2020 m. kovo 30 d.

 

Čekijoje į prezidentus kandidatuos tatuiruotas profesorius

Paskelbta: 2012-12-19 14:26 Autorius: naujienų redaktorius
Vladimiras Franzas
Vladimiras Franzas

Ar gali keista išvaizda sutrukdyti tapti šalies prezidentu? Vienas čekų profesorius įsitikinęs, kad ne. Nuo galvos iki kojų tatuiruotas čekas po mažiau nei mėnesio kovos dėl šalies prezidento posto. Jis neturi jokios politinės patirties, tačiau tiki, kad gali tapti geriausiu prezidentu šalies istorijoje.

Vladimiras Franzas, 53 metų profesorius. Visas jo kūnas ir veidas išmarginti tatuiruotėmis. Dėl šių puošmenų nemažai čekų jį vadina monstru, tačiau jam pačiam tokios kalbos mažai rūpi. Mažiau nei po mėnesio jokios politinės patirties neturintis čekas kovos dėl šalies prezidento posto, tam jį paskatino draugai ir studentai. Pastarieji sukūrė kandidatui į prezidentus paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“. Profesoriaus gerbėjų gretos ten jau siekia beveik 50 tūkstančių. V. Franzas pripažįsta, kad jo tatuiruotės gali atbaidyti kai kuriuos rinkėjus. Kūno piešinius jis vadina savo gyvenimo ir filosofijos dalimi. „Tatuiruotės man patiko nuo vaikystės. Pasidariau vieną ir prasidėjo, norėjau dar ir dar. Iš vieno motyvo išaugdavo kitas ir tada pamaniau, kad reikia sukurti jų visumą“, - sakė profesorius.

Daugelis V. Franzo šalininkų yra jauni žmonės. Vyresnio amžiaus čekai dvejoja. Ne visi šalies vadovo poste norėtų matyti taip gausiai tatuiruočių išmargintą žmogų.

Pats profesorius save vadina ypatingu kandidatu ir teigia, kad būtų geriausias prezidentas Čekijos istorijoje. Šalies prezidento rinkimai vyks sausio 11-12 dienomis.   

"Lietuvos ryto TV" | ekspertai.eu inf.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras