2020 m. gegužės 26 d.

 

Kaip JAV-NATO-ES karinės, politinės ir „idėjų kalvių“ struktūros sukūrė informacinio karo instrumentus kovai prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“

8
Paskelbta: 2020-01-20 20:59 Autorius: Ramūnas Alaunis
Paveiksliukas iš ned.org


V DALIS (I DALIS ČIA, II DALIS ČIA, III DALIS ČIA, IV DALIS ČIA, VI DALIS ČIA)

Lietuvos vadovų, saugumo struktūrų, Lietuvos kariuomenės vadovybės, žiniasklaidos ir akademinės bendruomenės vaidmuo Informaciniame Kare su Rusiją

Lietuvos prezidentai Dalia Grybauskaitė ir Gitanas Nausėda - Informacinio Karo su Rusija instrumentaiPo to, kai Rygoje buvo įkurtas NATO Strateginės Komunikacijos Kompetencijos Centras (StartCom COF) vadovaujamas Latvio Jāniso Sārtso, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė tarėsi su JAV Nacionalinio Demokratijos Fondo (National Endowment for Democracy) direktorių tarybos nariu JAV Senatoriumi Johnu McCainu kaip vykdyti StartCom COF numatytas Informacinio Karo Psichologines Operacijas (sutr. Psy-Ops) Lietuvoje.

JAV Senatorius Johnas McCainas buvo atviras Sirijos teroristinių grupuočių rėmėjas apdovanotas JAV medaliu už Tarnybą Demokratijai.

Nuotraukoje: Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, JAV senatorius Johnas McCainas ir Latvijos prezidentas Raimonds Vejonis po NATO Strateginės Komunikacijos Kompetencijos Centro (StratCom COE) patalpų atidarymo Rygoje, surengė bendrą spaudos konferenciją 2015 m. rugpjūčio 20 d.


Kai 2014 metų rudenį Rygoje veiklą pradėjo NATO Strateginės Komunikacijos Kompetencijos Centras (NATO StratCom COE), po keletos mėnesių Lietuvos ir NATO šalių žiniasklaidoje staiga pasirodė Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešimai, kuriuose Rusija buvo įvardijama kaip „teroristinė valstybė".

Prezidentė D. Grybauskaitė teroristinę valstybe Rusija pavadino susitikimo su NATO Generaliniu Sekretoriumi išvakarėse, kalbėdama LRT radijuje 2014 lapkričio 20 dieną:

„Ukraina šiandien kovoja už visos Europos taiką, už visus mus. Jeigu teroristinė valstybė, kuri vykdo atvirą agresiją prieš savo kaimynę, nebus sustabdyta, ta agresija gali išplisti Europoje ir toliau“, - LRT radijui sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Sekančią, 2014 lapkričio 21 dieną per bendrą spaudos konferenciją su NATO generaliniu sekretoriumi D. Grybauskaitė griežtai pasisakė dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje ir dar kartą pabrėžė, kad „tokia valstybė (Rusija) turi visus tarptautinio terorizmo požymius.“

Dabar, kai Informacinio Karo ataka jau atlikta, šis LR prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešimas spaudai pavadinimu „Prezidentė išdrisusi pavadinti Putino Rusija tuo, kuo ji yra – teroristine valstybe“, Lietuvos Respublikos prezidentūros puslapyje yra panaikintas. (Žr. čia).

Tuometinė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė atvirai melavo, kad „Ukraina kovoja už visos Europos taiką“ ir kad Ukrainos „kaimyninė valstybė (Rusija) vykdo atvirą agresiją prieš Ukrainą“ ir kad Rusija remdama rytų Ukrainos sukilėlius „turi visus tarptautinio terorizmo požymius“, kadangi Ukrainoje nuo 2014 metų vyksta pilietinis karas su slapta Rusijos parama rytų Ukrainos sukilėliams ir atvira JAV/NATO parama Kijevo centrinei valdžiai kariaujančiai prieš sukilėlius, kuriuos Kijevo režimas pradžioje vadino „teroristais“.

Dalia Grybauskaitė melavo kad Rusija vykdo „atvirą agresiją prieš Ukrainą“ atkartodama Kijevo režimo melagingą karo versiją, kadangi karas rytų Ukrainoje pagal tarptautinę teisę nėra tarpvalstybinis karas tarp Ukrainos ir Rusijos, o tarp Kijevo centrinės valdžios ir atsiskyrusių nuo jos dviejų rytų Ukrainos regionų.

Šioje vietoje reikia pažymėti, kad pilietiniame kare kitai užsienio valstybei atvirai ar slaptai remti vieną iš pilietinį karą kariaujančių šalių yra įprastinė tarptautinė praktika, o karinė parama nelaikoma teroristiniu požymiu.

Atsidėkojant už LR prezidentės Dalios Grybauskaitės nuožmią kritiką Rusijos prezidento Vladimiro Putino atžvilgiu ir jos raginimus Vakarams griežtinti sankcijas Rusijai, bei spartinti NATO pajėgumų Rytų Europoje stiprinimą į JAV verslo žurnalo „Forbes“ sudaromą įtakingiausių Pasaulio moterų politinių lyderių sąrašo šimtuką prezidentė Dalia Grybauskaitė pateko net dukart (2016, ir 2017 m.), o 2016, 2017 ir 2018 metais Dalia Grybauskaitė atsidūrė „Forbes“ žurnalo galingiausių moterų politinių lyderių sąraše.

Pirmą kartą į įtakingiausių pasaulio moterų šimtuką Dalią Grybauskaitę įtraukęs JAV žurnalas „Forbes“ rašė, kad Lietuvos vadovė ne veltui vadinama geležine ledi. „Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė yra negailestinga daug didesnės ir galingesnės Rytų kaimynės kritikė, lygindama prezidentą Vladimirą Putiną su Josifu Stalinu ir Adolfu Hitleriu.“

Tokie Lietuvos prezidentės D. Grybauskaitės pasisakymai Rusijos atžvilgiu ir jos įtraukimas į JAV verslo žurnalo įtakingiausių Pasaulio moterų politinių lyderių sąrašą buvo gerai suplanuotos NATO Strateginės Komunikacijos Kompetencijos Centro (StratCom COE) Informacinio Karo Psichologinės Operacijos (IW Psy-Ops) nutaikytos prieš Rusiją.

Tačiau tikrovėje LR prezidentė Dalia Grybauskaitė kaip moteris politikos lyderė jokios realios įtakos pasaulyje net negalėjo turėti, kadangi Lietuva neturi nei ekonominio, nei karinio, nei politinio potencialo galinčio daryti įtaką geopolitiniams procesams. Tuo labiau, kad prezidentė D. Grybauskaitė nesugebėjo savo šalies viduje pažaboti korupcijos. Pasibaigus prezidentavimo kadencijai „Pasaulio įtakingiausiai moteriai“ Daliai Grybauskaitei net nebuvo pasiūlytas joks įtakingas ir reikšmingas postas ES politinėse struktūrose, o buvusi LR prezidentė D. Grybauskaitė iškart iškrito iš JAV ekonomikos žurnalo „Forbes“ sudaromo Pasaulio įtakingiausių moterų politikių sąrašo. Iš „įtakingiausios Pasaulio moterų politinės lyderės“ liko tik jos buvusių pareigų pavadinimas. Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė atsidūrė reklaminiuose šv. Kalėdų ir knygų mugių vaizdo klipuose. O pasiilgusiems jos komentarų ir įtaigaus kalbėjimo paremto akivaizdžiu melu ir užsienio politikos propaganda leidykla „Tyto Alba“ parengė knygą „Prezidentė. Tekstai ir kontekstai“.

Prezidentei Daliai Grybauskaitei 2019 spalio 2-ąją, Lenkijos sostinėje Varšuvoje Varšuvos saugumo forume buvo įteiktas Laisvės Riterio apdovanojimas oficialiai „už išskirtines pastangas, kovojant už Lietuvos, Baltijos šalių ir Lenkijos saugumą bei apginamumą. Taip pat už tvirtą poziciją Rusijos invazijos į Ukrainą atžvilgiu.“

Realiai apdovanojimas skirtas už tvirtą anti-Rusišką politiką paremtą melu, propagandą ir bauginimu; už prisidėjimą prie 2014 metų Ukrainos valstybinio perversmo ir sukelto pilietinio karo Ukrainoje; už didėjantį skurdą, emigraciją Lietuvoje ir augančias Lietuvos skolas užsienio valstybėms.

Dabartinis Lietuvos respublikos prezidentas Gitanas Nausėda vykdo tokią pačią Lietuvos užsienio politiką Rusijos atžvilgiu, paremta sintetine „Rusijos grėsme“, kokią vykdė ankstesnė prezidentė D. Grybauskaitė. Prezidentavimo kadencijos pradžioje G. Nausėda JT GA sakė kalbą, kurioje dar kartą priminė „Rusija agresija“ Ukrainoje ir ankstesnę (2008-08-08) „Rusijos agresiją“ prieš Gruziją ignoruodamas faktą, kad G. Nausėdos minimos „Rusijos agresijos“ 2008 metais prieš Gruziją JT GA nepripažino. (Panorama. Gitano Nausėdos kalba JT Asamblėjoje: Rusija bando destabilizuoti kaimynines šalis ir slapstosi nuo teisingumo)

Lietuvos saugumo strktūrų, kariuomenės ir žiniasklaidos vaidmuo Informaciniame Kare su Rusiją

D. Grybauskaitė 2015 metais pakeitė Lietuvos respublikos Valstybės Saugumo Departamento vadovą G. Griną. Labiausia tikėtina G. Grinos nušalinimo priežastis – D. Grybauskaitė nebepasitikėjo LR VSD vadovu G. Grina Lietuvos karinei vadovybei pradėjus dalyvauti Britų slaptoje dezinformacijos „Integrity Initiative“ programoje, pagal kurią Lietuvoje turėjo būti imamasi žodžio laisvės suvaržymų Lietuvos žiniasklaidoje ir represijų.

Atsižvelgdamas į Europos Politikos Analizės Centro (CEPA) Informacinio Karo Iniciatyvos (CEPA StratCom IWI) padalinio ir Lietuvos kariuomenės Strateginės Komunikacijos Departamento (kuris bendradarbiavo vykdydamas Britanijos vyriausybės slaptą tarptautinę „Integrity Initiative“ programą) rekomendacijas ir atsižvelgdamas į Rygos NATO Strateginio Komunikacijos Centro (NATO StratCom CEO) rekomendacijas, LR prezidentei Dalei Grybauskaitei pavaldus Lietuvos Valstybės Saugumo Departamentas (VSD) 2015 metų liepos 1 dieną perspėjo Lietuvos visuomenę „dėl interneto portalus, televiziją ir radijo stotis kuriančio Rusijos projekto „Sputnik“ veiklos Lietuvoje.“ Lietuvos Respublikos VSD pranešime pavadinimu „Rusija ieško galimybių skleisti propagandą Baltijos valstybėse buvo teigiama, kad „Sputnik“ atstovai Lietuvą „stengsis pateikti kaip tautinių mažumų netoleruojančią šalį, manipuliuos neofašistų ir nacionalistų sąvokomis, skleis dezinformaciją apie Lietuvos strateginius projektus“.

VSD atkreipdamas žurnalistų bendrijos, visuomenės ir kiekvieno piliečio dėmesį į šį Rusijoje parengtą brangų strateginį projektą ragina neįsitraukti į neskaidrius sandorius ir kritiškai vertinti pasiūlymus bendradarbiauti. Apie tokius pasiūlymus prašytume informuoti Valstybės saugumo departamentą“, – teigiama VSD pranešime.

Atsižvelgdama į Lietuvos kariuomenės Strateginės Komunikacijos Departamento, kuris tiesiogiai bendradarbiauja su Rygoje įkurtu NATO Strateginės Komunikacijos Centru (StartCom COE), rekomendacijas, dėl netinkamai parodytų reportažų apie įvykius Ukrainoje, Lietuvos radijo ir televizijos komisija nuo 2015 metų iki 2019 m. pradėjo drausti Rusiškų televizijos programų "RTR Planeta" transliacijas Lietuvoje.

Tuo pačiu laikotarpiu, kai 2014 metais prasidėjo karas rytų Ukrainoje, LNK TV kanalas savo žiniose nušviečiančiose šį karą kelioms sekundėms įterpdavo užrašą „Imperija puola“ visuomenei formuodamas klaidinančia nuomone, kad karą rytų Ukrainoje sukėlė Rusija, kad Rusija vykdo „karinę agresiją“ rytų Ukrainoje.

Tačiau tokia klaidinanti LNK TV kanalo informacija nebuvo laikoma LR Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimu.

2014 metais išleistame Krašto apsaugos ministerijos leidinyje Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“ įžangoje Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas konstatavo tikrovę neatitinkančius faktus, kad „Rusija vėl panaudojo karinę jėgą prieš savo kaimynę, šį kartą – Ukrainą.“ Tai buvo paprasčiausias daugelį kartų tuometinio LR Krašto apsaugos ministro Juozo Oleko kartojamas, JAV, NATO ir Ukrainos naujosios vyriausybės skleidžiamas melas apie „Rusijos agresiją Ukrainoje“.

2016 metų liepos 4 d. LR Seimas priėmė nutarimą Nr. X-743 „Dėl Krašto Apsaugos Sistemos Plėtros programos patvirtinimo“, kurio atsižvelgiant į „Rusijos grėsmę“ nustatė tikslus ir uždavinius šiems tikslams pasiekti – nustatė didinti Lietuvos Krašto Apsaugos sistemos karinius ir strateginės komunikacijos pajėgumus, t.y.Informacinio Karo ir propagandos pajėgumus.

2018 lapkričio 25 dieną ties Kerčės sąsiauriu įvykus Ukrainos – Rusijos kariniam incidentui už kurį buvo atsakingos abi šalys, LR URM ministras Linas Linkevičius ir URM ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė tiek Lietuvoje, tiek ES Užsienio reikalų tarybos susitikimuose Briuselyje pradėjo plataus mąsto kovą su jų pačių falsifikuota „Rusijos agresiją Ukrainoje“.(Atkreiptinas dėmesys, kad šiuo atveju terminas „Rusijos agresija“ jau nebuvo taikomas karui rytų Ukrainoje, bet taikomas Krymo aneksijai, Krymo pusiasalio militarizacijai ir Rusijos veiksmams Azovo jūroje).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė reaguodama į karinį incidentą Kerčės sąsiauryje naujienų agentūrai BNS sakė: „Akivaizdu, kad Rusija vykdo tiesmuką ir agresyvų karą prieš Ukrainą, toliau ciniškai pažeidinėdama tarptautinius susitarimus ir savo pačios prisiimtus įsipareigojimus“.

Lietuvos Užsienio reikalų ministerija (URM) išplatintame pranešime griežtai pasmerkė lapkričio 25 d. Rusijos Federacijos veiksmus prieš Ukrainos karinio jūrų laivyno laivus:

Pabrėžiame, kad šie provokaciniai Rusijos Federacijos veiksmai pažeidžia Ukrainos suverenitetą, teritorinį vientisumą, esminius tarptautinės teisės principus ir negali būti kvalifikuojami kitaip negu atviros karinės agresijos aktas prieš Ukrainą,“- rašoma URM išplatiname pranešime.

Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), reaguodama į Ukrainos – Rusijos karinį incidentą Kerčės sąsiauryje išplatino pareiškimą, kuriame teigiama:

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei jos frakcijos Seime nariai remia Ukrainos nepriklausomybę ir vientisumą. Kviečiame tarptautinę bendruomenę nedviprasmiškai pasmerkti agresyvius Rusijos Federacijos karinių pajėgų veiksmus“, – sakė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

(Tokie pareiškimai rodo, kad LVŽS vykdoma užsienio politika nieko nesiskiria nuo TS-LKD (Konservatorių) politikos.

Lietuvos akademinė bendruomenė - Informacinio Karo su Rusija instrumentai

Vašingtone įsteigto Europos Politikos Analizės Centro (CEPA) Informacinio Karo Iniciatyvos Programos padalinio darbuotojas Edwardas Lucasas vykdydamas Informacinio Karo Iniciatyvos programą prieš Rusiją 2019 kovo 21 dieną Vytauto Didžiojo universitete skaitė paskaitą „Naujas Šaltasis karas ir kaip jį laimėti“ (past. karą prieš Rusiją).

VDU profesorius Leonidas Donskis žiniasklaidoje skleidęs neapykantą Rusijos prezidentui Putinui dėl jo pagalbos Sirijos kare prieš terorizmą, 2015 metais buvo išrinktas „pačiu įtakingiausiu Lietuvos žmogumi visuomenininkų ir kitų profesionalų kategorijoje.“

2016 metais Mykolo Riomerio universitetas išleido psichologijos profesoriaus, šeimos konsultavimo psichologo Gedimino Navaičio knygą „Politinė Psichologija“, kurios skyriuje „Psichopatologija Politikoje“ Rusijos prezidentas V. Putinas priskiriamas prie „kaltintojo“ psihopatologinio asmenybės tipo, o jo gerbėjai priskiriami prie „įsiteikiančio“ psichopatologinio asmenybės tipo. (2017 metais G. Navaitis buvo išrinktas Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos vicepirmininku).

2017 lapkričio 19 d. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) VDU dėstytojas, sovietinių ir posovietinių mokslų profesorius Robertas van Vorenas pristatė ir pakomentavo Ukrainiečių kilmės filmų kūrėjo Damiano Kolodiy, gyvenančio Niujorke dokumentinį filmą „Freedom or Death“ („Laisvė arba mirtis“), pasakojantį apie Maidano įvykius. Šiame dokumentiniame filme pateikiama melaginga Maidano žudynių versija, kuri teigia, kad į protestuotojus galingais ginklais šaudė Janukovičiaus vyriausybės snaiperiai, kurie nušovė beveik 100 protestuotojų.

Lietuvos Kariuomenės Strateginės Komunikacijos analitikė Auksė Ūsienė realiai dirbanti NATO propagandinį darbą kaip Lietuvos valstybės tarnautoja ne kariškė „propagandos atpažinimo, jos viešinimo ir pilietinio pasipriešinimo srityje“, žiniasklaidoje pradėjo skleisti tikrovę iškreipiančius faktus apie „Rusijos agresiją“ Ukrainoje. (Ši LR Kariuomenės analitikė A. Ūsienė neskiria kas yra „okupacija“ ir „aneksija“, „karinis incidentas“ ir „karinė agresija“, „tarpvalstybinis karas“ ir „pilietinis karas“).

2017 rugsėjo 28 NATO propagandos specialistė Auksė Ūsienė Lietuvos Edukologijos universitete surengtoje konferencijoje skaitė pranešimą „Informacinis karas prieš Lietuvą: kova dėl mūsų širdžių ir protų bei ko reikia visuomenės atsparumo stiprinimui“, pagal Europos Tarybos paremtą projektą Baltic Partnerships for Human Rights Education (HRE) and Education for Democratic Citizenship (EDC).

Nuo 2019 m. kovo 11 d. Žurnalistas Edmundas Jakilaitis pradeda naują antirusiška projektą - „Dekonstrukcijos su Edmundu Jakilaičiu“, kurioje kartu su (LR Krašto Apsaugos Ministerijos) ekspertais analizuojami Kremliaus skleidžiamos propagandos tikslai, skleidimo būdai ir priemonės, dekonstruojama Rusijoje, Lietuvoje ar kitose pasaulio šalyse skleidžiama „Rusiška propaganda“. (Laida transliuoja „Laisvės TV“, DELFI ir www.demaskuok.lt).

Šioje laidoje „Dekonstrukcijos“ LR Kariuomenės Strateginės Komunikacijos analitikė Auksė Ūsienė iškraipydama istorinius faktus teigė, kad Ribentropo – Molotovo pakto pasirašymas buvo Antrojo Pasaulinio karo priežastis.

Taigi, akivaizdžiai matyti, kad Lietuvos aukščiausi šalies vadovai, saugumo struktūros, Lietuvos kariuomenės vadovybė, žiniasklaidos ir akademinė bendruomenė yra Informacinio Kare su Rusija instrumentai, kurie bet kokiai progai pasitaikius ir bet kokomis galimomis priemonėmis šališkai skleidžia informaciją apie vis didėjančią sisntetinę „Rusijos grėsmę“.

Lietuvos Respublikos prezidento Gitanas Nausėda 2020 sausio 13 sakydamas kalbą LRT labdaros renginyje Ukrainai palaikyti „Kartu iki pergalės“ sakė: „Šiandien priešo purvini batai toliau trypia Ukrainos teritoriją. Žūsta žmonės. Nepaisant tarptautinės bendruomenės įsikišimo, toliau ciniškai paminama tarptautinė teisė,“ aiškiai duodamas suprasti, kad kalba apie išgalvotą „Rusijos grėsmę“ Ukrainoje.

Už Lietuvoje melu ir propagandą palaikomą ir finansiškai Lietuvos remiamą karinę kovą prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“ Ukrainoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda gavo Ukrainos Prezidento Volodymyro Zelenskio padėkos laišką oficialiai įvardintą kaip „už nuolatinę ir nenuilstamą mūsų valstybės paramą Ukrainai.“

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste, Šveicarijoje, Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo uždaroje apskritojo stalo diskusijoje „Neformalus Pasaulio ekonomikos forumo lyderių susitikimas: kylanti Europa“, kuriame toliau atvirai melavo: Lietuvos prezidentas Nausėda priminė dirbtinai sukurtą „Rusijos grėsmę, pasireiškiančią kibernetinėmis, informacinėmis atakomis, manipuliavimu istoriniais faktais.“ Taip pat akcentavo netoleruotina Rusijos agresija Ukrainoje ir Sakartvele, kur konfliktus siekiama įšaldyti, o ne išspręsti ir pasiūlė Europos Sąjungai drąsiai ir ryžtingai pasisakyti atsakant į sintetinę „Rusijos grėsmę.“

LR Prezidentas G. Nausėda kalbėjo kad „Europos Sąjungai ypač bus svarbūs artimi ryšiai su Jungtine Karalyste, tad bendradarbiavimas saugumo ir gynybos srityse turėtų tapti prioritetinis.“ Su (Didžiosios Britanijos) Jungtine Karalyste, kurios Užsienio reikalų ministerija finansavo Informacinio ir Propagandinio Karo prieš Rusiją slaptą tarptautinę programą „Integrity Initiative“.

Susiję:

IV DALIS: Kaip JAV-NATO-ES karinės, politinės ir „idėjų kalvių“ struktūros sukūrė informacinio karo instrumentus kovai prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“

III DALIS: Kaip JAV-NATO-ES karinės, politinės ir „idėjų kalvių“ struktūros sukūrė informacinio karo instrumentus kovai prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“

II DALIS: Kaip JAV-NATO-ES karinės, politinės ir „idėjų kalvių“ struktūros sukūrė informacinio karo instrumentus kovai prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“

I DALIS: Kaip JAV-NATO-ES karinės, politinės ir „idėjų kalvių“ struktūros sukūrė Informacinio Karo instrumentus kovai prieš sintetinę „Rusijos grėsmę“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
8. ceslovas
(2020-01-21 19:41:45)
(78.63.127.120) Parašė:

O kaip bus su vilnonem ar medvilninem rusijos gresmem, ar apie tai pagalvojo amerikiniai ie nato bandytai?7. trumpai
(2020-01-21 11:37:04)
(78.57.130.78) Parašė:

Tai mes turim tikėti kažkokios panelės kuri nei karo nei maro nematė jos pasakaitėm ar savo tėvu ir tu asmenu kurie tai matė ir dalyvavo liko gyvi,žino kas tai darė pasakojimais,o kariuomenėje aiškiai per daug užsiimanciu tuo kas nėra skirta kariuomenei.Nereikia mėginti itikinti kitus tuo ko patys esate ne tikri.6. Trigrašis > 5 yel"l"ow
(2020-01-21 07:42:49)
(178.16.34.170) Parašė:

Geras pavadinimas"gudrašikniai".Turiu ir aš tokių pažįstamų.Įdomiausia tai,kad paskui verkia,kad bloga valdžia.O dėl geriausio,tai juokiausi,kai dar ir 100 dienų neprabuvus jam prezidentu,reitinguose jau "geriausiai atstovaujantis politikas Lietuvos interesus",ar kažkas panašiai.bet jau geriausiai.5. yel“l“ow submarine apie 3. Na
(2020-01-21 05:41:20)
(88.119.234.132) Parašė:

paklausus, kuo gi tas nuosėda taip spėjo pasireikšti kaip “geriausias prezidentas naujausioje Lietuvos istorijoje“, šis beretinis lunatikas išdeklamuotų ištisą poemą iš propagandoninių šablonų, bet “svariausias“ argumentas vistiek būtų šis : “už tai, kad jis(nuosėda) labai nepatinka putino subinlaižiams“ :)))) ..., apie ką aš čia ? - ogi apie tai, kad litchūanijoje “prezus“ ir lisovietus renka tik durnyno klientai ..., - nesakau, kad tai naujiena ..., - sakau, kad neinantys į rinkimus yra idiotai, nepriklausopmai nuo jų ideologinių prioritetų..., - kaskart, kai mintyse dedu į šuns dienas bankinę nuokrušą, negaliu “nepadėkoti“ ir tiems gudrašikniams, kurie didžiuojasi neiną į rinkimus...4. Ramune to Nr.3 Na
(2020-01-20 23:54:27)
(88.81.108.174) Parašė:

O tau vargseliui dar neatsigauna isplautu smegenu lasteles?Kolkas jus dar neturejote ir neturite Lietuvoje prezidento.Turite tik marionetes.Gaila tik tiek,kad vis dar daug yra tokiu LT,kaip tu,nesusigaudanciu kur teisybe,o kur melas.3. Na
(2020-01-20 21:51:58)
(84.15.185.125) Parašė:

naujausioje Lietuvos istorijoje tikrai geriausias prezidentas. Ne veltui putlerio skalikai,toki kaip U-2, skuba ją aploti, - toks jau šarikovų darbas, kitaip bliūdelis liktų tuščias.2. valdas
(2020-01-20 21:45:58)
(78.56.103.225) Parašė:

Autoriui pagarba už nuodugnų Lt propagandinio melo demaskavimą.1. U-2
(2020-01-20 21:40:42)
(89.116.124.39) Parašė:

Dar viena puiki dalis. Pagarba autoriui. Kas del prie suskilusios geldos likusios senes Bestijos, tai JAV ekonomikos žurnalas „Forbes“ galetu susimyleti ir sene Bestija paskelbti „įtakingiausia Pasaulio Bestija“ Ji to nusipelne. Gaila tik, kad y ta subine, paskui save ji nusitempe ir Lietuva.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Lietuva rodo lyderystę pasaulyje – kovodami su koronavirusu prikaustėme viso pasaulio dėmesį: ruošiamės 2 bangai
11 Didelio dėmesio taip pat susilaukė sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, kuris pristatė Lietuvos patirtį kovoje su koronavirusu.