2020 m. balandžio 5 d.

 

Dočio patarimai premjerui A. Butkevičiui Užgavėnių proga

2
Paskelbta: 2013-02-12 15:24 Autorius: Dočys
Varšuvos špilis.
Varšuvos špilis.

1. Ministro Lino Linkevičiaus atsiprašymą Varšuvoje privalu pakylėti į aukštesnį premjerų lygmenį ir atsiprašyti Lenkijos premjero Donaldo Tusko bei lenkų tautos, taip įtvirtinant užsienio reikalų ministro atsiprašymą.

2. Kartu su Lenkijos premjeru Donaldu Tusku išvaryti žiemą iš Lenkijos į Vokietiją, sočiai prisivalgius fliakų ir apsikūlus spragilais.

3. Lenkų rinkimų akcijai surengti Užgavėnių vaišių akciją, pamaitinant iki soties Valdemarą Tomaševskį ir Vilniaus kraštą traškiais lenkiškais vafliais, kuriuose buvo aptikta žiurknuodžių.

4. Sutarti su vieninteliu skalūnų dujų paieškų konkurso dalyviu „Chevron“, kad pragręžtų pamario krašto žemės plutą kur kas giliau - iki pat peklos -  ir iš Liuciperio katilų, kuriuose smaloje ir degute verdami nuodėmingi mūsų protėviai, pradėti deguto siurbimo darbus, taip garantuojant energetinę Lietuvos nepriklausomybę nuo vieno tiekėjo.

5. Į apribotos veiklos Ūkio banką administratoriais pasikviesti „Ernst & Young Baltic“ auditorius, kurie gražiai „nuauditavo“ "Snoro" banką (numovė jam kelnes).

6. Perimti „Žalgirio“ krepšinio klubo akcijas vyriausybės žinion, sujungti jas į paketą su „Lietuvos ryto“ valstybės valdomom akcijom ir suburti jungtinę krepšinio komandą „Lietuvos Žalgirio rytą“ bei pavesti ją treniruoti Seimo pirmininkui Vydui Gedvilui.

7. Vyriausybės nariams surengti palengvintą lietuvių kalbos rašinėlio egzaminą, analogišką lenkų abiturientams, leidžiant rinktis temą iš septynių autorių, susiaurinant raišką iki 200 žodžių, o žodyje klaidų skaičius neturėtų viršyti trijų.

Pagarbiai, Dočys

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. aciu dociui
(2013-02-12 20:45:50)
(78.62.133.231) Parašė:

uz puikius patarimus. Kad pirmas punktas bus ivykdytas su kaupu- neabejoju. Dėl tokių vadovų ir nyksta Lietuva.1. ruta
(2013-02-12 15:44:36)
(78.62.25.16) Parašė:

busiu nemandagi ir visus valdzios klapciukus noreciau pasiusti ant triju raidaziu , nepagalvokite nieko blogo , tas zodis - VON ! / kadangi pagrinde visi baige partskolas , komjaunimo sekretoriu pareigas , tai rusu kalba jiems yra artimesne !/Lauk /.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras