2020 m. vasario 19 d.

 

Istorinio kino kūrėjams liepto galas jau arti

Paskelbta: 2012-03-07 13:09 Autorius: ekspertai.eu

Kriminalinės naujienos visiems kultūros ir meno mylėtojams: po eilės metų Generalinės prokuratūros išsisukinėjimo, melavimo ir dangstymo, Lietuvos kriminalinės policijos biure pagaliau yra pradėtas ikiteisminis tyrimas ne tik dėl didelės ir įžūlios vagystės, bet ir dokumentų suklastojimo, kuriant istorinį filmą „Žalgiris - Geležies diena“.

„Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 166 str. 4 d. nuostatomis pranešame, kad pagal kovo 6 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto pasisavinimo, autorystės pasisavinimo bei dokumentų klastojimo, t. y. pagal požymius nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 183 straipsnio 2 d., 4 d. 191 str. 1 d., 3 d. ir 300 str. 1 d., 4 d.“, - šiandien pranešė laikinai einantis 3-ios valdybos viršininko pareigas Mindaugas Stravinskas.

Šiuose kriminalinės istorijos vingiuose figūruoja labai platus asmenybių ratas - nuo garsiosios stambaus masto nusikaltėlių gynėjos, Generalinės prokuratūros prokurorės Sigutės Malinauskienės iki dabartinio liberalaus kultūros ministro Arūno Gelūno, ramiai besiruošiančio dalyvauti ateinančiuose Seimo rinkimuose.

Ekspertai.eu neturi abejonių ir suteiks visokeriopą pagalbą, kad labai greitu laiku ši byla būtų atiduota į teismą ir taptų pirmuoju akmenėliu, padėsiančių išjudinti visą Lietuvoje klestinčios veksinės kultūros pamatą. O šiandien atėjo laikas paskelbti iki šiol niekur neskelbtą laišką, kurį ekspertai.eu 2011-siais metais gavo iš šviesios atminties, vieno garsiausių Lietuvos kino meno kūrėjo, jau, deja, amžinatilsį, Marijono Giedrio:
 

Marijono Giedrio laiškas

O čia galima susipažinti su rašytojo Juozo Marcinkevičiaus laišku ir filmo išlaidomis.

Daugiau apie šią šlykščią istoriją rasite temoje „Žalgiris 600“.  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras