2019 m. gegužės 24 d.

 

Advokatas Gintaras Černiauskas: „Aš neturėjau pasirinkimo. Aš, kaip žmogus, nebeturėjau pasirinkimo“

146
Paskelbta: 2018-08-14 07:15 Autorius: ekspertai.eu
Advokatas Gintaras Černiauskas.


Prieš keletą mėnesių valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. ankstyvų rytą paimtos Deimantės Kedytės senelis Vytautas Kedys kreipėsi į atsakingas tarnybas, politikus ir institucijas su prašymu leisti pasimatyti, kad ir nuotoliniu būdu, su savo anūke.

Ilgai svarstę, visos iki vienos tarnybos, politikai ir institucijų vadovai – Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Prezidentūra, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, vaiko teisių gynėja, buvusi žalioji valstietė ir liberalė, socialdemokratė Dovilė Šakalienė pagaliau pateikė vienodo turinio atsakymus – vaiko motina nesutinka duoti leidimo tokiam pasimatymui.

V. Kedžiui buvo pasiūlyta, jei toks atsakymas netenkina, kreiptis į teismą.

Tuo metu pedofilijos ir žudymo istorijos metraščiu vadinamas leidinys „Lietuvos rytas“ publikavo interviu pavadinimu „Buvęs L. Stankūnaitės advokatas prakalbo, kaip dabar gyvena 14-metė Kedžių anūkė“, kuriame garsus advokatas Gintaras Černiauskas išsamiai papasakojo, kokiu būdu buvo įvykdytas teismo sprendimas nenaudojant prievartos prieš D. Kedytę, ją perduoti motinai.

„Buvusiam L.Stankūnaitės advokatui Gintarui Černiauskui iki šiol nuostabą kelia tai, kaip tuo metu buvo laikomasi teismo sprendimo iš Neringos Venckienės atimti dukrą ir perduoti motinai“, - rašoma publikacijoje.

Pasak G. Černiausko „kai buvo sprendžiamas klausimas, kaip mergaitę būtų galima paimti, vienas prezidentės perspėjimas, kad negali būti naudojama jokia prievarta vaiko atžvilgiu, užkirto galimybę pareigūnams modeliuoti, kaip būtų galima kažkuriam iš pareigūnų paimti vaiką“.

„Tam tikri pareiškimai, kas prie mergaitės gali liestis, kaip gali liestis, kėlė juoką“, - prisipažino teisininkas.Pasakojimo metu advokatas patvirtino vaizdo įrašuose aiškiai matomus vaizdus, kad prievartą prieš mergaitę (neturėdama tam teisės – ekspertai.eu past.) naudojo ne tik jos mama, bet ir jis pats.

„Aišku, mama, kad ir nėra labai fiziškai stipri, tačiau adrenalino ir įtampos buvo tiek daug, kad ji tą mergaitę kai pakėlė, maniau, kad išmes vien nuo pakėlimo. Aš pripuoliau padėti, kad neiškristų tas vaikas, nes reikėjo eiti ir per išdaužto lango šukes, lipti per lango rėmą, nes galėjo užkliūti. Tuo momentu niekas negalėjo būti šalia. Aš neturėjau pasirinkimo. Aš, kaip žmogus, nebeturėjau pasirinkimo: arba aš turiu žiūrėti, kad mergaitė neiškristų ar nesusižalotų, arba irgi stovėti pasyviai ir prisidėti prie minios, kuri sako, kad nieko negali padėti“, - prisipažino G. Černiauskas.

Visą ilgą advokato pasakojimą žiūrėkite čia:


 
Ekspertai.eu primena, kad Laisvės premijos laureatė, disidentė Nijolė Sadūnaitė ypač sujudino dumblinus Lietuvos politinius vandenys, kai šių metų sausio 13 d. Seime, Laisvės premijos įteikimo metu pareikalavo pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.


    
Kaip žinoma, prezidentė D. Grybauskaitė iš karto, dar Seimo salėje pašnibždėjo disidentei į ausį, kad niekada nežinojo ir nežinanti kur yra pagrobtas vaikas, premjeras Saulius Skvernelis viešai pasakė, kad N. Sadūnaitė sakydama laureatės kalbą viską melavo, tačiau vienaip ar kitaip – nei kapo vietos nei apie vaikos sveikatos būklę valdžia iki šios dienos N. Sadūnaitei bei visai visuomenei nieko neatsakė. O nuo reikalavimo jau praėjo daugiau negu septyni mėnesiai.

P. S.Keli susiję:

Konservatorių psichiatras kirto disidentei N. Sadūnaitei: ji aiškiai meluoja 

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Policijos vadovai ištesėjo savo pažadą pavaldiniams (unikalios Garliavos šturmo instruktažo akimirkos)

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
146. Proletaras
(2019-05-14 22:54:18)
(78.58.124.14) Parašė:

Visą laiką yra pasirinkimas. Tik klausimas ką už tai reikės atiduoti....145. Tai graži pasakaitė
(2019-03-30 11:40:29)
(92.243.166.42) Parašė:

Remigijus Šimašius, palikęs pirmąją žmoną ir gražų namą Riešėje toks jaunas ir jau su didžiuliu namu pasitraukė su kita mylimąja, paskutinis matęs Ūsą, vinguriuojntį su keturračiu, ir jam įkandin iš paskos važiavęs su prabangia mašina jo nesustabde- kodel ???, turbūt lydėjo į "sutartą vietą" o Ūso advokatė per 10 min. atsiduria prie balos ir Ūso lavono. Tikrai įdomi pasakaitė, o jeigu čia buvo priedanga, kad Ūsas tipo prigėrė baloje? Kodel buves teisingumo ministras nuskuodė pirmasis prokuratūron paaiškindamas, kad jis sekė paskui Ūsą. Tai graži pasakaitė, neatitinkanti žmogžudysčių tikrovės.144. Manau
(2019-03-22 20:24:17)
(78.63.84.45) Parašė:

Tiksliausia: šis tipas - dvasios ubagas -pinigų vergas...143. Hm
(2019-03-21 19:41:50)
(84.32.137.36) Parašė:

Cerniauskas sako neturejau pasirinkimo ta diena o tai kodel is anksto su svenciausiaja motina Laimute treniravotes Cerniauskiuka tampydami .tai aisku negu aiskiau ruostasi nesimui buvo is anksto. taip kad nebemeluok p. gintarai142. antanas
(2019-03-21 13:47:02)
(78.61.5.214) Parašė:

p. G. Černiauskai, savo juodus darbus, suteptas savo rankas, ir dabar negalvok, kad tauta viską užmiršo, kaip žiauriai elgeisi Garliavoje... Nepamiršk, kad niekur nepasislėpsi nuo žmonių reakcijos į patį save, nes elgeisi iššaukiančiai, o dabar teisiniesi, lyg tokių baisių darbų nebūtum atlikęs..141. as
(2019-03-13 13:03:38)
(5.20.141.227) Parašė:

Kam teisintis,matėme ir girdėjome...šios pasakos pasitikėjimo nesugrąžins140. 59. nuomonei - SS
(2019-03-07 17:21:49)
(78.62.147.47) Parašė:

Urod - tai išgama. Šitam brudui tinka šis vardas visose kalbose.139. Černiauskui - SS
(2019-03-07 17:09:47)
(78.62.147.47) Parašė:

Ateis laikas, Černiauskai, ir tu tikrai nebeturėsi pasirinkimo. Ir nebus nei dabar, nei po minutės.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras