2020 m. gegužės 25 d.

 

Dėl politikų sąsajų su užsienio slaptosiomis tarnybomis

2
Paskelbta: 2019-09-11 08:51 Autorius: ekspertai.eu
Rusijos federacijos valstybės paslaptis D. Grybauskaitė.
Rusijos federacijos valstybės paslaptis D. Grybauskaitė.

2019 m. rugsėjo 11 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Dėl politikų sąsajų su užsienio slaptosiomis tarnybomis“. Dalyvavo Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos narys Stanislav Ladisnkij.

Seimui susidomėjus jau trečią kadenciją Seime dirbančios Seimo narės Irinos Rozovos galimomis sąsajomis su Rusijos politikais, pranešėjai primins 2018 m. spalio 10 d. Seimo nario Zbignevo Jedinskio ir signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferenciją „Kodėl reikia išslaptinti duomenis apie KGB“, kurioje buvo pristatyti ne tik Seimo nario Zbignevo Jedinskio paruoštas ir svarstymui Seime įregistruotas įstatymo projektas dėl prisipažinusiųjų dėl bendradarbiavimo su KGB išslaptinimo, bet ir vis dar Seimo nesvarstomas Z. Jedinskio ir Z. Vaišvilos paruoštas rinkimų įstatymų pataisas, kuriomis rinkimuose Lietuvoje dalyvaujantiems kandidatamas būtų nustatyta pareiga deklaruoti ne tik jų sąsajas su nebeegzistuojančios Tarybų Sąjungos neegzistuojančiomis specialiosiomis tarnybomis, bet ir su visomis šiuo metu veikiančiomis užsienio šalių specialiosiomis tarnybomis.

Seimui nusprendus tikrinti politikų sąsajas su Rusija, pranešėjai siūlo Seimui, visų pirma, pradėti nuo buvusios Lietuvos Prezidentės ir Rusijos Federacijos valstybės paslapties tuo pat metu Dalios Grybauskaitės sąsajų su Rusijos Federacijos valstybe tyrimo.

Spaudos konferenciją galima žiūrėti čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. Jokia paslaptis
(2019-09-11 15:59:20)
(95.216.145.1) Parašė:

kad Magnolija, Dėdulė, Raselė, Jurgis, Anusas ir t.t. viso labo CŽV perverbuoti KGB agentai. Kuo aktyvesnis veikėjas su "rusai puola" dienotvarke - tuo daugiau nuodėmių turi išpirkti prieš naujus šeimininkus.1. Pagoglinkit Tautiečiai!
(2019-09-11 12:24:31)
(92.243.166.42) Parašė:

Pagoglinkit straipsnį - "Užgrobto „Snoro“ milijonai atsidūrė pas Dalią Grybauskaitę".Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras