2020 m. sausio 27 d.

 

Lietuva į Ukraina privalo skubiai siųsti Landsbergį su Tapinu vietos runkeliams paprotinti

15
Paskelbta: 2019-11-03 19:18 Autorius: ekspertai.eu
Bendražygiai A. Tapinas ir V. Landsbergis.


Visi labai gerai atsimename, kaip Žmonių partija ir jos satelitai padarė viską, jog taip vadinamas Žemės referendumas būtų sužlugdytas.

Nors buvo atsitikęs beprecedentis atvejis Lietuvos istorijoje ir surinkta net 300 tūkstančių piliečių parašų, kad būtų organizuotas referendumas, tačiau viską galiausiai lydėjo nesėkmė.

Patriarchas, profesorius Vytautas Landsbergis referendumą vadino referendūmu ir kiek galėjo darė viską, kad iniciatyva būtų sužlugdyta.

„Teisingiausias elgesys bus ignoruoti, nebalsuoti“, - teigė Baltijos šalių Demokratijos ir Teisingumo tėvu vadinamas politikas.

Žmonės, kurie pasisakė ir agitavo už referendumą buvo vadinami pačiais įvairiausiai epitetais – nuo Kremliaus agentų iki runkelių.

O garsus mūsų valstybės intelektualaus humoro kūrėjas, žurnalistas Andrius Tapinas net nufilmavo vaizdo klipą, kuriame buvo rodoma, kaip turi elgtis kiekvienas tikras Lietuvos patriotas.Šiuo metu Ukrainos valdžia rengiasi įteisinti žemės pardavimą užsieniečiams.

Ukraina labai turtinga šalis ir turi net trečdalį pasaulio juodžemio. Ukraina jau aplenkė JAV, kaip didžiausią kukurūzų eksportuotoją. Manoma, kad ši šalis galėtų tapti pirma pasaulyje ir pagal grūdų eksportą.

Tarptautinės institucijos, specialistai ir žinovai skelbia, kad jei žemė užsieniečiams bus parduodama, tai ypač gerai paveiks ukrainiečių gerbūvį – jie ims gyventi dar geriau.

Tačiau, kaip ir Lietuvoje, Ukrainoje atsiranda tokių, taip vadinamų runkelių, kurie nesuvokia žemės pardavimo naudos. Jie teigia, kad jei žemė bus parduota, jie tiesiog taps atėjūnų vergais.

Be kylančių diskusijų prasidėjo net protestai, reikalaujantys, kad šalies prezidentas Volodymiras Zelenskis nepasirašytų tokio įstatymo.

„Jeigu jie pradės pardavinėti Ukrainos žemę, nebebus daugiau ukrainiečių tautos. Bus amerikiečiai, kinai, rusai, visi, kurie norės jos nusipirkti. Todėl atėjome pas prezidentą reikalauti, kad pardavimas užsieniečiams būtų uždraustas“, - kalbėjo vienas runkelis valstybinio transliuotojo (VT) lapkričio 2 d. laidos „Panorama“ reportaže.Tad Ukrainoje formuojantis nepalankiam požiūriui į žemės pardavimą užsieniečiams, Lietuva privalo kuo skubiau siųsti ideologinės pagalbos desantą į mums draugingą šalį – vyrai galės viską išaiškinti vietiniams runkeliams ir pastarieji gal pakeis savo neteisingą nuomonę į teisingą.

Viena tik neaišku – ar tiems mūsų tautiniams propagandistams dabar pavyktų iš ten sveiką kailį išnešti.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.


Susiję:

LR Seimo narys Andrius Kubilius Ukrainoje atskleidė visos Lietuvos požiūrį į gėdingą pinigų plovimą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
15. zinoma
(2019-11-05 09:14:34)
(78.58.24.230) Parašė:

Cazino vergija pavojingas dalykas jaunimui ir suaugusiems Zmonems . Ten po tais tamsintais stiklais demonai siaucia . Zmogus praranda viska ir pats save . Kas toki mara terorizma sugalvojo , Zmoniu prievartvima , svaiginima ir kas is to prabangiai minta ?. Reiketu jaunimo neileisti i praraja . Sekmes darbuose .14. Tomas
(2019-11-05 08:52:57)
(90.131.32.156) Parašė:

Tapkiukas visa jankiu gonorara kazino pravaro o zidukas i rokfeleriu bankus krauna irgi praras13. Linka
(2019-11-04 21:10:09)
(89.117.187.61) Parašė:

Nori Ukrainoje prisidėti prie valstybės išgrobstimo kaip ir Lietuvoje12. Turbut bus
(2019-11-04 16:50:06)
(188.69.192.7) Parašė:

Ir Ukrainoj auku del tos Zemes.11. V. Ladas
(2019-11-04 10:13:17)
(188.69.207.49) Parašė:

Referendumo rezultatų žemėje dar nesimato. Užtat jie matosi miškuose. Jie tampa svetimtaučių turtu, ir kertami be pasigailėjimo. O su Šliužu man neaišku: jis lyg ir pats prieš save ranką pakėlė...10. nesuprantantis
(2019-11-04 09:26:56)
(78.57.211.246) Parašė:

Tapinai, neva ieškai tiesos. Susidomėk ir paaiškink, kaip mirė Šliužas, kuris nesutiko su tavo nuomone...9. U-2
(2019-11-04 08:42:02)
(89.116.124.39) Parašė:

Praeita savaite Ukrainos Rados deputata ir Lietuvos valdzios drauga Jeremenka, istiko baisi nelaime. Tiesiog Rados posedzio metu jis buvo uzfiksuotas besiderantis su prostitutemis. Po ilgu derybu, deputatas Jeremenka suderino 100USD kaina uz valanda ir nors VISI tikina, kad Ukrainos valdzios atstovas 100% bendravo su curvomis, man regis jog jis bendravo su Tapinu, arba Landzbergiu o gal ir su jais abiem.8. lr
(2019-11-04 06:57:31)
(78.58.207.48) Parašė:

Matot kokie siu laiku patriotai atiduot miskus,zemes uzsienieciam,kad jie viska suniokotu,iskirstu miskus tada tu patriotas...kazi kam tada proteviai kovojo del kiekvieno zemes lopinelio,o ko tada pyksta ,kad kitos salys ,kaip Rusija nepasiima,o susigrazina savo zemes...Ar cia neiskreiptas patrotizmo analogas?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras