2020 m. liepos 4 d.

 

Efektyvesnei kurčiųjų integracijai į visuomenę – trejų metų vizijos metmenys

Paskelbta: 2017-04-28 08:30 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. socmin.lt
Nuotr. socmin.lt

Ministras Linas Kukuraitis susitikęs su Lietuvos kurčiųjų draugijos atstovais sutarė parengti efektyvesnės kurčiųjų integracijos į visuomenę 3 metų vizijos metmenis. Taip pat aptarti gestų kalbos vertėjų trūkumo, Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro aktyvesnio bendradarbiavimo su kurčiųjų bendruomene klausimai.

„Turime kuo skubiau parengti efektyvesnės kurčiųjų integracijos į visuomenę trejų metų vizijos metmenis, kurie atspindėtų kurčiųjų integracijos į visuomenę sistemą – kaip joje dalyvautų savivaldybės, nevyriausybinės organizacijos, valstybės įstaigos bei kitos institucijos“, - pasakė L. Kukuraitis.

Šaltinis: socmin.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras