2022 m. gegužės 18 d.
 
 

Demokratija yra kvailių religija

73
Paskelbta: 2012-10-31 12:32 Autorius: ekspertai.eu

Šis dr. Leto Palmaičio laiškas buvo skirtas konkrečiam adresatui, su kuriuo žinomas baltistas diskutavo apie politinę situaciją Lietuvoje ir galimybes ją keisti. Pasvarstę nusprendėme, kad mintys gali būti įdomios ir platesniam skaitytojų ratui, tad su autoriaus leidimu skelbiame šį laišką kaip polemiką su neįvardintu pašnekovu X, kuris tiki, kad demokratija suteikia mums – eiliniams piliečiams - galimybę kurti teisingesnį visuomenės gyvenimą. Ekspertai.eu.

Sveiki, brangusis X,

matau, kad tarp mūsų yra nesupratimo praraja.

Demokratija yra kvailių religija. Jie nesupranta, kad valdo tas, kuriam priklauso resursai. Bet kurioje šalyje bet kuriais laikais tai vadinamas elitas. Tas pats buvo Senovės Graikijoje. Valdė ne "dauguma" vergų, bet vergvaldžių elitas. Jiems ir buvo "demokratija". Tas pats šiuolaikinėje globalinėje banditų santvarkoje. Valdo globalinis bankinis elitas, kurio rankose yra resursai. O milijardai kvailių tiki, kad tai jie juos valdo per rinkimus ir parlamentus. Tad “partijų” gali būti kokių tik norite ir kiek tik norite - kvailių cirkas turi didžiulį patyrimą pasiekti tokių laimėjimų, kad valdžia liktų banditų rankose. Tik vieni banditai bus mielesni ir daugiau žadės (kartais ir pamėtys kaulą - pvz., Uspaskichas iš tikrųjų gali pakelti atlyginimus, pvz., 3 %, ypač jei kainas pakels 10 %), o tie, kurie susikompromitavo, laikinai pasitrauks į šešėlį. Juk skaitėte V. Radžvilą, kuris pirmąkart sakė tiesą, kad demokratija - elitų pamainų pakeitimas. Tad ko Jūs tikitės iš parlamentarizmo? Priklausote bankininkų elitui? Jei ne, ką ir kas gali pakeisti?

Na gerai, tarkime, visą parlamentą užpildė "Drąsos kelias". Priima naujus įstatymus, kurie turi apriboti elito interesus. Ir kas? Elitas paprasčiausiai nevykdys tų įstatymų ir sabotuos (plg. kad ir Landsbergio valdymą, kai komunistai-kapitalistai spjovė į jo valdžią ir darė savo). Na ir pagaliau, jei susiformuos rimtesnė jėga, pasmaugs lyderius - plg. Kenedžio ar Kačinskio likvidavimą. Tik pažiūrėkite, kaip mikliai per rinkiminį cirką sudorojo Garliavos protesto sąjūdį. Jau atrodė: DABAR jau ateis teisybė. Niekas neatėjo, ta pati gauja valdys ir toliau.

Maža to, juk Lietuvos likimą sprendžia Bilderbergas visos Europos kontekste. Net jei užvaldytume kariuomenę ir pakeltume ginkluotą maištą, jie tuoj atstatys "teisėtą demokratiją" ir atsiųs "taikos palaikymo pajėgas". Kriukis, nepajudėsi!

Todėl, brangus pone X, laikas prisiminti tris svarbius dalykus:

1) šis gyvenimas yra labai laikinas, kaipo toks jis yra š... vertas su visomis artimųjų mirtimis bei ligomis, nekalbant apie neišvengiamą artėjimą prie kapo ir dar nuolatinės kovos dėl išlikimo sąlygomis. Tokio gyvenimo ne tik neverta gyventi, bet jis yra beprasmis, jei nėra PRASMĖS aukščiau jo. Tikėjimas, kad aš numirsiu, bet va neva "žmonija" (o gal tauta?) amžina (amžinai kentės) yra kvailystė, nes jei atskiro gyvenimo vidurkis yra 70 metų, tai reiškia, kad tie patys dėsniai galioja ir visai tai "žmonijai". Apie kažkokius "milijonus metų" kalbėti beprasmiška, juo labiau, kad šiame pasaulyje viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą, įskaitant ir pačią "žmoniją" - kai mirs "žmonija", kokia bus prasmė iš visų milijonų metų kančių?

2) tad gyventi apsimoka tik tikint PRASMĘ (o tam tikėjimui yra pakankamai pagrindo, tiek empirinio mistinio, tiek loginio), bet PRASMĖS atžvilgiu visa ši kančių mėsmalė turi didžiulę reikšmę kaip egzaminas Amžinybei: gyvenimo prasmė yra tik dorinė!

3) PRASMĖ, kaip viso Universo Protingasis Pamatas, ir yra ta vienintelė Jėga, Kuria galima remtis ir su kuria galima nugalėti bet kokį "elitą". Pavyzdys - neturtingo Afganistano, atsidavusio DVui, pergalė prieš Vakarų banditų invaziją. Savo jėgomis jie nugali? Ne, tai neįmanoma. DVas nugali! Tiesa nugali. Bet ji nugali tiems, kurie yra ištikimi Tiesai, bet ne melui, tiems, kurie nori ne "parlamentų", bet DVo valdymo (teokratijos).

Tad štai ir atsakymas, ką daryti, kad melo nebūtų: atsisakyti ateizmo, atsiduoti DVui, nevertinti šio gyvenimo kitaip, kaip trumpalaikį egzaminą Amžinybei, o praktiškai - nebendradarbiauti su demokratiniais cirkais. Kol kas Europa tam dar nepabudo ir eina peklon. Klausimas, ar pabus, nes jau matyti apokaliptinis laikas ir Antikristas.

Pagarbiai,

lp

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
73. Deivydas
(2020-04-11 14:53:57)
(88.119.56.223) Parašė:

Esu Smetonos laikų diktatūros šalininikas, demokratiją reikia palaidoti. Lietuvai laibiau tiktų stipri tautininikų dikatatūra.Jei susitaikote su esama padėtimi, Lietuvoje per kategoriška tipo komentatoriai ,tuomet su tokiais žmonėmis neturiu ką šnekėti. Ir ne prie ko NKVD, ar LKP, prie Smetonos buvo geriau gyventi.72. Letui
(2012-11-18 10:12:48)
(82.140.172.145) Parašė:

Mąstote teisinga linkme,bet ne iki galo.Dievas mus sukūrė pagal savo paveikslą.Mes esame visi DIEVAI,bet mes dėl blogo gyvenimo būdo negalime surinkti teisingo PIN KODO.Ar Dievas gali leisti KIAULĖMS įeiti į savo karalystę?Aišku,ne.Bando mus mokyti,siųsdamas MOKYTOJUS.Bet ar kiaulių garde Mokytojas taps "VIERCHU"? Išvada:eiti į Dievo rūmus individualiai.Jei būsite to vertas -gausite informaciją MINTIMI ir surinksite teisingą Dievo Spynos durų pin kodą.Dievo AMBASADA yra mūsų ŠIRDYSE.Kreipkitės ir būsite išklausyti.71. saulutė
(2012-11-10 14:10:16)
(62.212.203.14) Parašė:

hm ,patiko straipsnis ,manau ne visa mūsų tauta kvailiai,bet tikrų Lietuvių Lietuvoje nebėra70. hm
(2012-11-05 16:14:37)
(78.63.221.73) Parašė:

Perskaitykit Naomi Klein knygą ,,Šoko doktrina ,, . Ji yra lietuvių kalba. Gal dar kur rasit knygynuose. Ką rašo straipsnio autorius ten viskas išdėstyta tik globaliu mastu. Beje ir knyga yra geltonos spalvos. Kas gyvenot tarybiniais laikais žinot ką tas reiškia.69. jau atsigavo
(2012-11-05 15:10:49)
(87.247.108.79) Parašė:

Klonio g.d.,viskas tvarkoj.68. kaunietis
(2012-11-05 13:34:53)
(85.206.7.220) Parašė:

Kol Lietuviai meldesi saviems Dievams, Lietuva buvo nuo juros iki juros. Bet kai pradejo melstis svetimiems iskart valstybes neliko. Pagalvokit, pries melsdamiesi!67. gal zinot
(2012-11-05 12:43:53)
(87.247.108.79) Parašė:

ar Klonio gatves dienorasciui viskas tvarkoj,ar jau nelabai?66. optimistui
(2012-11-04 16:16:41)
(87.247.108.79) Parašė:

dar koki) nueikit i ,,savaitgalis ekspertuosna''-kai ka idejau)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Apklausa
Vykdoma nuo: 2022-04-30 Vykdoma iki: 2022-05-07 Kaip manote, ar apie karą, šiuo metu vykstantį Ukrainoje ir aplink visa tai vykstančius įvykius, LT teritorijos administratoriai sako ką?
1. Sako tik tiesą.
2. Daugiau sako tiesą, negu meluoja.
3. Meluoja, į tą melą įpindami šiek tiek tiesos.
4. Sako tik tai, ką savo instrukcijose administratoriams nurodo LT teritorijos šeimininkai.
Kitos apklausos