2020 m. sausio 17 d.

 

Galingi jėgos struktūrų vadovai yra menki ir mikės - melagėliai

Paskelbta: 2012-03-05 15:01 Autorius: ekspertai.eu
Naglis PuteikisKą tokio baisaus mes, Antikorupcijos komisijos nariai, tose išvadose parašėme, kad net iki tol solidus politologas Tomas Janeliūnas mus pavadino PASIBJAURĖJIMĄ KELIANČIA PAJUOKOS VERTA DILETANTŲ SAVIVEIKLOS GRUPELE (FNTT skandalas ir diletantų choras).Kodėl pakilo tokia uraganinė šių išvadų kritika? Ką tokio nustatėme? Kad VSD per savo patarėjus pas visus politikus kartu su, pasak A. Neveros, "slapta teisininkų bendruomene", skiria ir atleidžia svarbiausius Lietuvos pareigūnus, ypač teisėsaugos, tai kaip nori ir kada nori, nes nėra niekam atskaitingi. Jie tai daro slapta nuo visuomenės, ir nuo politikų, kuriuos išrinko visuomenė. Politikai yra arba marionetės jų rankose, arba turi skaitytis su jų visagalybe ir prie jų derintis. Ar to nenujautėme? Tą patvirtino A. Matulevičiaus komisija ir Operatyvinės kontrolės komisija prieš ketverius metus, tačiau, mano manymu, per mažai viešino ir neprašė visuomenės pagalbos (ta visuomenė dar buvo pernelyg naivi tuo metu). Todėl Seimas tąsyk beveik nieko nepataisė. Dabar stengėmės klaidų nedaryti ir todėl viešinome maksimaliai ir dar viešinsime stenogramas, kad visi pamatytų, kokie tie neva galingi jėgos struktūrų vadovai yra menki ir mikės-melagėliai. Iš esmės, išskyrus prezidentės patarėją J. Markevičių ir VSD gen. dir. pavaduotoją R. Vaišnorą, visi yra silpnučiai ir statytiniai, kuriuos stumdo VSD ir teisininkų bendruomenės vadovai, kurių vardų nepasako A. Nevera. Neatskleidžia, nes sakosi, kad tokiu atveju nebegalėtų tęsti teisininko karjeros Lietuvoje. Tai kas gi iš tikrųjų valdo Lietuvą, kas priima svarbiausius sprendimus? Ar Antikorupcinės komisijos išvados išjudins Seimą ir visuomenę, kad jos išsilaisvintų nuo spec.tarnybų ir niekam neatskaitingų “bendruomenių” neteisėtos įtakos ir ar tai taps “atkuriamojo-išlaisvinančio-išvaduojančio” Seimo analogija, pamatysime pakankamai greitai ir tik tuo atveju, jei pakils visuomenė. Viešumu ir mitingais išlaisvinkime Prezidentę, Seimą ir kitus politikus nuo spec.tarnybų, jų intrigantų ir "slaptos teisininkų bendruomenės" įtakos, sugrąžinkime valstybę žmonėms ir jų išrinktiems atstovams. Ateikite visi, kas tik galite rytoj, 2012 kovo 6 d. į mokslo, kultūros žmonių ir politikų bei teisėtvarkos pareigūnų forumą "Kas šiandien vyksta Lietuvos teisėtvarkoje? Ar Seimas pajėgus padėtį keisti?". Forume su atsakingais pareigūnais ir Seimo nariais aptarsime dabartinę Lietuvos teisėtvarkos būklę ir reikalingas teisėtvarkos pertvarkas. Forumas vyks Lietuvių kalbos institute, P. Vileišio g. 5, Vilniuje. Taip pat ateikite/atvažiuokite 2012 kovo 17 d. 14.00 prie Seimo į mitingą "Už teisingumą". Iniciatyvinės grupės "Už teisingumą vardu" šiuos renginius organizuoja Bronislovas Genzelis, Romualdas Ozolas, Alvydas Medalinskas, Darius Kuolys. Organizatorių ratas, ypač mitingo, artimiausiu metu smarkai plėsis, nes bus kviečiamos visos už teisingumą kovojančios organizacijos ir asmenys.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras