2020 m. sausio 22 d.

 

Filipinuose nuskendus keltui žuvo 26 žmonės, daugiau nei 200 laikomi dingusiais

Paskelbta: 2013-08-17 09:16 Autorius: Naujienų redaktorius
flickr.com nuotr.
flickr.com nuotr.

Susidūrus keltui ir krovininiam laivui Filipinuose žuvo mažiausiai 26 žmonės ir daugiau nei 200 žmonių laikomi dingusiais be žinios, praneša BBC.

Keltas „Thomas Aquinas“ nuskendo prie Cebu uosto, už maždaug 2 kilometrų nuo kranto. Nelaimė įvyko penktadienį 21.00 val. vietos laiku (15.00 val. Vidurio Europos vasaros laiku). Keltas nuskendo per 30 minučių, praneša AFP.

Naujausiais duomenimis, nelaimės metu kelte buvo daugiau nei 800 žmonių – 752 keleiviai ir 118 įgulos narių.

Išsigelbėjusiųjų teigimu, keltui pradėjus skęsti, šimtai keleivių iššoko į vandenyną. Įgulos nariai dalijo gelbėjimosi liemenes. Dauguma keleivių per susidūrimą miegojo, kiti sunkiai rado kelią tamsoje.

Pakrančių sargybos teigimu, apie 629 žmones pavyko išgelbėti, daugiausia – su žvejų valtelėmis, likusiųjų ieško narai.

Krovininiame laive „Sulpicio Express 7“ nelaimės metu buvo 26 įgulos nariai, laivas nenuskendo.

Pasak pakrančių sargybos, įvardyti susidūrimo priežastis dar per anksti. Tokie incidentai Filipinų salyne yra dažni dėl tropinio oro sąlygų, neprižiūrimų laivų ir saugumo taisyklių nepaisymo.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras