2020 m. vasario 23 d.

 

Brazilijoje vyksta gydytojų ir oro uostų tarnautojų streikai

Paskelbta: 2013-08-01 09:49 Autorius: Naujienų redaktorius

Braziliją drebina net kelių sektorių darbuotojų streikai. Trečiadienį prasidėjo valstybinių oro uostų tarnautojų streikas, jis paralyžiavo daugiau nei 60-ies šalies oro uostų veiklą.

Tuo pat metu dvylikoje iš 27 Brazilijos valstijų skelbiamas medicinos darbuotojų streikas. Pastarieji protestuoja prieš federalinės vyriausybės planus kviesti gydytojus iš užsienio dirbti atokiuose šalies rajonuose. Streikuotojų nuomone, jei nepatikrinamas priimamų gydytojų profesinis pasirengimas, medicininių paslaugų kokybė gali gerokai nukentėti. Streiko priešininkų nuomone, gydytojai streikuoja bijodami užsienio specialistų konkurencijos.

Rajonuose, kur vyksta streikas, medicinos įstaigos teikia tik greitąją pagalbą.

Protesto akcija vyksta tankiau apgyventose ir labiau išsivysčiusiose valstijose, įskaitant tokius miestus kaip San Paulas ir Rio de Žaneiras, taip pat sostinė Brazilija.

Trečiadienį protesto manifestacijos dalyviai Rio de Žaneire, protestuojantys prieš socialinę ir ekonominę valdžios politiką, mėgino užimti miesto savivaldybės patalpas. Policija, sauganti pastatą, panaudojo ašarines dujas ir garso granatas.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras