2020 m. liepos 2 d.

 

D. Trampas: JAV nutraukia santykius su Pasaulio sveikatos organizacija, kurią „visiškai valdo“ Kinija

11
Paskelbta: 2020-05-30 00:43 Autorius: ekspertai.eu

Gegužės 29 d. JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) apkaltino Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO), kad šią „visiškai valdo“ Kinija ir pareiškė, jog JAV nutraukia santykius su PSO.

Pasak D. Trampo, Kinija darė spaudimą PSO dėl koronaviruso, kaltindama JAV, dėl ko pasaulyje žuvo šimtai tūkstančių žmonių, iš jų daugiau nei 100 tūkst. vien JAV.

Kaip vieną spaudimo pavyzdžių D. Trampas pateikė PSO patarimą JAV neuždrausti skrydžių iš Kinijos, nors beveik visos pasaulio šalys skrydžius sustabdė.

„Dabar pasaulis kenčia dėl Kinijos vyriausybės piktadarysčių“, - pridūrė JAV prezidentas.

Prieš dvi savaites D. Trampas nusiuntė laišką PSO generaliniam direktoriui Tedrosui Adhanomui Gebrejesui (Tedros Adhanom Ghebreyesus), reikalaudamas per mėnesį "apsivalyti". Laiške jis apkaltino PSO "netiksliais ir klaidinančiais" teiginiais apie koronavirusą ir Pekino paliepimų vykdymu. 

Balandį D. Trampas sustabdė finansų srautą, skirtą PSO. 2018-2019 m. JAV šiai organizacijai skyrė 893 mln. dolerių, tuo tarpu Kinija - vos 86 mln. dolerių.

PSO pažadėjo D. Trampui atlikti nepriklausomą tyrimą.

D. Trampas taip pat paskelbė apie naujas sankcijas Kinijai: KLR studentams ir mokslininkams uždrausta atvykti į JAV, peržiūrima Kinijos kompanijų galimybė užsiimti verslu Amerikoje.

Šaltinis: statnews.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
11. >>>3. trumpai
(2020-05-30 17:49:08)
(31.17.252.104) Parašė:

Trump'as galetu merkel-geitso pavyzdziu dar daugiau finansuoti pso(who), kad dar daugiau butu pagaminta vakcinu ir, kad dar daugiau butu skiepijami ir zudomi zmones - siuo metu ypac afrikieciai! Trump'as galetu investuoti i ypatingai modernius nano-skiepus, kad butu galima raudona sviesa identifikuoti, ar zmogus paskiepytas ar ne! jis galetu prisijungti prie merkel-geitso digitalines identifikacijos programos, kad kuo greiciau ir didelemis masemis zmones butu identifikuojami ir absoliuciai sekami ir reguliuojami is vieno centro! Dar daug kur galetu Trump'as prisideti prie zmonijos naikinimo! --- Nori to? As - ne!10. Kaip atskirti psichopata-pandemista?
(2020-05-30 17:09:37)
(31.17.252.104) Parašė:

Arba pats su antsnukiu (kaip pav. nauseda net pries kompiuteri, patalpoje nesant ne vienam zmogui), arba isakant visiems nesioti antsnuki, kai pati to nedaro - pav. Merkel.9. Laisve ir taika tautoms!
(2020-05-30 17:02:39)
(31.17.252.104) Parašė:

Trump'as su kabalistais zaidzia ne tik labai isradingai, bet ir linksmai! Kaip Q sako - atsiloskim ir stebekim! Pagal Trump'a liaudis turi pati pamatyti, kas yra kas... Jis jau seniai galejo patvarkyti merkelistus, sorositus ir visus kitus... bet jis duoda satanistams patiems pasirodyti, kas jie is tikruju yra... Pav. Vokietijoje brutaliausias juodauniformiu policijos smogiku daliniu teroras pries taikius demonstrantus ar restoranu savininkus... Negana to pav. Bremeno zeme isleido istatyma, pagal kuri koronos-gestapas turi teise isiverzti i namus ir per prievarta daryti isorinius ir vidinius tyrimus bei rentgeno tyrima!!! Ar tai ne absoliuti diktatura!!! Kuo toliau - tuo baisiau! fdj-propagandos sekretore Merkel seka ne tik savo mokytoju honekeriu, bet ir mao - kulturines revoliucijos tevu! --- Jei rytu vokieciai dar prisimena diktaturos laikus, tai vakaru vokieciai nera patyre. Jei nepatyre - patirs, patys pamatys! Jau dabar liaudis pradeda bruzdeti ir kalbeti, kas cia vyksta, kodel us armija nesikisa... Trump'ui, matyt, dar per anksti. Sekant Trump'o mintimis apie Hong Konga - jis nori pasirodyti ne kaip okupantas, o kaip gelbetojas... Palinkekim jam ir mums sekmes!8. Taip taip
(2020-05-30 13:35:47)
(188.69.223.222) Parašė:

Seni kabalistiniai vėjai išprovokavo naujus vėjus: pasaulėvaizdžio (filosofijos, religijos, idealogijos). Senieji obeliskai (Londone, Vašingtone, Vatikane) trūkinėja. Griovimo ir kūrybos tendencijų jėgos susilygino. Ligšiol blogiečiai laimėdavo kad aplink daug kvailumo. Šis niekinantis, išsišaipantis, agfesyvus pandeminis psichizmas žadina apsnūdusius protus-&...7. Čia turbūt tas atvejis
(2020-05-30 13:23:54)
(78.56.75.110) Parašė:

, kai aštria politine retorika pridengiami dalykai apie kuriuos nebūtu poluliaru kalbėti detaliai nesusigaudantiems situacijoje žmonėms. Koks bebūtų tas Trampas, jis kietas riešutėlis.6. yel“l“ow submarine to 6. Romas
(2020-05-30 13:20:05)
(78.63.212.238) Parašė:

viskas taip, viskas suprantama, bet trampas, nežiūrint į visą jo autentišką pindosinį idiotizmą, puikiai suvokia, kad militaristinis sektorius, kariniai užsakymai yra vienas pagrindinių pindosyno ekonomikos arkliukų..., - tai nesuvokiamo dydžio apyvartos ir milijonai darbo vietų ..., - todėl garantuota, kad “grėsmių“ tik daugės, pasaulio melžimo būdai darysis vis nuožmesni, o ideologinė tryda apie būtinybę ginti “demokratinį pasaulį ir jo “vertybes““ dvoks vis labiau ..., - na, nebent atsitiktų kažkas visiškai neprognozuojamo :) - na, kokia realiai klaiki pandemija, globali stichinė katastrofa ar pan. ..., - o bus jis antrą kadenciją ar ne, iš principo nieko nekeičia :(5. Nu jo,,,
(2020-05-30 10:38:11)
(188.69.208.222) Parašė:

Trampas "dūrą" stumia profesionaliai: loja ant Kinijos, o realybėje per makaulę gauna klintonitų ir Bilo Vakcinos kontroliuojamos struktūros. Maža to, yra sudaromos optimalios sąlygos sugrąžinti amerikietišką verslą į JAV ir preventuoti Sorošo ir Bilo Vakcinos finansavimo būsimiems Kinijos mokslininkams programas. Ne kiekvienam duota twiteryje "įsjungti kvailY" ir pasiekti panaušaus efekto... :D4. taip
(2020-05-30 08:48:13)
(188.69.223.222) Parašė:

toki savarankiški lyderiai stengiasi autorizuoti visus visų planus-projektus pagal savo vizijąParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras