2020 m. liepos 4 d.

 

Didėja dėmesys darbuotojų saugumui, Lietuvos socio-ekonominei pažangai ir socialinėms įmonėms

Paskelbta: 2017-04-26 07:50 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. socmin.lt
Nuotr. socmin.lt

Profesinių sąjungų, darbdavių ir Vyriausybės atstovai sutarė, kad būtina ieškoti būdų, kaip sumažinti sužalojimų ir mirčių darbe skaičių. Klausimą nuspręsta svarstyti Trišalės tarybos Darbuotojų sveikatos apsaugos komisijoje.
 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykusiame Trišalės tarybos posėdyje socialiniai partneriai taip pat išklausė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje pateiktą informaciją apie Lietuvos makro ekonominius ir socialinius pasiekimus įgyvendinant Europos Komisijos rekomendacijas per 2016 metus.

Kartu buvo atkreiptas dėmesys į socialinių įmonių reglamentavimo klausimą. Nuspręsta klausimą išsamiau aptarti kitame Trišalės tarybos posėdyje.
 
Kitas Trišalės tarybos posėdis numatomas gegužės 23 d.

Šaltinis: socmin.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras