2020 m. kovo 30 d.

 

Kalėdų Senelis ragina pasaulio lyderius siekti taikos

Paskelbta: 2012-12-20 13:26 Autorius: naujienų redaktorius

Laplandijoje gyvenančiam Kalėdų Seneliui gandai apie pasaulio pabaigą nė motais. Jis dėlioja paskutines dovanas ir jau ruošiasi kelionei pas viso pasaulio vaikus. Tačiau prieš tai jis nepamiršo pasiųsti žinią ir suaugusiems. Pasaulio lyderius jis paskatino siekti taikos.

Kaip ir kasmet, Laplandijoje gyvenantis Kalėdų Senelis ir jo padėjėjai, tokiu metų laiku pluša iš peties. Viena ilgiausiai trunkančių užduočių – perskaityti iš viso pasaulio gautus vaikų laiškus. „Kalėdų Senelis pastaruoju metu gavo 280 tūkstančių laiškų, o per metus jų sulaukiam apie pusė milijono. Tad mes nykštukai turime gerokai pasistengti, kad visos vaikų svajonės būtų išpildytos“, - sakė viena nykštukė.

Vieni vaikai laiškuose išvardina aibę norų ir pageidavimų dovanoms, kiti linkę sužinoti kuo daugiau apie patį Kalėdų Senelį. O pastarasis neužmiršta ne tik vaikų, bet ir jų tėvelių. Kaip ir kasmet, prieš išvykdamas į didžiąją kelionę, Kalėdų Senelis pasiuntė žinią pasauliui ir paragino neužmiršti rūpintis artimaisiais, o pasaulio lyderius jis skatina siekti taikos. „Dar vieneri metai artėja prie pabaigos. Jie nebuvo lengvi. Pasaulyje daug finansinių ir kitokių svarbių problemų, o mano didysis noras – taika pasaulyje – nepasiektas. Vis dėlto manau, kad ji įmanoma, tik pasaulio lyderiai turėtų stengtis ją pasiekti. Tikiuosi, kad visi Šventas Kalėdas galės sutikti artimųjų rate, rasti laiko pabendrauti su mylimais žmonėmis ir, jei reikia, ištiesti pagalbos ranką. Meilė – svarbiausias dalykas pasaulyje. Linkiu visiems linksmų Šventų Kalėdų ir labai laimingų Naujųjų metų.

Kai visi laiškai bus atsakyti, dovanos supakuotos, o elniai pakinkyti, Kalėdų Senelis išsiruoš į didžiąją vienos nakties kelionę pas viso pasaulio vaikus. O kai šventinis šurmulys praūš, Kalėdų Senelis taip pat turės ką veikti. Kitu metų laiku jis ne pats keliauja į svečius, o laukia atvykstančiųjų. Per metus Kalėdų Senelį Laplandijoje aplanko pusė milijono turistų.   

"Lietuvos ryto TV" | ekspertai.eu inf.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras