2020 m. balandžio 9 d.

 

Jau greitai Lietuva importuos... šiukšles

3
Paskelbta: 2019-09-02 08:27 Autorius: Savo varpinė

Šios „Iš savo varpinės“ laidos pavadinimas skamba daugiau nei neįtikėtinai. Tačiau jau šiandien svetimų šiukšlių įvežimas tapo neišvengiamas Švedijai, o ir jos kaimynės per aktyviai deginančios savo atliekas atsidūrė ties riba, kuomet arba reikia savo šalyje deginti svetimas atliekas, arba išgirtosios deginimo gamyklos tiesiog sustos. Tiesa yra dar vienas kelias imti deginti juose įprastinį kietą kurą ir pašnibždomis apie tai jau kalbama.

Lietuva taip pat jau greitai gali tapti valstybe, kur reikės karštligiškai spręsti klausimą , o ką mesti į atliekų deginimo krosnis, kuomet pajėgumai pačiais kukliausiais skaičiavimais bent dvigubai viršys visos Lietuvos atliekų kiekį.

Mūsų padėtis, beje , bus gerokai kvailesnė nei skandinavų, nes šie eksploatuoja jėgaines, kurioms yra 30, 40 o kai kurioms ir po 60 metų ir jos buvos statomos  tuomet , kai   niekas neabejojo, juk atliekų kiekiai tik didės, o mes statysime naujas krosnis žinodami, kad netrukus neturėsime kuo jas kūrenti.

Paradoksas? Tikrai ne. Apie tai kaip moraliai pasenusi ir aplinkai pavojinga technologija asfaltvoliu skynėsi kelią Lietuvoje, kalbamės su aplinkosaugos aktyvistu daug metų kovojančiu su iš pačių aukščiausių kabinėtų proteguojama Kauno šiukšlių deginimo įmone Vidu Pociumi. Taip pat šioje laidoje ir apie tai  kodėl valdžioje esantys „žalieji“ labai greitai pamiršta apie savo tariamą „žalumą“ kai tik kalba pasisuka atliekų tvarkymo tema.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. K
(2019-09-02 21:25:44)
(84.15.190.118) Parašė:

Jei rimtai. Visos aplinkinės kaimynės jau išnaudojo ar baigia išnaudoti savo leistiną NOx išmetimo į atmosferą Limitą. Aišku, žvilgsniai krypsta į šalis, kuriose buvo pramonė- joms suteikti gan didelį NOx išmetimo limitai. Dėja,aplinkybių, politinės-ekonomines situacijos raidoje (pramonė sunyko), likusios be pramonės šalys tapo užterštumo Grantų donorais, sėkmingai ir brangiai juos parduoda. Tai pinigai iš oro, savo šalies užterštumo ir nuodingumo sąskaitą. Rezultatas bus ne ryt. Rezultatas atsilieps artimiausiai kartai.2. K
(2019-09-02 21:02:56)
(84.15.190.118) Parašė:

Rusijos universitetai, ieškodami gabių abiturientų, šukuoja kiekvieną Sibiro bažnytkaimį. Vieniems šiukšlės, kitiems mokslo "perliukai". Kiekvienam savo.1. trumpai
(2019-09-02 10:19:41)
(78.57.130.78) Parašė:

Viskas gražu butu jei šiukšlės nebutu paverstos verslu.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras