2020 m. liepos 6 d.

 

Donecko meras tikisi, kad Kijevo valdžia išgirs Donbaso gyventojus

2
Paskelbta: 2014-04-08 16:23 Autorius: Naujienų redaktorius
Donecko meras Oleksandras Lukjančenka. Dt.ua nuotr.
Donecko meras Oleksandras Lukjančenka. Dt.ua nuotr.

Donecko meras Oleksandras Lukjančenka tikisi, kad Kijevo valdžia ir Aukščiausioji Rada išgirs Donbaso gyventojų išsakomus reikalavimus. Donecko įvykius daugiausiai sukėlė būtent Kijevo politika, mano meras. Jo nuomonę pateikia Ukrainos naujienų portalas „Segodnia.uk“.

„Šiandien daugelis politikų išsako savo nuomonę apie tai, kas vyksta Ukrainos pietryčiuose, Donbase. Kyla kaltinimai vietos valdžios organams, regioniniams lyderiams. Tačiau aš manau, kad naujoji valdžia, deja, ne iki galo supranta, kas vyksta“,  teigia O. Lukjančenka.

„Taip, pastatų užgrobimas prieštarauja įstatymams, o tai, kad aikštėse girdime separatistinius lozungus,  nepriimtina. Tačiau tai – tik veiksmų rezultatai. O mano minėti veiksmai  neteisinga anksčiau vykdyta valdžios politika ir jos nenoras gilintis į kylančias problemas ir jas spręsti“,  pridūrė meras.

Pareigūnas nurodė, kad Donecko valdybos atstovai dar pirmadienį susitiko su netoli Donecko regioninės valstybės administracijos esančiais žmonėmis. „Jau pasiekti pirmieji rezultatai  atgavome dalį išgrobstytų ginklų. Tačiau taip pat suprantame, kad situacija taps vis radikalesnė todėl, kad žmonių nuomonės nėra paisoma, ir pirmiausia jos nepaisoma „viršuje“,  mano O. Lukjančenka. Jis pridūrė tikįs, kad valdžia Kijeve ir Aukščiausioji Rada išgirs Donbaso gyventojų išsakomus reikalavimus.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. Dvigubi standartai
(2014-04-08 19:27:40)
(78.56.52.139) Parašė:

Jeigu privalu buvp paisyti Maidano reikalavimus, tai privalu paisyti ir Donbaso reikalavimus1. mielas :)
(2014-04-08 19:05:03)
(212.122.72.85) Parašė:

kokius Donbaso gyventojų išsakomus reikalavimus gali išklausyti, kai jie išduoda savo valstybę ir jų vienintelis reikalavimas: rusija, jaunukovičius, rusų kalba...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras