2020 m. sausio 27 d.

 

Lietuviai vienijasi visame pasaulyje. Lietuva bus laisva! (gėdingas Lietuvos "vadovės" sutikimas Čikagoje, video)

Paskelbta: 2012-05-19 05:59 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos Respublikos Prezidentės vizitas Lemonte. Ji susitiko tik su Čikagos lietuviškuoju "elitu". Su bendruomene ji nepanoro kalbėtis ir atsakyti į nepatogius jai klausimus. Atstumti ir įsižeidę žmonės garsiai skandavo "GĖDA".Dalia Grybauskaitė taip ir nesiteikė pakalbėti su paprastais lietuviais Lemonte (Čikagos priemiestis). Pabendravusi Pasaulio lietuvių centre su pora dešimčių elitinių čikagiečių (anot Amerikos lietuvių - "sukriošusių senių") ir konsulato darbuotojų spruko pro protestuotojų minią. Ačiū Jums, tautiečiai! Šiuos vaizdus jau parodė Amerikos TV kanalas CBS. Prezidentė į pasaulio lietuvių centrą pateko per pagalbines patalpas, o išėjo vos ne per šiukšlių konteinerį, kad apgauti susirinkusius. Vaizdas kaip moteris po susitikimo su "grietinėle" išneria pro užpakalines duris: O čia šiap nuotaikai praskaidrinti, kas turi gerą humoro jausmą, iš tos pačios dienos įvykių Čikagoje:  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras