2020 m. sausio 28 d.

 

Lietuvoje gyvenantys neteisingų pažiūrų rusai kol kas dar nėra laistomi išmatomis ir zelionka

45
Paskelbta: 2018-05-10 07:29 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija švedas Jonas Ohmanas ir ukrainiečių patriotų perspėtas rusas.


Ukrainos sostinėje veikiančio Rusijos kultūros agentūros direktorius Konstantinas Vorobjovas gegužės 9 d. buvo aplietas taip vadinama zelionka (briliantine žaluma) ir fekalijomis, pranešė ukrhotnews.com.K. Vorobjovas buvo perspėtas, kai išėjo iš savo namų padėti gėlių prie Antrojo pasaulinio karo memorialo. Gegužės 9-ąją daugelis buvusių Tarybų Sąjungos šalių mini pergalę prieš nacistinę Vokietiją 1945-aisiais.

Tokiu būdu viena ukrainiečių patriotų grupė jam nusiuntė žinutę, kad jis liautųsi šventęs tokias šventes.

„Norėjome, kad jis liautųsi šventęs ir susitikinėjęs su savo draugais rusais“, - išaiškino Ukrainos patriotinės organizacijos C14 atstovas Serhijus Masuras.

K. Vorobjovas vadovauja Rusijos federalinės kultūrinio ir humanitarinio bendradarbiavimo agentūros „Rossotrudničestvo“ Kijevo skyriui.

Kijeve į Rusijos kultūrinio ir humanitarinio bendradarbiavimo agentūrą „Rossotrudničestvo“ gegužės 9 d. taip pat skriejo patriotų perspėjimai.


Ukraina šalies rytuose kariauja su su Rusija jau nuo 2014 m. pavasario, dėl šios Rusijos agresijos žuvo daugiau negu 10 tūkstančių žmonių.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą visomis įmanomomis ir teisiškai leidžiamomis formomis ir vienintelė oficialiai Europoje – karine parama. Taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją ir sparčiau artėti prie „vakarietiško“ gyvenimo sampratos.

Lietuvai Ukrainos kare su Rusija atstovaujantis Švedijos pilietis Jonas Ohmanas, prieš daugiau negu metus kalbėdamas valstybinio-komercinio transliuotojo LRT laidoje „Studija 50“ apie karo veiksmus Antiteroristinės operacijos zonoje Donbase, informavo, kad Ukrainos kariniai daliniai labiausiai stengiasi žudyti būtent rusų tautybės kovotojus.

Ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus“, - tąkart nurodė Lietuvos atstovas.

Į klausimą, o kaip kovos zonoje, mūšiuose galima atskirt rusų tautybės žmones nuo ne rusų, specialistas atsakė, kad labai nesunkiai atskiria.

„Mes žinom kaip tai daroma“, - išaiškino J. Ohmanas, kaip atskiria rusą nuo ne ruso.

NSGK pirmininkas V. Bakas.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad nevaržomai virš mūsų valstybės įstatymų Lietuvoje veikiantis švedas (Seimo NSGK pirmininkas Vytautas Bakas yra informavęs, kad nevertina užsieniečių veiklos Lietuvos teritorijoje) prisipažino nesuprantąs, kodėl iki šiol dar kalbamasi su Rusija, nors turėtų būti visiška šios šalies izoliacija.

„Reikia visiškai, kapitaliai izoliuoti Rusiją“, - Lietuvos ir pasaulio politikams veiksmų kryptį yra sufleravęs J. Ohmanas.

Pasak švedo, „rusai yra trūsai, rusai yra bailiai, rusai yra tiesiog…“.

„Aš apie tuos Rusijoje gyvenančius rusus nejaučiu jokios pagarbos“, - atskleidė švedas.

Švedas yra išsakęs kritikos ir rusams gyvenantiems Lietuvoje.

„Ir tas, kuris čia gyvena, irgi tas rusas, kur Lietuvoj<…> tai jeigu jūs esat rusai, jei jūs norit didžiuotis darykit ką nors, čia jūsų šalis, čia jūsų kultūra, čia jūsų istorija, čia jūsų valdžia, čia jūsų…“, - sakė J. Ohmanas.Ekspertai.eu žiniomis Lietuvoje gyvenantys neteisingų pažiūrų rusai kol kas dar nėra laistomi išmatomis ir zelionka. Tačiau šis ir panašūs įvykiai Ukrainoje, kai fekalijų ar kitokiu pavidalu siunčiamos žinutės nepatriotiškai nusiteikusiems asmenims, turėtų būti aiškus perspėjimas visiems ir mūsų šalyje gyvenantiems įvairių gegužės devintųjų ir panašių švenčių šventėjams bei tokiomis progomis gėlių nešimo ant kapų megėjams.

Susiję:

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
45. Todel
(2018-08-17 11:55:16)
(90.131.35.242) Parašė:

kad kieno kišenėj sėdi to ir giesmę giedi.44. švedas
(2018-05-17 00:20:03)
(88.222.106.54) Parašė:

Jis ne tik kariauja svetimą karą, bet ir kursto Lietuvos piliečius. Primenu, kas vyksta Ukrainoje - yra Ukrainos vidaus reikalas, o tie, kas ten kišasi (tiek rusai, tiek lietuviai, tiek švedai) kursto karą. Visi klausimai turi būti sprendžiami derybomis, o ne žmonių naikinimu, juo labiau nacionaliniu pagrindu. Gal kai kam rusai yra artimesni už švedus. Gal yra žmonių, kuriems vienalytės santuokos, vaikų nusavinimas, lyties neigimas yra baisesnis už rusišką šovinizmą, bet jie neina ir neragina naikinti švedų. O jeigu atsirastų toks beprotis, greitai būtų nuteistas už tokį kurstymą. Tai įrodymas, kad mūsų šalyje demokratijos nėra, veikia dvigubi standartai. Pažįstu žmogų, kuris buvo nuteistas už tai, kad komentaruose parašė, kad homoseksualus reikia gydyti. Ne naikinti, o gydyti, o šitas „veikėjas“ ragina žudyti.43. Provokatorius iš Švedijos
(2018-05-14 09:24:47)
(78.58.225.231) Parašė:

Kokia LR institucija jam suteikė teise dalyvauti karo veiksmuose Ukrainoje Lietuvos vardu,kodel ne Švedijos vardu?Rusenai kaip teigia istorikai yra Gediminaičiai ,kurie savo šalies nevaldo nuo 17 amžiaus.Manoma kad provokatorius siekia su kiršinti lietuvius su rusenais gyvenančiais Lietuvoje ,manau kad nepavyks.Kas tokie buvo Stalinas Molotovas lidentrofai , hitleriai ,bormanai,gebelsai jau visi žinome,kurie pasirašė susitarimą skersti nekaltus.Del ko rusenu kaimo berniukui nepadėti ant jo kapo geliu,kuris prievarta buvo išvytas į skerdynes.ir paskerstas.?42. Piksius
(2018-05-11 04:15:49)
(78.58.239.209) Parašė:

Baikit tą ukr nac izmą svarstyti ir tuo eskaluoti konfrontaciją. Vatnikai, ar vatos niekad neuoste. Ar norit, kad taip būtų čia, panosėj. Kai kurie tikrai to siekia, bet jų tik vienetai Tad dar sykis primenu, tiems kurie nori gyventi savo gyvenimą. Mažiau reaguokit į tai kas dirbtinai primetama.41. High
(2018-05-10 23:01:07)
(78.60.84.45) Parašė:

"Pasak švedo, „rusai yra trūsai," Tai ko švedai prie Poltavos nesumušo tų "trūsų"? :))) Be to, Ilovaisko ir Debalcevės katiluose, deja, sėdėjo ne rusai trusai.40. trumpai
(2018-05-10 22:27:26)
(78.57.130.78) Parašė:

Vat kaip ukru kariai apsižliumbia kai pamato savo darbo vaisius-vesti.ru/doc.html?id=3015953&cid=939. Nelaime
(2018-05-10 22:01:40)
(107.77.173.5) Parašė:

Sita debila atgal ir svedaja i musulmonu kvartalus,jo bailiu sali ir tegu ten tvarka daro,tai greitai atsisveikintu,su su-o prikimstu palivonu!Lt vaiksto teroristas,o lietuvis siknos prispardyti negali ir duot ultimatuma daugiau nesirodyti!38. ////////
(2018-05-10 21:50:39)
(78.61.75.27) Parašė:

tragedija kada klastojama istorija idomu kur dabar butu tie sudziaikurie niekina pergale jei butu laimejas fasizmas jiems naciai nebutu leide gimtParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras