2019 m. liepos 20 d.

 

Ji buvo tokia mums artima, tokia draugiška, tokia supratinga, tokia – mūsų visų Mama

50
Paskelbta: 2019-07-01 10:08 Autorius: ekspertai.eu

Birželio 28 d. vykęs padėkos koncertas „Ačiū už 10 metų kartu“, transliuotas valstybės išlaikomo ir neteisėtai iš komercinės reklamos prisiduriančio LRTDELI kanalu, neabejotinai tapo išskirtine džiugesio fiesta.

„Koncertas, kad pasidžiaugtume, ką turime, ir kuo esame. Ir šio vakaro metu mes ne kartą dar kalbėsime, kas labiausiai džiugino mus per šiuos 10 metų“, - kalbėjo renginio vedėjas.

Koncertavę ir kalbėję menininkai neslėpė, kad laukė šio momento 10 metų.

„Šiandien diena, kai mes visi dėkojame“, - vis primindavo padėkos renginio vedėjas.

Pasak jo, „čia, Daukanto aikštėje krykštauja net vaikai“.

Renginio dalyviai ne kartą reiškė padėką ir šilčiausius jausmui prezidentei Daliai Grybauskaitei, už palaikymą, už kultūros puoselėjimą.

Šventės dalyviai neslėpė, kad „10-metis buvo nuostabus“ ir „einama teisinga linkme“.

„Prezidentė pavyzdys visoms mažoms mergaitėms bei moterims, - atviravo renginio vedėjas ir iš karto klausė, - 10 metų ilgas ar trumpas laikotarpis, už ką dėkojate jūs?“

Padėkos ir džiaugsmo šventės kulminacija – savo istorija pasidalinti apie 10-ies metų nueitą sėkmės kelią, į sceną pakviesta pati D. Grybauskaitė.

„Prieš 10 metų išgyvenome gilią ir sudėtingą globalią ekonominę krizę. Nukentėjo visi. Bet Lietuva gebėjo, nes tikėjo, kad gali susitvarkyti pati. Mes atsistojome ant kojų patys, susitvarkėme beveik per dvejus metus, greičiau negu bet kuri europinė ar pasaulinė valstybė“, - apie rekordiškus pasaulinės krizės įveikimo tempus priminė šalies vadovė.

D. Grybauskaitė užsiminė, kad praeityje Lietuva turėjo daug sunkumų.

„Ir okupacija, ir tremtys, ir šiaip panieka – visada išgyvenome“, - sakė prezidentė.

Pasak D. Grybauskaitės, niekas negali mūsų nei nurungti nei sunaikinti, o Lietuva tapo girdima ir gerbiama pasaulyje.

„Mes lietuviai mokame džiaugtis, nieko neprašant, neorganizuojant, nenurodant ir nenustatant, kada galima galima juoktis, dainuoti ar ką valgyti. Mes turime tokį laisvės geną, tokį laisvės pajautimą, kad niekam neleisime ant savo laisvės užminti, nei savam, nei svetimam“, - tvirtino šalies vadovė.

Į tai aikštėje susirinkę menininkai ir žiūrovai skandavo: „Ačiū jums, prezidente!“.

„Kartais net nesinori kreiptis – mūsų prezidente, nes ji buvo tokia mums artima, tokia draugiška tokia supratinga, tokia – mūsų visų Mama. Tai ačiū jai dar kartą“, - renginio pabaigoje kalbėjo šventėje dalyvavę Lietuvos menininkai.

Išskirtiniausias padėkos ir džiaugsmo šventės akimirkas koncentruotai galima pamatyti čia:Visą šventę galima žiūrėti ČIA.

Susiję:

Koncertas „Ačiū – už 10 metų kartu“ su Rusijos Federacijos valstybės paslaptimi

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
50. Kaunas
(2019-07-04 10:37:25)
(78.58.177.59) Parašė:

Kaip keista, rodos, ne toje pačioje Lietuvoje gyvename. Pasirodo, kritinis mąstymas šiais laikais - reta vertybė. Daug geriau mums gaunas pozityviai, paviršutiniškai ir abejingai ...49. nu ką:
(2019-07-03 13:54:13)
(90.143.80.10) Parašė:

Čia surinko visus vsd darbuotojus ir jų šeimas į aikštę?48. ACIU
(2019-07-03 11:22:19)
(46.249.162.171) Parašė:

UZ FASISTINE DEMOKRATIJA47. Senis Saltis
(2019-07-02 19:09:51)
(46.166.142.217) Parašė:

Landsbergo-judaistine sliundra, nusipelno tik griezciausios bausmes!46.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.45. šernius
(2019-07-02 18:29:20)
(185.220.101.33) Parašė:

Įdomu, kas ten per publika galėjo eiti į tokį koncertą, šiaip žiopliai neturintis kaip laiką praleisti ar labai dėkingi už "mamkos" gerus darbus :). Matyt, kažko reginiui vis tik trūko, nes pe-derade lyg ir daugiau "ropių" buvo surinkta, bent jau pagal nuotraukas ekspertuose sprendžiant.44. "Lietuviškos demokratijos" vaizdas
(2019-07-02 17:00:23)
(92.243.166.42) Parašė:

Ką noriu pasakyti? Kad Grybauskaitė – puiki prezidentė? Anaiptol. Noriu atkreipti dėmesį į tai, kas iš tiesų jo nusipelno ir yra įdomu: ši keista, reguliariai išnyranti gandasklaida, merkianti akį ir bauginanti „diktatūra“ – kodėl ir kieno ji yra. Didžiai netikėta, kad išraiška nepritarimo valstybės priekin išstumtos kompromisinės funkcionierės – apie nieką nedisponuojančios „nesuderinta“ nuomone – charakteriui ar veiksmams įgauna būtent tokį pavidalą. Mat fiureriais nei imperatoriais nebūna žmoneliai, neturintys teorijų apie pasaulį, negebantys patys sau pasirašyti kalbų ir lemenantys banalybes iš popierėlio. Nebūna jais nei pilki etatiniai life-long biurokratai. Jos problema būtent tokia: ji tik užpildė vietą. Jei kažkur kažkas ir rezga diktatoriškus planus, tai ne butaforija ir ne pėstininkai.43. lr
(2019-07-02 11:24:51)
(78.58.207.48) Parašė:

Ji tikrai buvo lb artima,kaip mama bebalsiam dainoreliam ,ivairaus plauko prodiuseriam,propogandistam, aferistam,kurie voge pinigus is biudzeto per lrt tai ir atsidekojo,nes tokie nostalgiski laikai ar besugris...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras