2019 m. liepos 20 d.

 

Lietuvos konservatoriai: Pakeisti Lietuvą per Europą

20
Paskelbta: 2019-01-11 08:36 Autorius: Giedrė Astrauskaitė | konservatoriai.eu

Su džiaugsmu noriu pranešti, kad sukurtas visuomeninis rinkimų komitetas „Lietuvos konservatoriai“ būsimiems Europos Parlamento rinkimams. Jau ateinantį pirmadienį šį komitetą turėtų užregistruoti Vyriausioji rinkimų komisija. Lietuvos rinkėjai sieja didelius lūkesčius, kuriems svarbios konservatoriškos vertybės evoliucionuojančioje mūsų Bendrijoje.

Besikuriančios Lietuvos konservatorių partijos (LKP) iniciatyvinės grupės vardu organizacijos vykdančioji sekretorė Giedrė AstrauskaitėGerumu ir pikčiausią žvėrį prisijaukinsi.
                             Vytautas Didysis

Melagis yra baudžiamas mirtimi.
Bailys yra baudžiamas mirtimi.
                             ČingischanasVisuomeninio rinkimų komiteto „Lietuvos konservatoriai“ svarbiausi programiniai akcentai 2019 m. Europos Parlamento rinkimams

Pripažįstama, kad Lietuvos žmonių gerovė narystės Europos Sąjungoje sąlygomis užuot kilusi, buksuoja, o kai kuriais atžvilgiais – netgi blogėja.

Per 28-erius nepriklausomybės metus Lietuvoje įsigalėjo visuomenę slegiančios problemos bei socialinės negerovės, kaip antai:

- Valdžios atstovų ciniški savanaudiškumo papročiai;
- Vešintis valstybės papirkinėjimas;
- Nevienodas ir interesais paremtas teisingumas;
- Didžiulė socialinė atskirtis;
- Milžiniška gyventojų emigracija;
- Didžiuliai energetikos kainų šuoliai ir t. t.

Mūsų tikslas – kovoti ne su pasekmėmis, o likviduoti minėtų negerovių priežastis.

Todėl rinkimai į Europos Parlamenta yra labai svarbūs – Lietuvą galima pakeisti per Europą.

Būtini pokyčiai:

• Pasieksime, kad Europos Sąjunga pradės labai aktyviai kontroliuoti žmogaus teisių situaciją Lietuvoje – operatyviai, griežtai bei negailestingai baus jos Seimą, Prezidentą, Vyriausybę, teisėjus ir kitus valstybės tarnautojus, kurie veikia prieš visuomenės interesą ir nevykdo tarptautinių įsipareigojimų.
• Pasieksime, kad Europos Sąjunga privers Lietuvos vadovybę, Konstitucinį ir Aukščiausiąjį teismus nedelsiant vykdyti Europos socialinę chartiją, Atleidimo iš darbo konvenciją, Europos žmogaus teisių konvenciją, Pilietinių ir politinių teisių paktą, Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją, Vaiko teisių konvenciją, Konvenciją dėl visų moters diskriminacijos formų panaikinimo, Neįgaliųjų teisių konvenciją, Konvenciją prieš kankinimą, Konvenciją dėl priverstinių žmonių dingimų, Romos statutą, Investicijų sutartis, Sutartį dėl Energijos Chartijos, ES Sutartį ir Sutartį dėl ES funkcionavimo, visus tarptautinių teisminių instancijų sprendimus.
• Pasieksime, kad Lietuvoje būtų uždraustos visos politinės partijos, kurios propaguoja žmogaus teisių pažeidimus.
• Priversime Lietuvą nedelsiant įvykdyti Europos socialinės chartijos 4(1) straipsnį, kurio jurisprudencija nustato, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu yra 60 % vidutinės algos „į rankas” (2019 m. sausį minimali alga Lietuvoje pagal Europos teisę yra 625 €).
• Priversime Lietuvą nedelsiant įvykdyti Europos žmogaus teisių konvencijos 3 straipsnį, kurio jurisprudencija nustato, kad pensija turi garantuoti orią senatvę ir negali būti žemesnė už 600 € pabėgėlio pašalpą.
• Sieksime panaikinti visus slaptuosius kalėjimus Lietuvos ir kitų ES valstybių teritorijoje, užkardysime bet kokias galimybes tokių nusikalstamų įstaigų atsiradimui ateityje.
• Inicijuosime Lietuvos ginkluotųjų pajėgų sumažinimą iki simbolinės nacionalinės kariuomenės (panašios į Popiežiaus arba Monako princo kariuomenę), o krašto apsauga turi būti patikėta vieningai ES kariuomenei. Sutaupytos milžiniškos lėšos bus skiriamos socialinėms reikmėms, švietimui, kultūrai bei kompensacijų už žmogaus teisių pažeidimus išmokėjimui.

Kandidatai pasirašo krauju.
AMEN

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
20. V. Ladas
(2019-01-13 11:58:55)
(188.69.207.144) Parašė:

Atsiprašau, gale klausimo nepadėjau klaustuko...19. V. Ladas
(2019-01-13 11:55:14)
(188.69.207.144) Parašė:

Man tai šiek tiek keistoka, kad nauja politinė jėga sėdasi į jau šutvės prisėstas senas vežėčias. Juk konservatyviai mąstantis padorus elektoratas tiki, kad dabartinė "tėvynės sąjunga- krikdemai" ir yra tikrieji konservatoriai. Ir už juos balsuos bent jau artimiausiuose rinkimuose. Praeis nemažai laiko, kol naujieji gelbėtojai bus tokiais pripažinti, jei iš viso prasimuš į didžiąją politiką. Man geriau patiktų, jei S. Tomas imtųsi kokios nors kairesnės ideologijos. Pavyzdžiu, o gal ir paramos šaltiniu galėtų būti Kinija, kuri sėkmingai kuria savąjį socializmo modelį keistos simbiozės būdu, sakyčiau, kapitalistiniais metodais. Gal tai ir yra tikrasis socializmas, tik neatsiranda naujo Karlo Markso, kuris tai įrodytų ir pagrįstų...18. Julija
(2019-01-13 11:23:16)
(212.145.140.11) Parašė:

Ogo koks sujudimas , matyt viskas daroma teisingai ir einama teisingu keliu. Jeigu is tiesu bus einama tokiu keliu, manau, kad daug lietuviu gris i Lietuva is emigracijos. Sekmes profesoriui Stanislovui Tomui!17. V. Ladas
(2019-01-12 19:24:28)
(188.69.207.144) Parašė:

Na, tikrieji konservatoriai būtų Lietuvai gėris, nes tai atsvara liberalizmui ir kairuoliškumui. Ir tikrojo konservatizmo Lietuvoje dar nebuvo. Bet, pasirodo, čia S. Tomo ausys kyšo. Tai, gi, jis daugiau anarchistu man rodosi, negu konservatoriumi. Bet vyras gabus, aktyvus, gal jis su laiku pakeis EP, o ne EP jį, kaip kad buvimas Seime daro žmones acenzūrais...16. Dzukas
(2019-01-12 12:57:43)
(93.100.87.209) Parašė:

Idomu - kieno kurinelis tie nauji konservatoriai? Nenustebsiu jeigu tai papildomas Lansbergio projektas - is vienos TS-LKD padaryti kazkokia "Zmoniu (nieko kvailesnio sugalvoti neimanoma) partija" ir partija "Lietuvos konservatoriai". Nieko neturiu pries, jeigu istikruju Lietuvoje atsirastu nauja politine jega, bet yra daug "BET" - 1. Nuo pat pradziu jau paslaptys. Nieks nezino kas ta iniciatyvine grupe. Gal tai is vis Feikas ir jokios grupes nera. 2. Programiniai akcentai, kaip ir pas visus "vaikiski" - pasieksime, priversime, ivykdysime ir t.t. Tai ne programa, tai jusu fantazijos. Jus neturite ne maziausio supratimo, kaip atrodo partijos siekiu Programa. Neliudekit, jus ne vieninteliai - toks pats tusciazodziavimas budingas visoms Lietuvos partijoms, ir ne tik Lietuvos. Asmeniskai as nematau reikalo kurti eiline bereiksme partija. Visiskai galiu suprasti, kad yra noras patekti i valdzia, ten sociau ir silciau. Na patekot, o kas toliau? Valstieciai su zaliai zydrais ir pateko, net gavo pirmenybe, o Lietuvai tai niekaip nepadejo. Dvi Lietuvos politikumo problemos - vieniems visiskai neidomios Lietuvos problemos, kiti, kurie dar pilnai neprarado padorumo, neturi JOKIOS politines ir ekonomines programos. Turi siokia tokia politine platforma, o programos neturi jokios. Logiskas klausimas "Lietuvos konservatoriams" - ar verta kartoti visu buvusiu ir esamu klaidas ir eikvoti resursus ir jegas? Arba jus kuriat visiskai NAUJA, kokios Lietuvoje nera ir nebuvo, partija arba negaiskite tusciai laiko.15. jeronimas
(2019-01-11 19:51:25)
(64.43.15.148) Parašė:

Vien tas pasivadinimas "koncervatoriai" siurpu per visa kuna praskrenda.O siaip reiketu verkti skaitant kai kurias eilutes.Man si naujo varijanto partgauja,panasi i siukslyno moteriske,kuri pora metu vandens nenaudojusi ,sugalvojo pramazgoti abieju koju susikirtimo vieta.Ir vis akyse stovi tie tapino koncervatoriai,kurie pries badaujancius palapybese zmonelius,magnolijos langu peizaze,kirto pietus.kad peralke stipriai valge nebuvo keista,bet buvo keista,kad zydiskos kilmes pusberniai,taip stropiai ir israiskingai kirto kiaulienos galvu snicelius.Va ir cia ,kur rasoma jog labai rupinsis minimumu,kur pazada 600 e,panasu i dar viena ,eilini issityciojia,panasu i kubyliaus ir jo clienu naktini finansu Lietuvoje tramdyma kryzei istikus.14. Piksius
(2019-01-11 18:30:14)
(78.58.239.209) Parašė:

Aš ir skaitau, kad pats laikas pamoralizuoti sąjunga. Džiugu, kad jau komitetiškai bus galima rinktis.13. Vytas
(2019-01-11 18:22:25)
(46.249.171.73) Parašė:

LABAI GERAS ANEKDOTASParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras