2020 m. liepos 7 d.

 

Žmonių partijos nacikas kriuktelėjo bandydamas įgelti lenkui, tačiau pastarasis jam gerokai įkando

27
Paskelbta: 2019-10-21 15:43 Autorius: ekspertai.eu
L. Kasčiūnas (stovi). Nuotr.facebook.com
L. Kasčiūnas (stovi). Nuotr.facebook.com

Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.

Žmonių partijos atstovas taip pat iškėlė klausimą, ar apskritai Z. Jedinskis yra lojalus Lietuvos valstybei bei gali likti Seimo nariu.

Po eilinės L. Kasčiūno įžvalgos sureagavo pats Z. Jedinskis.

„Trečdalis parlamentarų neturi leidimo dirbti su įslaptinta informacija ir vis tiek dalyvauja NSGK posėdžiuose. Aš irgi turiu teisę juose dalyvauti, to man Seimo statutas nedraudžia, o ir minėtą leidimą turiu“, - trumpai ir aiškiai nurodė Z. Jedinskis.

Taip pat šia proga politikas spalio 15 d. dieną surengė spaudos konferenciją Seime, kur plačiau pakomentavo Žmonių partijos naciko kriuktelėjimą.

Jis priminė, kad kol kas pats L. Kasčiūnas kelia nemažai klausimų, dėl jo tarnystės svetimų valstybių specialiosioms tarnyboms už piniginį atlygį.

Apie kai kurių Lietuvos politikų bei kitų veikėjų samdomą darbą kitų valstybių spec. tarnyboms, daugiau skaitykite publikacijoje „Seimas norėtų žinoti, kurie politikai bendradarbiauja su dabar esamų valstybių specialiosiomis tarnybomis“.

Jūsų dėmesiui ištraukos iš minėtos Z. Jedinskio spaudos konferencijos:Susiję:

Žmonių partijos naciku tituluojamas L. Kasčiūnas susilaukė partijos vadovybės nemalonės

Seimas norėtų žinoti, kurie politikai bendradarbiauja su dabar esamų valstybių specialiosiomis tarnybomis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
27. Gh
(2019-12-03 07:16:03)
(78.56.74.210) Parašė:

Lietuvos lenkai vienyjasi prieš lietuvius, lietuviai, durneliai šitie, taip pat vienyjasi prieš lietuvius. Rėkia po to, kodėl jie nyksta. Nes durniai yra26. Gh
(2019-12-03 07:13:26)
(78.56.74.210) Parašė:

Tas dalbajobas bent moka skaityt? Atrodo kad net ir nesupranta ką skaito25. Juozas
(2019-10-26 11:44:32)
(185.117.118.23) Parašė:

Straipsnio antraštei rašau 10 balų.24. ale
(2019-10-22 14:58:51)
(90.140.228.224) Parašė:

taigi kasciunas murzos partijos pavaduotojas buvo, neblogas vaisius23. P.S.
(2019-10-22 11:23:22)
(84.46.241.151) Parašė:

Gerbiamam Jedinskij_ pritarimas ir palaikymas.22. Niekaip nesuprantu,
(2019-10-22 11:21:00)
(84.46.241.151) Parašė:

Prie ko čia tas skambus "NACIKAS"?? Kas nacikas?? Tas riebus, išsižiojėlis paršelis??? Jo majo, baikit tiktai... Kad šliužas, prilipęs prie klikos užpakalio, tai taip, bet tik ne joks nacistas.21. seimo nariu privalomasis zodynelis
(2019-10-22 10:37:14)
(195.176.3.24) Parašė:

Visi įlipę į tą lovį mokosi vieno; kaip iš-pypt liaudį o taip pat ir naujų žodžių. "Nusikalstamas sandoris" - reikia sakyti "abejotinas sandoris"; "Akivaizdžios vagystės ir plėšimai" - reikia sakyti "galimai padaryta žala"; "Mokesčių mokėtojų pinigų grobstymas" - tokias vagystes tikslinga vadinti tiesiog "klaidomis"; "Ikiteisminių tyrimų vilkinimas" - reikia sakyti "domisi prokurorai"; "Visi galai į vandenį" - reikia sakyti "įkalčiai su įrodymais perduoti Generalinei prokuratūrai" (galima sakyti ir tiesiog "prokuratūrai"); "Politikas meluoja" - reikia sakyti "politikas sako ne visą tiesą"; "Pinigų plovimas" - pastaruoju metu dažniausiai keistina į "įvaizdžio formavimas" arba "kultūros projektas"; "Valdininkas apsivogė"- reikia sakyti "valdininkas išlaidavo"; "Stambaus masto valstybinis korupcinis susitarimas" galima sakyti "neskaidrus susitarimas"; "Valdžios struktūrų sąmoningas tiesos slėpimas nuo visuomenės" - reikia sakyti "informacijos teikimas visuomenei savo kompetencijos ribose"; "Valdininkas iššvaistė" - reikia sakyti "tarnautojas panaudojo". Dėmesio, labai svarbu (!) - aiškų, suprantama ir visiems gerai žinomą žodį "mafija" - visada reikia keisti gražiu žodžiu "oligarchija". kai yra gaunamas "Atkatas" reikia sakyti "konsultaciniu paslaugu mokestis", kai kuriais atvejais galima tiesiog ivardini kaip "komisiniai", nors specialistai rekomenduotu "atkata" vadinti "lobistines veiklos finansavimu". "valstybinio turto vagyste stambiu mastu" keistinas i grazu skambesi turinti "privatizacija". i zurnalistu klasumus del apsishykusio kolegos butina atsakineti "etikos komisija atlieka tyrima". "lizingu pirkta masina" keistinas i "lesos skirtos parlamentinei veiklai" "seimo narys" tai ne "sventa karve", o "nacionaline vertybe". "vandens patranka" sio zodzio negalima vartoti, butina keisti i "specialios paskirties transporto priemone", kartais galima sakyti "nacionalinis vandens atrakcionas". "mitinguotojas", sio zodzio jokiais budais nagalima vartoti, nes tai gali masese pazadinti savimone ir atverti akis. privaloma si zodi keisti i kuo labiau izeidzianti ir geriausia su kriminaliniu skambesiu. puikia tinka: "buduliai" ir "riausininkai". "kysiai" ir "kysininkavimas" del savo kriminalinio skambesio yra nevartotini, rekomendajama keisti i "korupcija" "nusiklatimu dangstymas" ir "trukdymas teisesaugai" masese issaukia nepasitenkinima, todel butina keisti i "samanele ant smegenu"20. apie 18. U-2>17. senis saltis
(2019-10-22 00:26:13)
(185.220.102.4) Parašė:

Tu nesustok, mes paklausysim. Nereikia i delfi uzeiti xxx skyreli.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras