2020 m. liepos 3 d.

 

Kaunui ir Lietuvai pažįstamo „Girstučio“ vardo keitimą parduos už ne mažiau nei 2 milijonus litų

Paskelbta: 2014-01-17 15:32 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „kaunas.lt“
Nuotr. iš „kaunas.lt“

Kauno miesto taryba pritarė sprendimui organizuoti „Girstučio“ rūmų pavadinimo perdavimo už atlygį viešąjį konkursą.

Konkurso laimėtojas įgis teisę suteikti pavadinimą visam kompleksui, kuriame veikia Kauno plaukimo centras ir viešoji įstaiga „Girstučio“ kultūros ir sporto centras.

„Pasaulyje yra susiformavusi praktika parduoti įvairių sporto kompleksų ar kitų pastatų pavadinimus, todėl natūralu, kad ir „Girstučio“ kompleksui ieškomas naujas pavadinimas už tam tikrą atlygį“, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Pasak Kauno mero, už komplekso pavadinimą gautos lėšos turėtų būti skirtos miesto baseinams ar kitiems sporto objektams atnaujinti.

Tarybos priimtame sprendime nurodyta, kad šiam pastatui gali būti suteiktas tik lietuviškas pavadinimas, atitinkantis visuomenėje priimtus moralės normos kriterijus. Jis negali būti susietas su alkoholio, tabako gaminiais, trikdyti visuomenės saugumo, viešosios tvarkos, kurstyti turtinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos ir diskriminacijos.

Teisė kompleksui suteikti pavadinimą negali būti parduota už mažiau nei 2 milijonus litų. Pavadinimas už atlygį bus perduotas ne ilgesniam nei 20 metų laikotarpiui.

„kaunas.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras