2020 m. vasario 24 d.

 

Laikinasis Ukrainos prezidentas: bet koks Rusijos dalinių Kryme judėjimas bus laikomas agresija

Paskelbta: 2014-02-27 11:14 Autorius: Naujienų redaktorius
Laikinai Ukrainos prezidento pareigas einantis Oleksandras Turčynovas. EPA-Eltos nuotr.
Laikinai Ukrainos prezidento pareigas einantis Oleksandras Turčynovas. EPA-Eltos nuotr.

Laikinasis Ukrainos prezidentas Oleksandras Turčynovas įspėjo, kad bet koks Rusijos Juodosios jūros flotilės dalinių Krymo pusiasalyje judėjimas bus laikomas karine agresija prieš Ukrainą.

Prezidentas paragino Ukrainos Krymo pusiasalyje dislokuotus Rusijos karius likti teritorijose, numatytose dvišaliais susitarimais.

„Bet koks judėjimas sutartyse nenumatytose vietovėse bus interpretuojamas kaip karinė agresija. Ukrainos valstybė bus pasirengusi ginti savo suverenitetą ir teritorinį vientisumą.“

Rusijos karinis jūrų laivynas Ukrainos Krymo pusiasalio Sevastopolio mieste nuomojasi karinę bazę. Nušalintasis prezidentas Viktoras Janukovyčius nuomos sutartį buvo pratęsęs iki 2042 metų, politikos ekspertai abejoja, ar naujoji Kijevo valdžia išdrįs peržiūrėti šiuos susitarimus.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras