2020 m. sausio 22 d.

 

Kaip pristatomojo filmo žvaigždė debiutavo I. Kavaliauskaitė

2
Paskelbta: 2014-02-15 07:24 Autorius: Livija Tagejevienė
I. Kavaliauskaitė. Nuotr. facebook.com
I. Kavaliauskaitė. Nuotr. facebook.com

Ketvirtadieniui persiritus į antrąją pusę sostinės bohemiškoji elito dalis sugužėjo į kino teatrą Pasaka, kur vyko net du pristatymai: Bronislavo Lubio anūko žmona rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė pristatė antrąjį neabejotinai kultiniu tapsiantį romaną ir pristatomąjį filmą, apie šį sėkmės randu jau pažymėtą veikalą.

Trumpame įtempto siužeto filme kaip aktorė-žvaigždė atsiskleidė Indrė Kavaliauskaitė, įkūnijusi permainingą pagrindinės herojės Uršulės būties akimirką, galimybę akies krašteliu žvilgtelti į uždarą meno pasaulį suteikė išprusimo sergėtojas žmonės.lt.

Dailėtyrininko Antano Sūrelio nuomone, nors Lietuvoje šiuo metu populiarūs daugiausia erotiniai romanai, po pristatomojo filmo peržiūros viskas keisis iš pagrindų.

„Juk kiekviena moteris savo glūdumoje slepia Uršulę, o kartais ir ne vieną…” – nusijuokė šviežiu romanu nešinas vakaro dalyvis.


XXX
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. vyras
(2014-02-15 19:39:18)
(81.29.31.195) Parašė:

krūtinės kad nėra...1. Koks
(2014-02-15 13:23:51)
(78.56.179.39) Parašė:

tas "pristatomasis" filmas. Prie ko jis pristatomas? Ar jis pats negali stovėti? Ar bent pastovėti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras