2020 m. liepos 6 d.

 

Lietuvos grėsmių kūrėjai tapo baikštesni, o Mūsų gretos gausėja

21
Paskelbta: 2019-02-06 09:18 Autorius: ekspertai.eu
VSD direktorius D. Jauniškis (dešinėje). Nuotr. prezidentas.lt
VSD direktorius D. Jauniškis (dešinėje). Nuotr. prezidentas.lt

Vasario 5 d. Valstybės saugumo departamentas (VSD) kartu su Antruoju operatyvinių tarnybų departamentu (AOTD) prie Krašto apsaugos ministerijos paskelbė Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą už 2018 m.

Apie tai buvo sklebta publikacijoje „Artimiausiu metu Rusija, vykdydama agresyvią politiką, sieks supriešinti visuomenę ir menkinti Lietuvos valstybingumą“.   

Kaip žinoma, iki šiol savo ataskaitas, kaip yra pats prisipažinęs, VSD direktorius Darius Jauniškis pasirašinėjo net neskaitydamas, ar skaitė šiemet – niekas nesidomėjo.

Ši grėsmių ataskaita kaip visada patvirtino, kad Lietuva ir toliau išlieka itin nesaugi valstybė. Ir tai dar kartą paliudijo būtent tokie satyrinio žanro rašiniai, kuriami Valstybės saugumo departamento plunksnos meistrų.

D. Janiškis vasario 5 d. „Žinių radijuje“ kalbėdamas po kasmetinės grėsmių ataskaitos pristatymo ir atsakydamas į priekaištus, kad ataskaita labai jau nekonkreti, teigė, kad negali skelbti pavardžių, nes po to prasideda teismai ir t. t.Tas pačias mintis VSD vadovas pakartojo kalbėdamas ir valstybiniam transliuotojui – dėl įrodymų nebuvimo neskelbiamos ne tik valstybės priešų pavardės ir prieš valstybę veikiančios įmonės, kaip buvo daroma ankstesniais metais. D. Jauniškis LRTDELFI kanale kalbėdamas apie Kinija teigė, esą negali skelbti įmonių keliančių grėsmė Lietuvai, nes tiesiog neturi įrodymų. Nes po tokio paskelbimo prasidėtų teismai ir t.t.Z. Vaišvilos ir A. Nako komentaras

Z. Vaišvila ir A. Nakas


Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas teisiniais veiksmais nuo 2016 m., o ir JTO Žmogaus Teisių komitetas pernai išmokė tuos veikėjus nors šiek tiek pradėti kontroliuoti save, t.y. neberašyti į šiuos visuotinės pajuokos objektais tapusius grėsmių rašinėlius pavardžių, pavadinimų.

Tai – pavyzdys visiems, kurie sako, kad neverta kreiptis į teismus ir prokuratūrą, nes nieko nepasieksime. Mes pasiekėme. Ir tai - mūsų bendras laimėjimas. Nors formaliai žiūrint, teisminius ginčus – kol kas, natūralu, pralaimėjome. Todėl dabar laukia Jungtinės Tautos.

Neveltui šiemet Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas jau įregistravo svarstymui Seime Žvalgybos įstatymo pataisą, pagal kurią iš VSD ir AOTD prie KAM vadovų teismų priteistas sumas norima mokėti iš valstybės kišenės – jei jie neteisėtas veikas įvykdys vykdydami savo pareigas.

Tokia abstrakti įstatymo formuluotė leistų ir toliau šiems pareigūnams savavaldžiauti (ar vykdyti politinius užsakymus) nebaudžiamiems. O jų tarnystes nežinia kam apmokėtume mes visi.

Tačiau šių beviltiškų rašinėlių rašytojai nesuvokia, kad mes nesustosime. Ir tuo ši taip vadinama jų „laisva kūryba“ nesibaigs.

Jiems, „žvalgybininkams“, nustatytas žaidimo formatas nepalieka kitokios veikimo laisvės, o ir šią „laisvę veikti“ mes kaskart vis labiau apribojame.

Ir džiugu, kad tai darome visi drauge, įskaitant ir padedančius mums, ir viešoje erdvėje tai komentuojančius žmones, Mūsų gretos gausėja, o tokie netoliaregiški ir nekvalifikuoti jų veiksmai tam labai padeda.

Todėl jie šiemet nauju taip vadinamų grėsmių vertinimu pradėjo įsisavinti naujus arimus – kumštuku mojuoti ne tik Rusijai, bet jau ir, neturint jokių įrodymų, kaip kad teigė VSD vadovas D. Jauniškis, didžiajai Kinijai! Šaunuoliai! Tik ar negausite trūkio taip beatodairiškai persistengdami?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
21. Isvada
(2019-02-07 22:33:07)
(92.243.166.42) Parašė:

liancbergos gauja net su savo remejais mockais bej kurlianckais nesicackija.Kas ne uz anuka-tas priesh ji:)20. Peršasi
(2019-02-06 23:11:38)
(185.220.100.253) Parašė:

Viena išvada - Valstybės saugumo vadovas NEPAKALTINAMAS.19. ceslovas
(2019-02-06 20:59:38)
(78.61.182.241) Parašė:

Neturim irodymu, nezinom pavardziu, bet visvien gresme valstybes saugumui. Cia tas pats kai niezti raukai, bet nepagaunu to kuris sukelia niezuli.Tai kyla klausymas ka jie ten veikia?18. Manulai
(2019-02-06 19:37:27)
(84.15.185.24) Parašė:

Vienintele gresme lietuvai ir jos pilieciams ira lietuvos valdzia... Neisivaizdoju kaip galima per toki laika prasikti absoliuciai viska... Netgi jaunaja karta... Sekmes toliau... ( jai vogi vok su protu)17. Darijus
(2019-02-06 19:13:57)
(212.233.61.87) Parašė:

Nr.15-am: Mulkiams suteikiama iliuzija, kad jie kažką sprendžia, todėl privalo eiti balsuoti.16. kk
(2019-02-06 17:25:35)
(188.69.212.189) Parašė:

suteikia teisę po 4-5 metų išsirinkti tokiąpačią15. blet
(2019-02-06 17:19:56)
(92.15.199.178) Parašė:

Mokėkite už bilietą, sumokėkite už šviesą, sumokėkite už automobilį, sumokėkite ,mokėkite,mokėkite. Mokėkite už viską! Karas prasidės - eikit kovot ir mirkit. O ką šalis mums suteikia? Kas mums suteikia valdžia kuria renkame patys ?14. nykstukas P-IV
(2019-02-06 16:56:25)
(95.154.55.189) Parašė:

>7 danu kalba Pels reiskia lupti,galejai save ir lietuviskai pavadint ''atsilupelis'',kam taip save megint pridengt, jei galvoji ir rasai visiskus marazmusParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras