2020 m. gegužės 28 d.

 

Analitikų prognozė: jei nesuveiks Ingridos Šimonytės veidas, konservatorių bendruomenei gali iškilti dideli keblumai

63
Paskelbta: 2018-09-30 20:35 Autorius: ekspertai.eu

LRTDELFI pranešė, kad „įsivėlę į nesibaigiančius kivirčus su valstiečiais žaliaisiais, konservatoriai linksniuojami kaip arogantiški, uždari, šalies aktualijoms ir eiliniam jos piliečiui abejingi politikai“.

Dabar, įsivėlę į nesibaigiančius kivirčus su valstiečiais žaliaisiais, konservatoriai linksniuojami kaip arogantiški, uždari, šalies aktualijoms ir eiliniam jos piliečiui abejingi politikai.

Matyt, suvokdama, kad toks kelias neatves į pergalę kitų metų savivaldos, prezidento rinkimuose, o po poros metų ir Seimo, Tėvynės sąjunga apsisprendė keistis“, - skelbiama publikacijoje „Konservatorių kregždutės rengiasi skrydžiui“.

Teigiama, kad „konservatoriai Lietuvoje suvokiami kaip dešinioji partija, susijusi su skausmingais sprendimais – vieni mena sugriautus kolūkius, kiti – sumažintas pensijas“.

„Ir tai – viena iš didžiausių problemų, trukdančių pritraukti naujų rinkėjų palankumą“, - nurodo LRTDELFI.

Lietuvos politikos mokslininkų teigimu, konservatorius gali išgelbėti konservatorių bendruomenės narės Ingridos Šimonytės veidas.

„Jeigu I. Šimonytės veidas nesuveiks, tai joks veidas iš Tėvynės sąjungos nesuveiks. Poveikio prasme, tai yra geriausias veidas, kokį Tėvynės sąjunga turi. Tuo labiau, kad  pirminiai partijos rinkimai generuoja daug dėmesio I. Šimonytei, tai manau, kad čia gali visai neblogai pasisekti“, - pasakė analitikas V. Valentinavičius.

P. S.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
63. Broileris ir Austėja - 19 metų kartu
(2019-10-13 23:53:30)
(185.253.97.160) Parašė:

18 milijonų eurų turto. Vienus metus praleido veltui ...62. MILDA
(2018-10-29 23:19:31)
(82.102.24.27) Parašė:

Kur skaičiavimai, ponia Šimonyte, apie blogą padėtį Snore? Jokių skaičiavimų nebuvo, tik noras - užgrobti banką ir pasidalinti pinigus.61. KIEK???
(2018-10-29 23:18:22)
(82.102.24.27) Parašė:

O KIEK GAVO VASILIAUSKAS IR ŠIMONYTĖ IŠ SKANDINAVŲ BANKYRIŲ UŽ JŲ KONKURENTO - AB BANKO SNORAS TYČINĮ SUŽLUGDYMĄ??!60. Nu k.u.r.v.ų. k.u.r.v.o.s.
(2018-10-29 23:06:54)
(92.243.166.42) Parašė:

Jei Baltijos kelyje šiandien stovėtų Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Lietuvos banko valdytojai Vasiliauskas ir Kuodis - tai mes su šūdais išteptume tas rankas už sužlugdytus bankus ir sugriautus žmonių likimus.59. Karma bitch.......
(2018-10-29 23:04:53)
(92.243.166.42) Parašė:

Pati Šimonytė sakė, kad ji tik kareivis, vykdantis įsakymus. Tai ar gali toks žmogus būti prezidentu?58. Manau
(2018-10-06 17:04:49)
(92.243.166.42) Parašė:

Kad ir kaip tu dažytum SENUS ŽIGULIUS, dėtum naujus ratų diskus, pritaisytum nikeliuotus veidrodėlius, apklijuotum spalvingais lipdukais su audi ženklu, vistiek tai bus SENI ŽIGULIAI. Ne pavadinimą reikia keisti, o žmones. Reikia šviežio kraujo, naujų idėjų, pagaliau kito mentaliteto ir intelekto žmonių. Laikas jau atsisveikinti su homo-sovietikais. Visas II Nepriklausomybės laikotarpis aiškiai parodė, kad partijos PAČIOS atsinaujinti nesugeba, todėl reikia patobulinti rinkimų sistemą ir suteikti tokią teisę eiliniams rinkėjams. Tereikia į reitingavimo sistemą PAPILDOMAI įvesti "minusus" (pvz. kaip delfio komentaruose) ir jūs greitai pamatysit, kaip patys piliečiai įves tvarką partijose - išsikuops "senas partinis dumblas", baigsis nepotizmas, moraliniai ir materialiniai "įsipareigojimai" - išrinktieji pradės labiau bijoti rinkėjų, o ne savo "sponsorių". Ir gal pagaliau ant pjedestalo sugrįš IDĖJOS IR DARBAI bendrapiliečiams, o ne amžinos tarpusavio rietenos dėl geresnės vietos prie lovio.57. Zilagalvis senelis - Šimonytei
(2018-10-06 15:35:05)
(185.195.16.99) Parašė:

Ir kaip dar tu drysti Ingrida tiek prišikusi Lietuvoje, tik pridirbusi blogybiu,kaip dar drysti ateiti ir kandidatuoti? Pasakyk Ingrida, ka mes, Lietuvos zmones, tau blogo padareme kad tu taip su mumis elgiesi? ka blogo padare musu vaikai, musu anukai, ka blogo padare senyvi zmones? Uz ka tu juos taip isdavei ir nubaudei, uz ka tu mums uzkrovei nasta moketi paskolas? tavo pasiiimtos paskolos Lietuvos vardu mums kabo kaip akmuo po kaklu visiems zmonems, ir kabes dar ilgai net musu vaikams ir anukams! Ingrida,Ingrida, vaikeli, kur tu buvai kaip pardavei, sutrypei Lietuva? I ka tu ziurejai, ko klauseisi? jauni vyrai is uzsienio banku, Barclays ir kitu, tau suoke giesme kad Lietuva gali skolintis ir skolintis, ir tu patikejai! Jie tau suoke giesme kad musu skola yra tik 40% nuo BVP ir yra nedidele ir skatino tave skolintis, ir tu prapysai Tevyne. Ingrida, jie tave apgavo kaip jauna merga, jie tau nepasake, kad uzsienyje nors ju skola ir yra didele, bet jie turi turto! Ju valstybe turi zemes, turi gelezinkelius, uostus, atomines elektrines ir jas isnuomavosi gauna pelna, jie tau nepasake kad ju uzsienyje miestu centre 50% patalpu,parduotuviu priklauso savivaldybems ir jie skolinasi pinigus,investuoja i NT ir uz gautas pajamas moka pencijas darbuotojams, tai kaip ju fondai privatus. Jie tau nepasake, nutylejo, ir paziurek, kur tavo sallies turtas,mes jo neturime, Vilnius skolose, viska skolinasi ir pravalgo,kada uzsienyje, Anglijoje, jie pasiskolina 2-3 mlrd pristato namu, juos isnuomoja seimoms ir todel jie nesijaudina del skolu, nes jos padengtos turtu, o ka tu padarei? Prapysai Lietuva 40 mlr skolu, ir nera turto nei uz 1 eura! Ar dabar suvoki, kokia katastrofa finansine tu padarei savo Tevynei? Ar suvoki kaip tave apgavo? Ar suvoki ka tu padarei mums visiems sallies gyventojams? Ar tu sovoki, kad po tavo fiasko mes jau nebegalime atsigauti finansiskai, mes jau nebegalime pasiskolinti dar 40 mlrd ir investuoti ju, statyti namus seimos, statyti Akropolius ir juos nuomoti? Matai kaip skiriasi kaip skolinasi Anglija,kitos salys ir kur jos deda pinigus, ir kaip skiriasi kaip tave apgavo ir kur tu juos padejai! Vaikeli vaikeli, nera Lietuvos istorijoje per 1000 metu tokio zmogaus tiek daug blogio padariusio Lietuvai kaip tu, Vasiliauskas, Kubilius ir ta senmerge. Dieve Dieve ka tu padartei Ingrida? Klaupkis ant keliu pries tauta ir melskis atleidimo, o ne kandidatuok i prezidentura , kam ten eini? Kad dar blogiau mums butu? Uz ka mus baudi?56. Tik nereikia skiesti
(2018-10-06 15:14:23)
(194.59.249.249) Parašė:

Tai kad mokytojams "nedamoketu" pinigu investicija i skandinavisko banko fonda sia pavarde priartino prie uzraso ant politinio antkapio. Cia pretendento i zmoniu partijos lyderius poelgis? Kaip ir partijos, kuri lyderiu isrinko uz korupcija teista politika, perspektyva. Autorius vis dar ziuri i mus kaip i elektorata, kaip i buka mase kuriai tereikia gero vado ar rinkodaros plano. Koks supratimas tokia ir politologija. Nagrinekime faktus, o ne kas kuo gali patiketi. **, laikas augti. Antraip vel tualetinio popieriaus fabrikas su uzrasu "teisingumas".Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras