2020 m. liepos 3 d.

 

Laikinai stabdomas karo prievolininkų sveikatos patikrinimas

3
Paskelbta: 2020-03-17 17:05 Autorius: ekspertai.eu
Ievos Budzeikaitės asociatyvi nuotr.
Ievos Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Atsižvelgiant į Lietuvoje ir užsienio valstybėse susidariusią epidemiologinę situaciją, bei Lietuvos kariuomenės vado nurodymus, Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba iki 2020 m. balandžio 3 d. stabdo karo prievolininkų sveikatos patikrinimą (terminas gali būti pratęstas).

Karo prievolininkams duoti šaukimo nurodymai atvykti pasitikrinti sveikatos bus atšaukti arba perkelti į vėlesnį laiką. Su kiekvienu karo prievolininku bus susisiekta individualiai ir suderintas naujas sveikatos patikrinimo laikas.

Tuo pačiu Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba prašo karo prievolininkų, kuriems yra duoti nurodymai pateikti dokumentus ar susisiekti, kreiptis  telefonu ar elektroniniu paštu, o dokumentus (pvz. mokslo pažymas ar prašymus dėl tarnybos atidėjimo) teikti nuotoliniu būdu (registruotu paštu ar elektroniniu paštu).

Taip pat primenama, kad karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt.

Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus. Be to, visą informacija karo prievolininkams Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninį padalinių specialistai suteiks elektroniniu paštu arba telefonu.

Šaltinis: KAM

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. cha
(2020-03-18 10:40:17)
(77.90.124.209) Parašė:

reiskia liandzbergos i kariuomene neims...tegul kaimieciai tarnauja,ypac tie is zemiausio sluoksnio.2. Rusai puola
(2020-03-18 09:06:59)
(109.70.100.20) Parašė:

Gelbėkitės visi, kas tik galit, šaukia mūsų propagandistai… Yra tokių, kurie šventai tiki kiekvienu mūsų propagandistų žodžiu. Užtenka paklausyti kai kurių "etatinių" skambintojų į radiją. Panašu, kad jie gyvena nuolatinėje streso būsenoje, dreba iš baimės ir laukia, kada užgrius grobikų rusų ordos ir praris Lietuvėlę...Vakarų propagandistai, o Lietuvos – ypač - tendencingai nušviečia įvykius Ukrainoje. Visur taikomi dvigubi standartai: kai Vakarams yra naudinga, manipuliuojama tautų teise į apsisprendimą, laisvės troškimą ir pan. Referendumas Kosove buvo TEISĖTAS, o Kryme pasmerkiamas, kaip NETEISĖTAS. Rusija vaizduojama, kaip žiauri laukinė agresorė, atplėšusi Krymą nuo Ukrainos ir besikėsinanti į pačią Ukrainą ir Pabaltijo valstybes.Krymas iki 1954 m. niekada nepriklausė Ukrainai. Išgertuvių metu N. Chruščiovas, norėdamas pamaloninti savo sėbrus Kijeve, pažadėjo Krymą prijungti prie Ukrainos – taip ir padarė. Gyventojų nuomonės niekas neklausė. Tai jam buvo tas pats, kas vieno kolūkio kaimą perduoti kitam kolūkiui... (Kiek tai buvo teisėta, kažkodėl niekas nesvarsto). Jis lygiai taip pat sėkmingai galėjo Lietuvai priklausančią Neringos pusiasalio dalį prijungti prie Kaliningrado srities. GARANTUOJU – NIEKAS NEBŪTŲ PRIEŠTARAVĘS. Ar Lietuva dabar neklyktų visam pasauliui, kad tai buvo NETEISĖTA, ir nereikalautų grąžinti? JAV ir Vakarams reikėtų nuolat priminti jų “darbelius”, nešant “demokratiją” į Vietnamą, kai buvo nužudyta apie 3 milijonus vietnamiečių, ir visai nesenus įvykius: Jugosalavijos, Libijos bombardavimą, sugriautą Iraką ir Afganistaną… Vakarai mėgsta žongliruoti teisėtumo sąvokomis. 1991 m. Lietuvos Aukščiausioji taryba nutarė, kad 1940 m. Lietuvos įstojimas į TSRS buvo neteisėtas ir negaliojantis nuo pat pradžių, todėl Lietuva nuo 1990 m. kovo 11 paskelbta neprikausoma. Vakarai visaip sveikino ir liaupsino tokį žingsnį. Dauguma Vakarų pasaulio gyventojų nežino istorijos, todėl jais lengva manipuliuoti. Rusijos Dūma ir Krymo parlamentas irgi turėjo priimti analogiškus dokumentus: kad Krymo prijungimas prie Ukrainos 1954 m. buvo voliuntaristinis ir NETEISĖTAS N. Chruščiovo aktas, todėl NEGALIOJANTIS nuo pat pradžių. Įdomu, ką Vakarai tada būtų giedoję?1. Karo prievartos mechanika
(2020-03-17 20:20:54)
(109.70.100.22) Parašė:

Karo PRIEVARTININKAI ( nuo rusiško :VOLIA: - liet. valia)santys kalendorinių metų karo PRIEVARTININKŲ sąraše, PRIVALO nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir VYKDYTI duotus šaukimo nurodymus. Be to, visą informacija KARO PRIEVARTININKAMS KARO PRIEVARTOS ir komplektavimo tarnybos regioninį padalinių specialistai suteiks elektroniniu paštu arba telefonu. TRAM TAT TA TA TA TA TAM TAM TAM (ypač gražiai skamba nuolat pasikartojantis "nurodymas")Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras