2020 m. liepos 2 d.

 

Klaipėdoje vyks Karinių jūrų pajėgų pratybos „Kormoranas 2016“

4
Paskelbta: 2016-09-30 16:19 Autorius: ekspertai.eu

Spalio 3-7 d. Klaipėdoje vyks karinių pratybų „Kormoranas 2016“ aktyvioji dalis, kurias organizuoja ir vykdo Lietuvos kariuomenės Karinės jūrų pajėgos, taip pat dalyvaus Karo policijos Klaipėdos įgula. Kaip stebėtojai pratybose dalyvaus ir du Ukrainos kariuomenės karininkai.

Pratybos vyks pagal specialiai pratyboms sukurtą scenarijų,  bus tikrinamas Karinių jūrų pajėgų štabo gebėjimas planuoti ir vykdyti operacijas. Pratybų metu bus treniruojamas ir KJP padalinių pasirengimas užduotims vykdyti. Taip pat bus vertinamas KJP funkcionalumas ir gebėjimą veikti kaip vientisas junginys.

Pratybų metu Klaipėdos gatvėmis ir Klaipėdos rajone esančio brigados generolo Povilo Plechavičiaus (Kairių) poligono prieigose judės ratinės karinės technikos (sunkvežimiai, visureigiai ir lengvieji automobiliai) kolonos, bus sustiprinta karinių teritorijų apsauga, o jų prieigose veiks kariai. Aktyvūs ginkluotų karių veiksmai viešose vietose neplanuojami.

Be to, karinių pratybų „Kormoranas 2016“ pratybų jūrinės fazės veiksmuose Karinių jūrų pajėgų laivai ir kateriai dalyvaus Klaipėdos uosto akvatorijoje ir  Baltijos jūroje Lietuvos Respublikos teritoriniuose vandenyse ir išskirtinėje ekonominėje zonoje.

Karinės pratybos „Kormoranas“ yra rengiamos kasmet. Šiais metais organizuojamų pratybų aktyvioje dalyje kaip stebėtojai dalyvaus ir 2 Ukrainos kariuomenės karininkai. Planuojama, pratybų stebėti atvyks ir Lietuvos kariuomenės vadas.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. > E
(2016-10-01 16:23:22)
(78.250.147.135) Parašė:

Brangus kolega, as visiskai palaikau jusu minti ! O po to mes vel galesim juos supjaustyti ir pardavus metala nusipirkti tikra lektuvnesi(Independence2) ir tada rusofasistine valstybe gales drebeti, nes jiems nieko kito nebeliks ! Uz pergale !3. E
(2016-10-01 15:54:31)
(8.37.225.78) Parašė:

Lietuva bus jūrinė valstybė, ir kosminė aukštūjų technologijų valstybė. Jeigu uspaspsychas su darbiečiais nevogtų, jau seniai gyventumėme kaip švedai.2. Anfisa
(2016-09-30 17:54:58)
(78.61.49.251) Parašė:

Be reikalo 2 ukrainos karininkai pas mus atvyko "stebeti". Lasiniai ir degtine Ukrainoje zimiai pigesni...1. viltė
(2016-09-30 17:46:30)
(85.255.48.4) Parašė:

Na taip , žinoma , ir vėl pratybos , pratybos , kol rusai puola arba...reikia vėl auksinių samčių...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras