2020 m. sausio 29 d.

 

Indija: kilus gaisrui, nuskendo povandeninis laivas (papildyta)

Paskelbta: 2013-08-14 08:33 Autorius: Naujienų redaktorius
rcmodelsubmarines.co.uk nuotr.
rcmodelsubmarines.co.uk nuotr.

Mumbajaus uoste po gaisro nuskendo Indijos karinių jūrų pajėgų povandeninis laivas „Sindhu Rakshak“. Kaip pranešė šalies Gynybos ministerijos atstovai, per incidentą metu jame galėjo būti 18 žmonių.

„Gaisras kilo po sprogimo, priežastys tiriamos“, – sakė žurnalistams pareigūnai. Jie patvirtino, kad gaisrą pavyko užgesinti.

„Sindhu Rakshak“ buvo pastatytas 1997 metais Rusijoje, Sankt Peterburgo laivų statykloje, Indijos karinių jūsų pajėgų užsakymu. Vėliau jis buvo modernizuotas laivų remonto įmonėje Severodvinske.

Papildyta 10.30 val.

Gaisras povandeniniame laive „Sindhu Rakshak“, kuris nuskendo Mumbajaus uoste, pasiglemžė kelių Indijos karinių jūrų pajėgų jūreivių gyvybes.

Tai trečiadienį pranešė AFP, remdamasi šalies gynybos ministru Arakaparambilu Entoniu.

„Apgailestauju dėl jūreivių, kurie paaukojo savo gyvybę, tarnaudami šaliai, žūties“, – pareiškė ministras. Jis nepatikslino incidento aukų skaičiaus.

Naktį į trečiadienį Rusijoje pastatytame povandeniniame laive „Sindhu Rakshak“, kuris buvo prišvartuotas Mumbajaus uoste, nugriaudėjo sprogimas, tuomet kilo gaisras. Keli žmonės išsigelbėjo nuo ugnies, šokdami į vandenį, kai kurie iš jų buvo nugabenti į ligoninę. Povandeninis laivas nuskendo, matyti tik nedidelė jo dalis, praneša vietos žiniasklaida.

Naujausiais duomenimis, Rusijos piliečių laive nebuvo. Indijoje yra grupė laivų remontininkų iš Rusijos, bet avarijos metu jie buvo viešbutyje.

Indijos valdžia sudarė komisiją sprogimo priežastims tirti.

„Sindhu Rakshak“ buvo pastatytas 1997 metais Rusijoje, Sankt Peterburgo laivų statykloje, Indijos karinių jūsų pajėgų užsakymu. Neseniai jis buvo modernizuotas laivų remonto įmonėje Severodvinske ir šių metų pradžioje grįžo iš Rusijos į Mumbajų.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras