoriams, Lietuva bus išgelbėta – didės atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįš, eksportas augs, suklestės regionai, Lietuva eis sėkmingų valstybių keliu, nebenyks kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gaus gerą išsilavinimą, bus sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, bus užtikrintas ekonomikos augimas, bus sukurta europietiška gerovė ir t. t.

Keli susiję:

VRK suteršė skaidrių konservatorių įvaizdį

Pasaulis sužinojo, kad Lietuvai laisvę atnešė konservatoriaus A. Kubiliaus partija

Po prezidentės kalbos konservatoriai euforijoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
38. T0mas J.
(2016-09-14 15:51:28)
(84.55.16.115) Parašė:

"Lietuva keisis. Išsivalys nuo sovietinių papročių" - to tikrai nepadarys konservatoriai, nes jie yra komunistų tarnai, jie tai įrodė darbais. Turėjot valdžią, konservatoriai, ir ne vieną kartą. Ir ką sukūrėt? Rojų bankams? Ką jūs galit sukurt, jei neturit aktyvių kompetentingų žmonių, atėjus prezidento rinkimams jūs neturit ką pasiūlyt iš savo tarpo - siūlot okupacijos laikų kolaborantę TSKPistę, partškolos dėstytoją Grybauskaitę. Net į VRK vadovo postą prireikus jūs neturit ką pasiūlyt - pasiūlot kolaborantą TSKPistą, partškolos dėstytoją Vaigauską iš garsios KGBistų giminės. Jūs komunistų tarnai, o ne tautos gerovės kūrėjai. Komunisto Kirkilo vyriausybę jūs rėmėt raštu. Du kartus. Ką savo Seimo frakcijoje konservatoriai nuolat nuo įsikūrimo laikė priglaudę? Okupacijos laikų kolaborantą, TSKP aktyvistą, sovietinį prokurorą LKP CK darbuotoją L.Sabutį. Dar prisiminkim okupacijos metų kolaborantą LTSR Aukščiausiojo Teismo teisėją S.Šedbarą konservatorių gretose. Prisiminkim anksčiau pas konservatorius aktyviai besireiškusius TSKPistus LKP CK darbuotoją Vytautą Petrą Knašį, Sigitą Kaktį. O kur dar Vidmantas Žiemelis, Zygmunt Mackevič, Juozas Dringelis, Antanas Račas, Bronislovas Kuzmickas, Ignas Aleškevičius ir kiti? Tai vis TSKP nariai - jai visais pasitikėjo KGB. Mano informacija tiksli, viskas ką parašiau yra tiesa. O desovietizacijos Lietuvoje todėl ir nebuvo, kad nuo pat 1990.3.11 valdo arba komunistai, arba jų tarnai konservatoriai. Nebalsuokim už juos.37. StasysG---->28'am
(2016-09-14 12:13:05)
(82.140.168.97) Parašė:

Rinkimai antikonstituciniai? Negali būti. "Nusibodo skaitinėti". Taip sako TiesoeLT (prie I.Vasinauskaitės straipsnio apie rinkimus) aršus komentatorius- konservatorius, smarkiai nukentėjęs teismuose nuo disidento Antano Terlecko, ponas Pikasas; cituoju jo teisinį "išprusimą": -----"Pikasas 2016-09-13 10:51 Jau nusibodo skaitinėti apie 55-o LR Konstitucijos straipsnio, atseit, “pažeidinėjimus”. PASIAIŠKINKIME: 55-as straipsnis. Seimą sudaro Tautos atstovai - 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu. Seimas laikomas išrinktu, kai yra išrinkta ne mažiau kaip 3/5 Seimo narių. Seimo narių rinkimų tvarką nustato įstatymas. ....................................................................... Rinkimai vyksta “visuotiniai”, nes gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, “lygia teise”, nes kiekvienas rinkėjas turi tokį patį rinkimo biuletenių skaičių - vieną pagal daugumos sistemą (71 narys) ir vieną pagal proporcingo atstovavimo sistemą (70 narių). Rinkimų teisė yra “tiesioginė”, nes nėra jokių išrinktų tarpininkų, kurie vėliau rinktų Seimo narius (kaip daroma JAV prezidento rinkimuose) Lietuvoje naudojama mišri rinkimų sistema galioja Vokietijoje, Japonijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kitur. Jei Seimas panorės pakeisti rinkimų tvarką, tai jis tą turi teisę padaryti pagal LR Konstituciją ir jokių konstitucinių pakeitimų dėl to daryti nereiks."36. Snob
(2016-09-14 09:57:40)
(86.100.254.215) Parašė:

Kas gali paneigt galimybe (aciu tatai) , kad koncervai negaus ne penkiu procentu, juk dauguma megztu bereciu jau padejo sauksta...:)35. !!!
(2016-09-14 03:30:36)
(162.226.66.184) Parašė:

Visi veteranai vagiai izdavikai tokie apgailetini bailiai ziuri I jauna vagy,kaip koky mesiju.Komediju,komedija deda viltis visi vagiai I teroristine durnesklaida,ar daug prigamino durniu,kurie savo noru desis kilpa,ant kaklo!Nuotraukoje islaptintos ligonines personalas!!!34. ???
(2016-09-14 03:18:05)
(162.226.66.184) Parašė:

greiciau yie rinkimai gal BMW duos!!!33. Tvartelis
(2016-09-13 23:48:30)
(78.56.75.110) Parašė:

atgijo. Rupintojeliai renkasi eiliniam pasiseiliojimui. Tebunie Lietuvai gerai !32. >jooo
(2016-09-13 23:20:08)
(86.28.143.2) Parašė:

Tegul pirma sudainuoja Kijeve,eurovizijoje?!31. Jaunėlis
(2016-09-13 22:51:30)
(90.142.183.187) Parašė:

Kaip velnias bijo kryžiaus, taip ekspertai UO paniškai bijo konservatorių.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras