2020 m. kovo 31 d.

 

KLS lyderis sukritikavo Mozambiko sprendimą dėl sutarčių nutraukimo

4
Paskelbta: 2020-02-21 13:26 Autorius: KLS
Mozambiko sostinė Maputu.
Mozambiko sostinė Maputu.

Darbo vizito Peru Respublikoje metu, politinės partijos „Kovotojų už Lietuvą Sąjunga“ (KLS) pirmininkas, advokatas prof. Stanislovas Tomas sukritikavo Mozambiko bandymus nutraukti investicijų sutartis su Europos Sąjunga.

Pasak S. Tomo, „Mozambiko vyriausybė sureagavo į ES Teisingumo teismo nutarimą byloje Achmea prieš Slovakiją, kuriame ES Teisingumo Teismas bandė nutraukti visas ES vidines investicijų sutartis, teigdama, kad, jeigu ES nutraukia visas savo vidines investicijų sutartis tuo pagrindu, kad ES valstybės narės pasirašė ES Veikimo sutartį, tada ir Mozambikas nutraukia visas savo investicijų sutartis tuo pagrindu, kad Mozambikas pasirašė Konvenciją dėl partnerystės tarp ES, Afrikos, Karybų jūros ir Ramiojo vandenyno šalių“.

„Tarptautinio investicinių ginčų sureguliavimo centro Arbitražo tribunolas atmetė tokią Mozambiko vyriausybės poziciją byloje CMC Muratori prieš Mozambiką. Tokia Tribunolo poziciją visiškai atitinka Kovotojų už Lietuvą Sąjungos rinkimų programą“, - teigia KLS lyderis.

S. Tomo teigimu, „toks Tribunolo precendentas padės apsaugoti ES, Afrikos, Karybų jūros ir Ramiojo vandenyno šalių investicijas Lietuvoje, kai Lietuvos vyriausybė priims sprendimą jas konfiskuoti“.

Politinės partijos „Kovotojų už Lietuvą sąjunga“ bendravimo su visuomene skyrius

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. Audrius 3. >2. Laba diena
(2020-02-21 17:00:49)
(77.111.247.234) Parašė:

:))))3. >2. Laba diena
(2020-02-21 16:47:29)
(84.15.180.96) Parašė:

Tevynes Saujungos rasistines nacistines paziuros gerai zinomos, keiksmu racionas taip pat gerai zinomas ir kartojamas kiekviena diena, galite nepriminti:)))))))))2. Laba diena
(2020-02-21 15:44:26)
(88.119.11.192) Parašė:

Žydo-Beždžionė tapo kovotoju už Lietuvą. Sveikinimai ekspertams.1. Romas
(2020-02-21 13:51:06)
(77.111.245.117) Parašė:

Sveikinu, pasirodo Lietuvoje sukurta dar viena pliauskalu organizacija - KLS. Idomu - ar daug lietuviu apie ja zino ir koks tu "kovotoju kovu" sarasas. Kiek suprantu, su "tikruju konservatoriu partija", ponas "advokatas" jau prisizaide ir nutare praplesti savo "veiklos" horizontus. Labai pralinksmino "darbo vizitas Peru Respublikoje". Nors... - tikrai, tegu geriau uzsiima Vozambiko reikalais. Karamba... kokiun tik "ciudu" neprisiklausai siais laikais. :)))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras