2019 m. spalio 15 d.

 

Italijoje eismo nelaimės aukomis tapo mažiausiai 38 žmonės

Paskelbta: 2013-07-29 08:17 Autorius: Naujienų redaktorius

Italijos pietuose per autobuso avariją žuvo mažiausiai 38 žmonės. Dar 11 keleivių buvo sunkiai sužeisti, jie nugabenti į ligoninę.

Nelaimė atsitiko sekmadienio vakarą regioninėje magistralėje, jungiančioje Barį ir Neapolį, Avelino rajone. Preliminariais duomenimis, autobusas nulėkė nuo 25 metrų aukščio skardžio. Avarija galėjo įvykti dėl stabdžių sistemos gedimo. Ši kelio atkarpa sudėtinga, driekiasi tarp kalvų, joje daug staigių posūkių.

Autobusas į Kampanijos sritį šalies pietuose vežė grupę maldininkų, norėjusių nusilenkti didžiai garbinamam italų šventajam – tėvui Pijui (1887–1968). 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras