2022 m. gegužės 18 d.
 
 

Smarvių spektaklis

5
Paskelbta: 2019-07-04 21:34 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com

Yra Lietuvos valstybėje klausimas, kuris yra užduotas prie Dalios Grybauskaitės vadovaujamos LR prezidentūros jau 85-is kartus per 7 metus. Paprastai šis klausimas užduodamas kiekvieno mėnesio 17-ą dieną. Tas pats klausimas yra užduotas ir viešame iškilmingame LR Seimo posėdyje iš Lietuvos Seimo aukščiausios valstybės tribūnos, kai buvo 2018-01-13 įteikiama Laisvė premija pasaulyje žinomai disidentei sesei N.F.Sadūnaitei. Ir tas klausimas yra paprastas, žmogiškas, jautrus ir svarbus: „Ar dar gyva Deimantė?“. Šis klausimas yra svarbus ir Lietuvos valstybei, nes neatsakius į jį daroma išvada, kad nelegitimi Lietuvos valdžia kartu yra ir žudikų, vaikų naikintojų valdžia, kaip pridengiantys Deimantės sunaikinimo faktą [1].

Negirdėti šio klausimo gali tik išimtinai kurti, nesąžiningi ir labai NEŽMONIŠKI. Taip, labai nežmoniški. Net ir pati mažutė mergaitė Deimantė klausė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“. Jautė mažos mergaitės širdelė kokio laipsnio BANDITAI atėjo jos grobti 2012-03-23 ir pagrobti 2012-05-17. Tai taip ir klausė: „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės?

Pagal šį klausimą galima daryti išvadą, kad nueinanti nuo pjedestalo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra NE ŽMOGUS, ne MOTERIS, ne LR Prezidentė, nes niekada neišėjo pasikalbėti su Lietuvos jautrios sielos sąžiningais žmonėmis ir atsakyti jiems, paaiškinti į jų 85 kartus per 7 metus užduotą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Ar gali tokiam ne žmogui ES pasiūlyti kokias nors pareigas? Jeigu jie žmonės, tai jokių pareigų tokiam asmeniui pasiūlyti neturėtų. Ar ilgai Lietuvos valdžia ją penės privilegijomis?

Tačiau tas klausimas „Ar dar gyva Deimantė?“ užduodamas prie LR prezidentūros yra kartu užduodamas klausimas visai Lietuvos valdžiai, LR Seimui, LR Vyriausybei. Nejaugi gali būti taip, kad nei LR Seimas, nei LR Vyriausybė niekaip nežino, nemato, negirdi, nesupranta to klausimo esmės? Tai tokie Seimai, Vyriausybės, Prezidentai save nusirašo į nusikaltėlių gretas, nes gina NUSIKALTĖLIUS [1]. O juk straipsnis [1] yra viešas ir emailais išsiųstas kiekvienam Seimo nariui. Ar tokie yra reikalingi Lietuvai? Na nebent kaip nusikaltėliai atliekantys bausmes cypėse.

Taip Lietuvos valdžia palieka labai skaudų Valstybei klausimą naujai išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai. Didžiulė problema yra tame, kad jam gali tekti dirbi su NUSIKALTĖLIAIS žmogiškumui, pradanginusiems Deimantę. Pasakas apie įslaptintą vaiką gali sekti tik patys sau. Vaikas neturi jokių Valstybės strateginių paslapčių tik savo nežmonišką skriaudą. Tai nėra Valstybės paslaptis, tai viešai yra žinoma. Vaikai turi būti ginami, nes patys dar apsiginti negali. Lietuvos valdžia tik pagrobti gali pritaikydami cheminę ataką. Toks faktinis atsakymas. Ar ilgai taip bus?

Tai dabar stebime LR Seime spektaklį, kuris vadinasi „nauja“ koalicinė sutartis išversti iš „klumpių“ poną LR Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, kuris taip pat yra visiškai kurčias ir negirdi to pačio klausimo „Ar dar gyva Deimantė?“, ir atsako, kad „nieko nežino“. Tačiau būdamas profesoriumi ir turėdamas LR Seimo pirmininko galias galėtų suprasti, kad tada, kai nežino, tai gali paklausti, kad ir buvusio LR Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio, savo kolegos. Kodėl neklausia? Negali pasakyti, kad Seimo pirmininkas yra koks kvailys, labai logiškai atsako į žurnalistų klausimus, supranta klausimus [2] ir pabrėžia, kad jis rūpinasi Seimo prestižu. Galima būtų tuo labai suabejoti, nes 2018-01-13 kartu su Seimo nariu Juozu Oleka, patenkinti atjungė N.F.Sadūnaitės mikrofoną, kad negalėtų užbaigti pasakyti, tai ką norėjo pastaroji pasakyti. Tai tokia pagarba tik ką paskelbtai Laisvės premijos laureatei sesei N.F.Sadūnaitei. Kažkaip atrodo, kad žmogus neturi jokios kultūros? O juk rūpinantis Seimo prestižu yra būtina atsakyti į Valstybėje jau 85 kartus per 7 metus užduodamą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Tai Seimo prestižas laikui bėgant tik smunka.

Tai kai Seimas, visi jo nelegitimūs nariai be išimties nenori, negali, nežino, nesupranta, nesidomi tokiu svarbiu klausimu, tai visi jų darbeliai, ginčai, draskymaisi dėl postų yra viso labo SPEKTAKLIS ir būtent todėl yra SMARVIŲ spektaklis, kuris vis dar smirda net kokių 10000 kilometrų atstumu. Ir iš tikro nieko talentingesnio, nieko protingesnio, sąžiningesnio negalima jų paklausti kitaip, kaip paklausė Deimantė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“ Kol kas faktinis atsakymas: jie ne žmonės. Ir tikrai labai smirdi. Galimai siekia kokio nors Gineso rekordo?

1. 2018-03-26 straipsnis Seimo smarvėms

2. 2019-07-04 DELFI TV „Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio spaudos konferencija politinei situacijai aptarti“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
5. Kur teismo sprendimas ?
(2019-07-06 09:43:35)
(78.62.209.180) Parašė:

Ekspertai trimitavo, kad jų proteže S.Tomas laimėjo bylą ES dėl D.Kedytės buvimo vietą.Tuo pagrindu stūmė jį netgi į kandidatus ES parlamente.Kur gi jūsų atsakymai? Kur tas blefuotojas?4. EJ
(2019-07-06 09:03:42)
(120.147.57.115) Parašė:

lifesitenews.com/pulse/social-services-brainwashed-kids-into-thinking-they-were-abused-sold-them-to-foster-parents ....... ....... .....(angliskai) Cia aprasytas ivykis Italijoje galbut ikveps lietuviska teisesauga isbristi is korupcijos liuno ir pradeti nepriklausomus tyrimus. Jeigu teisesauga to padaryti nepajegia- yra reikalinga teisesaugos pertvarka. Kol nebus aiskumo, saziningumo,- tol lietuviai nepasitikes valdininkais...3. V. Ladas
(2019-07-05 11:44:08)
(188.69.193.211) Parašė:

Straipsnis pačiu laiku: reikia sužinoti naujojo Prezidento požiūrį į Deimantės, o ir kitos mergaitės tragediją. Gal Prezidentas suformuos tokią teisėsaugos ir teisėtvarkos institūcijų viršūnę, kuri klausimą išspręs iš esmės?2. skorpionas
(2019-07-05 10:48:52)
(84.55.16.112) Parašė:

Objektivus ir argumentuotas faktų ir personažų vertinimas. Būtina pastoviai reikalauti iš valdžiažmogių atsakymo į paprastą, žmogišką, jautrų ir svarbų klausimą: „Ar dar gyva Deimantė?“.1. Autoriui
(2019-07-04 22:49:09)
(86.38.178.21) Parašė:

Geras, jautrus straipsnis... Ačiū JumsParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Apklausa
Vykdoma nuo: 2022-04-30 Vykdoma iki: 2022-05-07 Kaip manote, ar apie karą, šiuo metu vykstantį Ukrainoje ir aplink visa tai vykstančius įvykius, LT teritorijos administratoriai sako ką?
1. Sako tik tiesą.
2. Daugiau sako tiesą, negu meluoja.
3. Meluoja, į tą melą įpindami šiek tiek tiesos.
4. Sako tik tai, ką savo instrukcijose administratoriams nurodo LT teritorijos šeimininkai.
Kitos apklausos