2020 m. gegužės 28 d.

 

Išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraštis išsityčiojo iš propagandinės rusų žiniasklaidos

32
Paskelbta: 2018-11-22 08:33 Autorius: ekspertai.eu

Išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraštis lrytas.lt išsijuokė iš nevykusių propagandinės rusų žiniasklaidos bandymų pasišaipyti dėl sugedusio Lietuvos karinio lėktuvo „Spartan“, kuriuo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė neišskrido į Latvijos nepriklausomybės šimtmečio renginius, o premjeras Saulius Skvernelis užstrigo Briuselyje.

Apie tai skelbiama išsamioje publikacijoje „Dėl sugedusio lėktuvo propagandinė rusų žiniasklaida išsijuokė iš Lietuvos“.

Straipsnyje atskleidžiama, kad „progos pasišaipyti nepraleido propagandinė rusų žiniasklaida, kuri žarstė karčias replikas“.

„Lėktuvo istorijoje kaip vandens laše pasirodė visa šiuolaikinė Lietuva: nuolat gendantis lėktuvas yra skirtas krovinių, o ne valstybės vadovų, gabenimui, o tuo metu S.Skvernelis Briuselyje prašo NATO apsaugoti Lietuvos oro erdvę“, – lrytas.lt cituoja propagandinį rubaltic.ru.

Teigiama, kad propagandinis rubaltic.ru pareiškė, jog „naudoti karinį „Spartan“ Lietuvos pirmųjų kelionėms yra tolygu JAV prezidentui Donaldui Trumpui keliauti po pasaulį „kukurūzniku“.

„Virš Rusijos teritorijos Lietuvos vadovai lyg ir neskraido, tad ir naudoti karinį lėktuvą būtinybės nėra. Tačiau, matyt, kitų variantų irgi jie neturi. Reikia tik tikėtis, kad lėktuvo vidus pritaikytas keleivių vežimui. Jeigu Lietuvos prezidentė į ES susitikimus ir Vašingtoną pas D.Trumpą vyksta ant medinės dėžės su dujokaukėmis, nieko keisto, kad ji tokia bloga“, – pašaipiai pastebi propagandinio rubaltic.ru teksto autorius Aleksandras Nosovičius, praneša lrytas.lt.

„Pribaltikos, Ukrainos ir Baltarusijos ekspertu“ save vadinantis autorius nestabdo: „Viskas būtų gerai – skraidytų Lietuvos valdžia griuvenomis ir niekas nė nepastebėtų. Tačiau dabar karinis-krovininis „Spartan“ genda kasdien ir taip savo buvimu daro gėdą Lietuvos nacionalinei garbei“, - rašo lrytas.lt.

Pasak lrytas.lt, „A.Nosovičiui, kurio biografija pasižymi ir tokia knyga kaip „Kodėl miršta Pribaltika“, užkliuvo ir tai, kad į Rygą D.Grybauskaitė nepasiryžo važiuoti automobiliu“.

„Kritikos strėles jis svaidė į premjero S.Skvernelio nelabai pavykusį skrydį į Briuselį, tiksliau į vėl sugedusį „Spartan“, kai Lietuvos premjeras su delegacija turėjo grįžti reisiniu skrydžiu“, - rašo lrytas.lt.

Lrytas.lt leido Rusijos propagandistams suprasti, jog „juokiasi puodas, kad katilas juodas“ ir priminė: tiek JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) tiek ir  NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas yra pagyrę Lietuvą kaip pavyzdį dėl gynybos finansavimo – skiriame šalies gynybai 2 proc. nuo BVP ir skirsime dar daugiau.

Su visu išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraščio pasityčiojimu iš nevykusių propagandinės rusų žiniasklaidos bandymų pasityčioti iš Lietuvos vadovų ir jų karinio lėktuvo, galite susipažinti čia:


XXX
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
32. to Laima
(2018-11-23 16:40:57)
(78.62.128.71) Parašė:

gyditis nebandei?debilyte?31. Nelaime
(2018-11-22 19:27:48)
(162.226.66.184) Parašė:

Jau netoli!Viskam pradzia ir pabaiga!30. Dzukas > 20. nuomonė
(2018-11-22 18:24:24)
(93.100.87.209) Parašė:

Linksma jus skaityti... puikias nesamones kuriate. :DDDDD29. Vytas
(2018-11-22 18:16:19)
(46.249.171.73) Parašė:

Kas liečia Interpolo vadovo rinkimus, tai čia Lietuvos valdžia be reikalo sau medalius kabina dėl ruso neišrinkimo jo vadovu. Tokie klausimai sprendžiami Vašingtone ir be triukšmo. O paskalyti leidžiama ( o gal ir verčiama?) tokiems skalikams, kaip Ukrainos, Pabaltijo šalių, Lenkijos valdžioms.28. Dzukas
(2018-11-22 17:54:53)
(93.100.87.209) Parašė:

Megsta Lietuvoje pafantazuoti. Visu pirma RUBALTIC nera jokia rusu ziniasklaida. RUBALTIC, tai privatus portalas, sukurtas Kaliningrado zurnalistu rusiakalbei auditorijai Baltijos regione. Veliau prisijunge zurnalistai ir blogeriai is Baltarusijos ir Baltijos saliu. Antra - jeigu butumet ispruse, zinotumet, kad propaganda, tai elementarus ziniu, ideju ir t.t. platinimas. Viskas kas mus supa yra propaganda. Trecia - gal pasakysite, kur RUBALTIC pasake neteisybe? Tai kad jiems juokinga, visiskai normalu - situacija su SPARTAN komiska.27. vladas lukosevicius
(2018-11-22 16:50:25)
(90.131.43.164) Parašė:

Išpradžių pripirko traktorių be vamzdžių , rusai jau juokėsi , o dabar lėktuvo užsimanė .... Pakratykite pedofilintą Lansbergiuką ir Juknevičienę dėl ,,NotaBene,, auksinių šaukštų aferos , nusipirksite lėktuvą su auksiniais ratais . O jei dar durnių laivą parduosite , tai ir dviračiui užteks .26. stasys
(2018-11-22 15:43:22)
(90.140.214.221) Parašė:

21 ..labai nustebinote .. o tai kur tamsta rašo komentarus ? pas velnią ant 'kuličkiu' ? Na ne ..Amerikiečiai Rusijoje nesislapsto po penkiomis antklodėmis , jei jau ka daro daro atvirai ir lengvai patikrinama informacija . O va musu VSD jau kiek metu bando rasti putino šiaudelį ekspertams ir nieko . Pasiremiant Stanislovo Tomo išvestą įrodinėjimo formule "už pagrįstos abejonės ribu" ..tas tikimybės šansas išaugo net keleriopai .. :))25. vladas lukosevicius
(2018-11-22 15:30:43)
(90.131.43.164) Parašė:

Čia tai nieko , kad dėl lėktuvo rusai juokiasi ........ Bet kaip juokiasi pusė pasaulio ir Affrikos popuasai ant palmių , kai Lietuva nusipirko pas vokiečius nurašytus tankus be vamzdžių ... Na kai KGB psichai tokie kaip Grybas ir Liansbergas vadovauja valstybei kuriuos visi puola , tai tik bevamzdžius tankus galima parduoti ,,, įdomu ar mūsų kariuomenėje automatai su vamzdžiais ?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Lietuvos žydų bendruomenė prašo nustatyti nacių maniera ranką iškėlusių Seimo narių tapatybę
25 PAPILDYTA: Seimo narys apgailestauja, jeigu jo rankų judesiai pasirodė dviprasmiški