2020 m. birželio 1 d.

 

Dėl potvynių Filipinuose savo namus paliko 400 000 žmonių

Paskelbta: 2013-08-05 08:54 Autorius: Naujienų redaktorius

Dėl smarkių potvynių Filipinuose savo namus buvo priversti palikti 400 000 gyventojų. Mindanao saloje užlieta Magindanao provincija, sekmadienį pranešė žinybos.

Potvyniai apėmę ir gretimą Kotabato provinciją. „Žmonės kai kuriose teritorijose juda valtimis“, – pranešė to paties pavadinimo miesto administracija.

Musoninių liūčių sukelti potvyniai jau savaitę tvindo daugybę miestų. Po žemių nuošliauža Zamboangaeno mieste savaitgalį žuvo šešerių mergaitė ir 14-metis.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras