2020 m. birželio 6 d.

 

Karabasas yra prieš Vytautą Landsbergį, nes jis visada buvo prieš vakarietišką Lietuvos kryptį

19
Paskelbta: 2017-08-29 08:13 Autorius: ekspertai.eu
Karabasas (dešinėje). Nuotr. facebook.com
Karabasas (dešinėje). Nuotr. facebook.com

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja, konservatorė Rasa Juknevičienė įsibėgėjančios diskusijos dėl Vytauto Landsbergio įprezidentinimo, išsakė savo nuomonę apie Karabasą – žaliųjų valstiečių lyderį Ramūną Karbauskį.

R.Karbauskis BNS penktadienį teigė asmeniškai tokio siūlymo nepalaikantis ir pabrėžė, kad tai išskirtinai V.Pranckiečio iniciatyva, nederinta su frakcija.
„Tikėtis, kad mūsų dauguma ar kokia nors dalis tikrai remtų šitą sprendimą, aš nebūčiau tuo tikras“, – BNS kalbėjo R.Karbauskis.

Ką veikė šis žmogus tada, kai Vytautas Landsbergis sunkiausiu laikotarpiu vadovavo šiai valstybei? 

Atsakymas. Ieškojo seno armėno Maskvoje. Kas padėjo surasti, Maskvos KGB archyvai turbūt neatsakys, tačiau Viačeslav Moiše Kantor, Putino aplinkos žmogus, iki šiol yra jo verslo partneris. Pasigooglinkit, nepatingėkit, rasit daugiau įdomaus. 

Ką veikė šis žmogus tada, kai Vytautas Landsbergis ir daug kitų vedė Lietuvą į NATO? 

Atsakymas. Kartu su prorusiškų antinatininkų grupe organizavo referendumą prieš NATO.

Ką veikė šis žmogus, kai Vytautas Landsbergis kartu su kitais vedė Lietuvą į ES? 

Atsakymas. Reikalavo, kad narystė būtų atidėta 25 metams, vėliau organizavo referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams, iš esmės - prieš ES.
Ką veikė šis žmogus, kai Lietuva siekė atsikratyti energetinės priklausomybės nuo Rusijos?

Atsakymas. Varė amerikečių kompaniją "Chevron" iš Lietuvos, rėmė referendumą u ž Kremliaus kontroliuojamą Ignalinos AE, bet po ketverių metų rėmė referendumą p r i e š japonų investicijas į Visagino AE. Taip atvėrė kelią Astravui.

Šitas žmogus šiandien yra prieš Vytautą Landsbergį, nes jis visada buvo prieš vakarietišką Lietuvos kryptį
“, - pranešė konservatorė.

Susiję:

Karabasą demaskavusi nepriklausomo portalo žurnalistė dirbs socialdemokratams

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
19. konservatoriams
(2017-08-29 23:41:26)
(92.0.161.184) Parašė:

nedelsiant atlyginkite zala valstybei uz Mazeikiu nafta .18. Vytas
(2017-08-29 20:56:47)
(62.80.225.75) Parašė:

Ir Karbauskis buvo teisus. Kaip ir UK premjerė Margarėt Tečer, pasakiusi: " Prieš stodami į ES - gerai pagalvokite".17. turgaus boba su vistos smegenimis
(2017-08-29 20:44:13)
(107.167.108.74) Parašė:

pasigyre kaip su liansbirkio tvartelio aferistais pardavinejo Lietuva ,kaip privede sali prie isnykimo ribos16. GĖDA
(2017-08-29 19:05:27)
(83.187.239.156) Parašė:

Kas valdo Lietuvą? Žmonės išrinko valstiečius -žaliuosius, todėl dabar - "šaukštai po pietų". Ar jie suteiks žmonėms geresnį pragyvenimą parodys išrinktųjų darbai- pasibaigus jų vadovavimo laikui. Labai daug lėšų skiriama ginkluotei, todėl žmonių gyvenimas nė kiek negerėja.Dabartinė valdžia, turėtų gerinti žmonių išgyvenimumo rodiklį, o ne disponuoti pinigais- ginkluotei. Bet tai, ne vien valstiečių-žaliųjų "nuopelnas", tai ir pasekmė, prieš tai buvusių valdančiųjų partijų įdirbis- paskandinti savo žmones skurde. Absurdas, dar ir tame, kad bet kokia valdžia atėjusi, daugiausia dėmesio skiria ne Lietuvos žmonėms, bet Ukrainai. Kas ta, Ukraina, kad ja, taip rūpinamasi, o savus pamirštama??? Gal tie ponai, valdantieji, pamiršo, kad juos išrinko Lietuvos žmonės, bet ne ukrainiečiai??? Kodėl, tad yra svarbiau Ukraina, ir jos žmonės, dėmesys, ir lėšos skiriamos ukrainiečiams, bet ne savo tautos žmonėms??? Stebimasi, kodėl tie daug lietuvių emigruoja? Atsakymas paprastas: savo tautos žmogaus nuvertinimas iki begalybės! Ko dabar pjautis, ir prasivardžiuoti, kai jau viskas išgrobstyta ir Lietuvos žmonės paskandinti baimėje, dėl pastovios karo grėsmės su Rusija,paskandinti skurde, ir nematantys jokio prašviesėjimo Lietuvoje! Tautai, atsibodo jūsų valdančiųjų "peštynės" kuris vėl pripuls prie "lovio", pabodo jūsų prasivardžiavimai, ir nesibaigiačios rietenos, ieškant titulų: kam ir kas priklauso! Galų gale, būkite žmonėmis, dirbkite savo tautai, prašviesinkite tautos gyvenimą, o ne drabstykite vieni kitus purvais!Tai jūsų tikrai nepuošia, bet ir jūsų įvaizdį tikrai, tikrai, sugadina.Tauta, nėra degradai, alkoholikai. Tauta jus išrinko, kad ja pasirūpintumėte, o ne savo pjautynėmis ir prasivardžiavimais dirbtumėte!!!Nei gėdos, nei sąžinės graužaties...15. ceslovas
(2017-08-29 17:31:19)
(188.69.194.84) Parašė:

Nevisprote Jukneviciene uzmirso, kad Kubiliui bunant ministru pirmininku buvo duota zalia sviesa Ostravo AT statybai.14. T0mas J.
(2017-08-29 17:09:56)
(84.55.3.207) Parašė:

Anksčiau ir aš maniau, kad Karbauskis yra antivakarietiškas. Bet kai laimėjęs Seimo rinkimus jis be ginčų atidavė Krašto apsaugos, Užsienio reikalų ir Finansų ministerijų vadovų postus į TSKPistės rankas - .. susimąsčiau iš naujo.. Jis ko gera yra paprasčiausias verslininkas poxujistas. Deja.13. Argi
(2017-08-29 16:22:18)
(88.118.214.222) Parašė:

prasivardžiavimai ir pravardės - negi galvojate, kad dėl to jus labiau skaitys?12. Woland
(2017-08-29 13:34:56)
(84.46.207.155) Parašė:

"Kas ne su mumis-tas prieš mus" - bolševikinis 1917m. supratimas. R.Juknevičienė su savo mąstymo logika,čia pateikta-pilnai atitinka tokio bolševikinio mąstymo kriterijų pagal tokį V.Landsbergio sutapatinimą. Vakar V.Landsbergio sūnus labai norėjo po 100 metų vertinimo apie tėvą. O jei kada atsivers archyvai ir po kokių 70m paaiškės, kad V.Landsbergis vis-gi buvo agentūrinis "Dėdulė" ar "Pianistas"? Kaip pvz po 100m paaiškėjo, kad 1917m. Rusijos "revoliucija" - buvo už vokiečių pinigus...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras