2019 m. sausio 21 d.
 

 

JAV, Britanijos ir Prancūzijos įvykdyti raketų smūgiai buvo skirti ne prieš cheminio ginklo sandėlius

13
Paskelbta: 2018-04-19 23:26 Autorius: Ramūnas Alaunis

JAV Gynybos departamentas teigia, kad raketų smūgiai buvo „tikslūs, triuškinantys ir efektyvūs“, skirti Sirijos kariuomenės cheminių ginklų sandėliams ir beveik visos raketos tikslus pasiekė.

Tačiau, JAV, Britanijos ir Prancūzijos įvykdyti raketų smūgiai buvo skirti ne prieš cheminio ginklo sandėlius, bet prieš Sirijos kariuomenės karinius objektus.

Rusijos Gynybos ministerija teigia, kad raketos buvo skirtos Sirijos karinėms oro bazėms ir kariniams objektams, o  iš 103 raketų 73 tikslo nepasiekė, buvo numuštos. 

Rusijos Gynybos ministerijos atstovas generolas Igoris Konašenkovas paaiškino kokie buvo tikrieji JAV, Britų ir Prancūzų raketų atakos tikslai:

Tikrieji JAV, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos balandžio 14 d. įvykdyti raketų smūgių taikiniai buvo Baršešo ir Jaramani ir Sirijos kariniai objektai, tame tarpe kariniai aerodromai.

Dauguma iš 103 sparnuotųjų raketų ar oras-žemė paleistų raketų buvo nukreiptos į Sirijos karinius objektus.

Sirijos kariuomenė iš viso iššovė 112 raketų. 

Iš BUK sistemos buvo iššautos 29 raketos, iš kurių 24 pataikė į taikinius. 11 raketų buvo iššautos iš „Osa“ sistemos. Penkios iš jų pasiekė taikinius.

Iš S-125 sistemos buvo iššauta 13 raketų. 5 raketos pasiekė tikslą. Iš "Strela-10" buvo iššautos 5 raketos. Trys pasiekė tikslus.

Iš „2K12 Kvadrat“ sistemos buvo iššauta 21 raketa. 11 pasiekė tikslą. Iš „S-200“ sistemos buvo iššautos 8 raketos. Nei viena nepasiekė tikslo. „S-200“ sistema buvo sukurta numušti lėktuvus, o ne raketas.

Sirijos karinės bazės, kuriomis ginkluotos oro gynybos sistemos, beveik nepatyrė jokios žalos. 4 raketos šautos į Dumayro aerodromą buvo numuštos; 18 raketų buvo iššauta ties Blei aerodromu. Visos buvo numuštos.

Į Shairato aerodromą buvo iššauta 12 raketų. Visos buvo numuštos. Į T-4 aerodromą buvo iššautos 2 raketos. Visos buvo numuštos.

5 iš 9 raketų paleistų  į Mezze aerodromą buvo numuštos; 13 iš 16 raketų, paleistų į Homso aerodromą taip pat buvo numuštos. Tik 5 iš 30 raketų paleistų į Barze ir Djaramani karinę bazę buvo numuštos.

Iš 103 JAV, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos iššautų raketų 71 raketa buvo sunaikinta skrydžio metu. Visą šią „nesėkminga“ misija JAV Gynybos ministerija pavadino „sėkmingą“ misija.

Iš JAV vadovaujamos karinės agresijos koalicijos atakavusios Sirijos karinius taikinius galima daryti išvadą, kad:

Nesugebėjimas pasiekti misijos tikslo iš esmės užtikrina tolesnius JAV vadovaujamus agresyvius išpuolius. Labai tikėtina, kad JAV karo koalicija ateityje pasimokiusi iš savo klaidų Sirijoje ir geriau suplanavusi operacijas ne kartą suduos raketų smūgį Sirijai. 

Jokie ženklai nerodo kad JAV karo koalicija toliau sieks sąžiningų diplomatinių konfliktų sprendimo pastangų. Tiesiog priešingai - JAV vadovaujamos karo koalicijos agresija prieš Siriją toliau didės. JAV – sužeistas žvėris, kuris jau tampa nenuspėjamas ir dar labiau pavojingas.

Vakarų propagandinė žiniasklaida beveik visą laiką melavo apie Sirijos karą nuo pat 2011 metų karo pradžios iki dabartinės JAV, Britanijos, Prancūzijos karinės koalicijos agresijos balandžio 14 d. įvykdytų raketų atakų prieš Siriją. 

Sirija buvo neteisėtai ir piktavališkai užpulta JAV remiamų teroristų  ir JAV karinių pajėgų panašiai, kaip Hitleris užpuolė Europos tautas per II-ąjį Pasaulinį karą ir neneša jokios atsakomybės. 

Visus JAV karinės agresijos planus pateisina nepateisinamas melas ir propaganda.

JAV siekia egoistinio Pasaulinio viešpatavimo, kuris siekia pakeisti visas suverenias ir nepriklausomas pasaulio šalių vyriausybes į pro-Vakarietiškus vasalinius „demokratinius režimus“.

Taip vadinami „nuosaikieji sukilėliai“ Sirijoje yra JAV sukurti ir remiami teroristai.JAV ir jos sąjungininkų pajėgų buvimas Sirijoje yra neteisėtas.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
13. dam-in
(2018-04-25 06:35:41)
(188.69.208.5) Parašė:

Tovarishc Alaunis pliurpia tokias nesamones-slykstu.12. vatynkoms statistika
(2018-04-22 05:18:47)
(134.7.248.206) Parašė:

per 2 paskutinius amzius rurosija sukele 108 karus, o pindosija 10311. skorpionas
(2018-04-20 13:05:58)
(88.118.171.215) Parašė:

Be abejo, NATO nusikalstamos gaujos įvykdyti raketų smūgiai buvo skirti ne prieš Sirijos cheminio ginklo sandėlius, nes susprogdinus Sirijos cheminio ginklo objektus susidarytų cheminio ginklo debesys, o jo neaptikta, tai reškia NATO šunauja melavo, kad NATO raketos pataikė ir sunaikino Sirijos cheminio ginklo objektus ir melavo, kad Sirijoje buvo išlikę cheminio ginklo objektai.10. Antanas
(2018-04-20 09:39:43)
(84.46.235.223) Parašė:

Pati pradžia JAV sukiršintų Europos tautų karas Balkanuose. Europoje Lietuva jų laukė nuo 1945 m iki paskutinio partizano 1951m. Atsirūgęs karas Kuboje, Vietname, Kambodžoje, Afganistane.Užtat paminklas didvyriams JAV Arlingtono kapinėse, kur anūkas gali pabučiuoti Vietnamo kario senelio užrašą. Po to taikdariai, humanitarinės pagalbos užsigulėjusiais maisto produktais kariniuose sandėliuose,kurių garantija baigiasi ir reikia pakeisti naujais produktais su prierašu, kad to konservuoto maisto atsidarius jau nepatartina valgyti. Jį reikia kaitinti su košėmis. Tas pats ir ginklų pramonei reikia išbandyti ginklus. Po to valstybių formavimas,jungimas,palaikymas. Ateina laikas rinkti Prezidentą......gyvenimas. Komentatoriai plyšojasi, ne dėl straipsnio turinio o vienas su kitu. O didžioji ranka stebi kaip dėl pamesto šū..... atsiranda jį labiau suprantančių. Jau efektas pasiektas. Tiek ir tiek komentatorių. Žiniasklaida dirba - kas teisingiau ar sencacingiau aprašys jovalą. Iki kito ryto.9. testas
(2018-04-20 09:28:43)
(86.38.252.121) Parašė:

Testinis klausimas stasiams,birkinams ir kitiems,kad nereikėtų gaišti laiko tuščiai.Rugsėjo 11,Pentagonas,matote ten įskridusį Boengą?Jei matote,tai diskusija bet kuriuo klausimu baigta,jei abejojate,tai dar galima bandyti kalbėtis.8. stasys
(2018-04-20 08:30:16)
(90.137.84.175) Parašė:

O ko taip autorius susirūpino tomis raketomis ? tai kad vieša erdvė plyšta nuo įvairiausio pobūdžio spekuliaciniu vertinimu ..nėra paslaptis. Jų buvo ir tada kai Ukrainoje rusišku BUK separatistai numušė keleivinį boingą ..tada irgi sėdėjo RF rimti veidai piešė menamus Ukrainos naikintuvus tam įvykiui ..vėliau tos istorijos apaugo dar vienu sluoksniu argumentu . Ir tokiu istorijų dešimtys ..melas turi kojas ..bet jo kojos kreivos ir jei matai šlubčiojanti rusiška kareivėlį Šveiką ..gali drąsiai galvoti ..kad vėl bus pasiūlytas kirvis kareiviškai košei išsivirti ..Pats faktas kad leistos raketos į Sirija atnešė daugiau taikos nei sugriovimu ..jau rodo kad pasaulyje vyksta išvirkščiai procesai ..kai publika labiau geidžia duonos ir žaidimu nei tiesos , o visokio plauko dirigentai maloniai padeda tai nuotaiku idilei toliau vešėti .. tiek paleido, tiek numušė , ten nukrito .. jei dar paspausite mygtuką PRITARIU ..tapsite viso to svarbi dalis .Turbūt neverta toliau plėtotis ..7. yel“l“ow submarine to 5. birkinui
(2018-04-20 03:54:36)
(88.119.234.132) Parašė:

anas gi rašo , kabėdamas žemyn galva :) - todėl ir “turinys“ atitinkamas :)))))6. S
(2018-04-20 01:08:33)
(37.228.230.5) Parašė:

.youtube.com/watch?v=BN5C-JXIpzUParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras