2018 m. gruodžio 18 d.

 

Konservatorius: jeigu mes neįveiksime Azijos savyje, tai mumis pasinaudos kita Azija

83
Paskelbta: 2016-11-04 12:45 Autorius: ekspertai.eu
Konservatorius Ž. Pavilionis. Nuotr. facebook. com
Konservatorius Ž. Pavilionis. Nuotr. facebook. com

Konservatorius, buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis atskleidė, kad konservatoriai, atsisakydami koalicijos su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, iš esmės pasidavė Maskvos žaidimams.

Šią šiurpią naujieną paskelbė nepriklausomas portalas delfi.lt publikacijojce „Ž. Pavilionis: Maskva padarė viską, kad konservatorių koalicijoje nebūtų“.

Konservatoriaus teigimu, jeigu koalicijoje su žalaisiais valstiečiais būtų konservatoriai, tai valstybei būtų daug mažesnis blogis negu socialdemokratų koalicija su žaliaisiais valstiečiais.

Politikas „kritiškai vertina nuolatinį tikrų arba menamų Ramūno Karbauskio ryšių su Rusija esakalavimą ir sako, kad vadinamoji informacija iš Ukrainos galėjo būti iš kitos šalies, toliau į Rytus“.

„Manau, Maskva darė viską, kad konservatorių nebūtų šioje koalicijoje. Ir man labai gaila, kad žmonės iš vienos ir kitos pusės iš esmės pasidavė šiems žaidimams", - pasakė Ž. Pavilionis.

Jis prisipažino, kad jam neramu, jog konservatoriai atidavė valdžią  „į rankas mažiau patyrusiems žmonėms, turintiems mažiau ryšių su Vakarais, turintiems daug ryšių Rytuose, nomenklatūros atstovams, pagarsėjusiems įvairiais skandalais, silpnybei pinigams“.

Konservatorius taip pat perspėjo, kad „kitais metais Rusija rengia didžiausio masto pratybas „Zapad 2017”, kur bus šimtai tūkstančių karių aplink mūsų sienas“.

„Dabar visi puola prie lovio negalvodami apie Lietuvą, man yra nyku matyti būsimą koaliciją, kuri nieko nepasieks ir bus dar ketveri praleisti metai“, - konkurentų apetitą atskleidė Ž. Pavilionis.

Konservatoriaus teigimu, „jeigu mes neįveiksime Azijos savyje, tai mumis pasinaudos kita Azija“.

„KGB yra geriausi psichologai iš spectarnybų ir jie tikrai žino, kaip pasinaudoti mūsų silpnybėmis, kad mes net ir nesuprasdami to, taptume jų instrumentais“, - neslėpė Ž. Pavilionis.

Pasak konservatoriaus, „Maskva darė viską, kad konservatorių nebūtų šioje koalicijoje“. Kokius konkrečiai partiečius – Ireną Degutienę, Andrių Kubilių, Gabrielių Landsbergį ar net patį Vytautą Landsbergį – įtakojo Maskva, kad pastarieji neeitų į koaliciją su žaliaisiais valstiečiais, Ž. Pavilionis neatskleidė.

Ekspertai.eu primena, kad Ž. Pavilionis 2014 m. pabaigoje informavo visą Lietuvos visuomenę, kai valstybiniam portalui lrt.lt pranešė, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą.

„Rusija kariauja prieš mus hibridinį karą psichologiniu, kultūriniu, informaciniu, kibernetiniu ir kitais lygiais. Kariauja net per ekologiją, – ir štai jau nebestatome atominės elektrinės, nebeieškome skalūnų, - tąkart paaiškino Ž. Pavilionis. - Turime atsibusti. Visai netoli Vilniaus rengiama invazija į Lietuvą.“

Politikas nurrodė, kad „Rusija rengia mūsų visuomenę karinei invazijai, kuri bus paskutinė“.

„Ateis rusai ir įves tokią tvarką, kokią dabar matome Kryme“, - pasakė ambasadorius.

Ekspertai.eu taip pat neleidžia užmiršti, kad Baltijos šalių gynybos ekspertai atskleidė, jog siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą. Taip pat puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą, o Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. Jau ir anksčiau buvo skelbta, kad Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
83. Nu jo
(2017-12-09 08:59:38)
(212.47.103.27) Parašė:

Tikras Ausrinas Marinas. Kaip mamyte...82. rimas
(2017-12-09 06:44:14)
(91.187.185.51) Parašė:

Prietranka81. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com
(2017-12-09 02:42:57)
(98.212.66.159) Parašė:

Skaitykite 67 komentarą.80. yel“l“ow submarine
(2017-12-09 00:15:40)
(78.63.212.238) Parašė:

būtent idiotas pavilionis, būtent šiomis “įžvalgomis“, mane galutinai įtikino : be maskvos pagalbos ar įtakos, ar įsikišimo, ar tiesioginės prievartos, pasaulyje nebevyksta absoliučiai niekas :)) - tik taip ir nesupratau - ar tas debiloidas mato kokią nors išeitį, ar jam teikia malonumą ir gyvenimo įprasminimą pats darymo į kelnes procesas ??79. T0mas J.
(2017-12-08 23:29:13)
(84.55.19.22) Parašė:

Man šlykštu klausyt, kai su panieka tariamas žodis RYTAI, turint omeny RUSIJĄ. Bet panieka apgaubti visą ŽEMYNĄ vien todėl, kad jame randasi tavo nekenčiama RUSIJA - tai jau viršūnė! Mėgstu TIESIUS ir atvirus žmones: nekenti Rusijos - ir sakyk aiškiai paprastai: nekenčiu Rusijos. Bet kuo čia dėta Indija, Laosas, Pekino niekšų okupuotas Tibetas, kuo tau nusikalto Nepalas? Ž.Pavilionis turbūt jau ant išprotėjimo ribos? O patamsy naktimis, kai niekas nemato, jis ko gera jau vaikšto ir už jos..78. vakar klausiau jo pasisakymo
(2017-12-08 18:07:46)
(85.206.102.129) Parašė:

ir tapo viskas su juo aišku77. jonas
(2017-12-08 14:44:53)
(88.118.206.6) Parašė:

MASKVA TIKRIAUSIAI IR LANSBERGIO ANUKA I PIRMININKUS ISRINKO JUK JIS PRADEJO KOLICIJOS KURIMA NUO ULTIMATOMU VALSTIECIAMS AR PONULI MANAI KAD VISI VISKA PAMIRSO?76. Klemas
(2017-12-08 12:33:11)
(46.249.171.57) Parašė:

Ka cia vapalioja tas politinis LAVONAS. Jis seniai zuvo nuo rusu deantintininku prie Vilniaus.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras