2020 m. liepos 7 d.

 

Liberalai artėjančiuose Prezidento rinkimuose – už Dalią Grybauskaitę

97
Paskelbta: 2014-01-18 13:50 Autorius: liberalai.lt, ekspertai.eu
D. Grybauskaitė ir E. Masiulis. Nuotr. liberalai.lt
D. Grybauskaitė ir E. Masiulis. Nuotr. liberalai.lt

Dėmesio: tai ne ekspertai.eu humoristinis pranešimas iš skilties XXX. Tai tikras liberalų sąjūdžio informacinis pranešimas.

•••••••

Šiandien Vilniuje susirinkusi Liberalų sąjūdžio taryba nusprendė, kad šiemet gegužę vyksiančiuose Prezidento rinkimuose liberalai yra pasirengę remti dabartinę šalies vadovę Dalią Grybauskaitę.

„Esame tikri, kad Prezidentė D. Grybauskaitė liks tvirta atsvara populistinėms politinėms jėgoms, kurios šiandien visais įmanomais būdais bando klibinti Lietuvos valstybės pamatus ir mūsų piliečių tikėjimą valstybe. Liberalai nori matyti Lietuvą toliau augančią, kuriančią, konkurencingą ir turinčią tvirtas pozicijas tarptautinėje erdvėje", – sako Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

Liberalų sąjūdis teigiamai vertina D. Grybauskaitės darbus siekiant užtikrinti konkurenciją energetikos ir sveikatos apsaugos srityse, kovą su korupcija bei aktyvų Prezidentės dalyvavimą vidaus politikoje prižiūrint Vyriausybės veiklą. Taip pat svarbu, kad į Prezidentės postą atėjusi kaip nepriklausoma kandidatė D. Grybauskaitė yra palankiai vertinama tarptautinėje erdvėje ir deramai atstovauja Lietuvai.

Liberalų sąjūdžio pirmininko pirmojo pavaduotojo Gintaro Steponavičiaus teigimu, liberalai savo gretose turi ne vieną tinkamą kandidatą į šalies Prezidentus. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad partijos lyderis – Liberalų sąjūdžio pirmininkas E. Masiulis – būsimuose rinkimuose dar negalės dalyvauti dėl nustatyto amžiaus cenzo (40 metų jam sueina spalio mėn.), liberalai pasirinko remti D. Grybauskaitės kandidatūrą.

„Tikime, kad D. Grybauskaitė dalyvaus būsimuose Prezidento rinkimuose ir toliau gins mums, liberalams, artimas vertybes – palaikys kuo mažesnį valdžios kišimąsi į verslą ir privatų žmonių gyvenimą, rems kiekvieno mūsų piliečio ryžtą susikurti gerovę sau ir savo šeimai", – sakė G. Steponavičius.

2009 metų pavasarį vykusiuose Prezidento rinkimuose Liberalų sąjūdis taip pat rėmė D. Grybauskaitės kandidatūrą.

liberalai.lt inf.Liberalų sąjūdžio sprendimas  būsimuose prezidento rinkimuose remti dabartinę prezidentę Dalią Grybauskaitę apie šią parlamentinę partiją pasako kelis dalykus. Visų pirma šis partijos tarybos sprendimas yra agitacinis nesusipratimas, nes prezidentė dar nėra viešai pasakiusi, ar kandidatuos šiuose rinkimuose. Remti arba neremti gali tik tą asmenį, kuris yra VRK registruotas kaip kandidatas, atitinkantis kandidatavimo į prezidentus keliamus reikalavimus.

Tai, kad mūsų dabartinės prezidentės kandidatūra atitiko tuos reikalavimus prieš penketą metų, visai nėra „non sine“ garantija, kad atitiks ir šiemet. Prezidentė savo kadencijos metu „taisinėjo“ savo biografijos faktus, ir neatmestina galimybė, kad iki registracijos kandidatu dienos gali atsirasti netikėtų prezidentės biografijos faktų, kurie teoriškai ir praktiškai gali labai sukomplikuoti ir pačios prezidentės, ir VRK  apsisprendimą dėl kandidatavimo. Tad liberalų sąjūdžio skubėjimas pirmiems viešai deklaruoti savo paramą prezidentei vertintinas tik kaip noras įsiteikti valstybės valdymo svertus į savo rankas suėmusiai Daliai Grybauskaitei.

Kelios liberalų lyderių citatos, kuriomis norima pagrįsti tokį nesavalaikį sprendimą liudija, kad esama ekonominė – socialinė ir teisinė padėtis Lietuvoje juos pilnai tenkina ir jie pasirengę valstybės merdėjimo tendencijas toleruoti ir tęsti dar penketą metų iki E. Masiulis peržengs reikalaujamą formalią amžiaus brandos ribą, kuri vargu ar ką nors pasako apie politinę asmens brandą.

Liberalai tikisi, kad: „Prezidentė D. Grybauskaitė liks tvirta atsvara populistinėms politinėms jėgoms, kurios šiandien visais įmanomais būdais bando klibinti Lietuvos valstybės pamatus ir mūsų piliečių tikėjimą valstybe.“

Tokie konservatoriški minties pasažai jau baigia įgrįsti mūsų piliečiams, išsaugojusiems nuovokumą, viltį ir tikėjimą, kad pavyks Lietuvos raidos vektorių kreipti ne kaimyninių baudžiavinių diktatūrų, o demokratinių ir dorovinių vertybių puoselėjimo keliu. Šiandien deklaruojamas liberalų apsisprendimas liudija pačią giliausią partijos vertybinės tapatybės krizę.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
97. w
(2014-01-20 22:56:50)
(84.15.181.119) Parašė:

Pagal šlykštumą Lietuvos liberalai netoli pedofilų...96. liberastu
(2014-01-20 10:43:32)
(77.90.124.239) Parašė:

virazai jau isnarplioti ir masiuLis gali pasiemes tas kelnes su uztrauktuku ant uzpakalio, drasiai vaziuot i briuseli ATIDIRBTI...95. demesio
(2014-01-20 00:06:50)
(86.18.188.109) Parašė:

Drasiauskelyje skaitykite del Referendumo./94. chozeika
(2014-01-19 23:23:53)
(78.62.22.219) Parašė:

Kad ir užką balsuotume, rezultatas bus tas pats - visi prie lovio pripuolę elgsis taip,kad kuo daugiau kišenes prisikimštų. Todėl Seime koalicija galima bet kokia ir su bet kuo. O dabar,kai Grybauskaitė ėmėsi kurti diktatūrą, rinkimai apskritai tapo beprasmiai. Ji vėl taps prezidentūros ir Lietuvos šeimininke. Viskas bus tik taip,kaip ji norės.93. Irena
(2014-01-19 23:16:52)
(94.244.96.254) Parašė:

Sestadienio lietryttis pasakoja, kokie laimingi dabar latviai, leide parduoti savo zemes ir nekilnojama turta.Siuo metu ten kuriasi kinai ir svedai.Paziuresim, kiek bus kinu Latvijoje po pusmecio.Gali taip buti, kad valstybine kalba bus kinu?92. Algika
(2014-01-19 23:06:17)
(78.62.75.149) Parašė:

Dostojevskis laikomas pranašu. ... kelis pasisakymus. „Jeigu kas pražudys Rusiją, tai bus ne komunistinė, ne anarchistai, o prakeiktieji liberalai“. Taip ir išėjo. Liberalai kadetai, kaip termitai, pagraužė sosto kojas. Todėl Leninas juos ir iššaudė pirmus. Supuvęs liberalizmas – tai geras blogis arba, jeigu norite, blogas gėris. Mūsų lietuviškas liberalas pirmiausia nemastantis, ką šis kuriozos parodė, yra liokajus ir tik težiūri, kaip kam nors batus nuvalyti.91. gintas
(2014-01-19 22:42:48)
(78.60.4.205) Parašė:

Bendraminčiai - buvusi internacionalistė ir dabartiniai kosmopolitai, tėvynės išdavikai.90. Remia
(2014-01-19 22:04:20)
(78.60.44.101) Parašė:

ponia D.Grybauskaite rinkimuose i prezidenta snorininkai, priesaky Kuperis. Raskite baisesnius ivykius su Prezidente, Vasiliausku, Kubiliumi, Simonyte. FNTTvyrai ismesti. Teismas- atgal su 250 000;kraiciu', deka siu valdziazmogiu.Palaitis buves 'teisingiausias' ministras.Nera noro rasineti, bet tautos niekinimo atveju daugybe. Paglostyti galvele-juokas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras