2019 m. spalio 15 d.

 

Diskusija apie bendražmogiškus pinigus

Paskelbta: 2010-04-24 11:27 Autorius: ekspertai.eu

Data Miners & Travailleurs Psychique tekstas nepaliko abejingų menininkų, siekiančių užsitikrinti papildomas socialines garantijas valstybės sąskaita. Nors "ekspertai.eu" nėra minėto teksto autoriai, o jį tik publikavo, kino režisierė Agnė Marcinkevičiūtė atsiuntė savo komentarą šiuo klausimu į "ekspertai.eu" pašto dėžutę, kurį ir skelbiame (primename, kad "ekspertai.eu" judėjime dalyvauja įvairiausių sričių atstovai - teisininkai, žurnalistai, politikai, tarnautojai ir t.t. - toli gražu ne vien aktoriai):

Bet Jūsų - gerbiami ekspertai, darbai - taip vadinamas pragyvenimo šaltinis - yra apgailėtina produkcija, kiekvieną kartą išsivalau skrandį. Už tai labai ačiū. Taigi, prasimanydami duoną, paneigiate savo šiame straipsnyje iškeltas idėjas. Gėda, ir sumoje esate tokie tipeliai, kaip švelniai apibūdinsiu: juokiasi puodas, kad katilas juodas. Pamąstykite, ar yra jūsų asmeninis būdo bruožas viską neigti ir nieko nepasiūlyti. Anarchija nėra gerai, istoriškai niekada nepasiteisinęs dalykas. Įdomi kraštutinė nuomonė. Yra tiesos. Ir programos sudarytojams verta įsiklausyti į bent jau pora minčių. Visa kita - liguistas sapnas. Kaip ekspertų manymu bus apgintos tokios amžinos bendražmogiškos ir tautinės vertybės,  kaip atsilaikyti prieš Jūsų, gerbiami ekspertai, skleidžiamą iš žydrųjų ekranų, komercinę produkciją? Agnė Marcinkevičiūtė  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas
67 Laidoje atskleistas ir N. Venckienės vaidmuo – ji labai norėjo paimti valdžią į savo rankas ir apie tai kalba daugelis žmonių.


Prezidentas G. Nausėda apžvelgė pirmąjį 100 proveržio dienų
7 Prezidentūros kūrybinė vaizdo grupė sukūrė dokumentinę apybraižą 100-ienio progai.
Kurdų generolas kreipėsi į JAV: arba saugokite mus, arba pasitraukite, ir tada mes įsileisime rusus
9 Kurdai bendradarbiaus su Sirijos valdžia ir Rusija, NATO valstybė Turkija - su Islamo valstybės teroristais
Istorinis įvykis: pagaliau į Lietuvą atvyko pirmieji JAV rotacinių pajėgų kariai
19 JAV demonstruoja savo kolektyvinės gynybos įsipareigojimą NATO sąjungininkams užtikrinant saugumą po agresyvių Rusijos veiksmų Ukrainoje.