2020 m. balandžio 4 d.

 

Žmonių partijos ir VSD atstovai skaito paskaitas Lietuvos kariams

29
Paskelbta: 2019-03-05 08:51 Autorius: ekspertai.eu
Žmonių partijos veidas Algis Ramanauskas-Greitai skaito paskaitą Lietuvos kariams.


Į „Būkime vieningi“ redakciją kreipėsi vienas iš „savanorių“ ir papasakojo, kas iš tiesu vyksta Lietuvos kariuomenėje, skelbiama straipsnyje „Kario išpažintis: „Mums plauna smegenis iš JAV atvykę lektoriai, o jiems talkina Ramanauskiai“.

„Tarnauti nėra sunku, fiziškai tikrai nepavargstame, maistas geras, rūbai patogūs. Užknisa psichologinis spaudimas ir apgaudinėjimas. Tave pakviečia tarnauti ir liepia pasirašyti dokumentus, kad neva tu savanoris. Koks aš savanoris, jei per prievartą esu priverstas tarnauti. Tiek, to nesu tam nusiteikęs ir nematau čia didelės bėdos, tarnauti tėvynės labui ir prireikus ją ginti. Manau kiekvienas vyras, turi mokėti naudotis ginklus ir žinoti pagrindus kaip elgtis vienoje ar kitoje karinėje situacijoje“, - sakė pašnekovas.

Jis taip pat pridūrė, kad labiausiai vargina klausyti NATO karininkų ir kitų paskaitų, kuriose varomas grynas NLP (Neurolingvistinis programavimas (NLP) – metodų rinkinys skirtas žmogaus „subjektyvaus pažinimo struktūroms“ suprasti ir paveikti).

„Po dvi valandas tą patį per tą patį „Rusai puola, Rusai grėsmė, Rusija agresorė…“ Daugelis ant šito pakimba ir aklai patiki. Yra ir tokių kurie visa tai supranta, kad iš mūsų daromi biorobotai, kurie atėjus laikui X, galimai žudys, net savus.“

Pastebėta, kad į šiuos smegenų plovimo seansus yra pajungti ir galimai ČŽV bei kitų vakarų spec. tarnybų atstovai. „Paskaitų metų gąsdinama ne, tik Rusais, bet ir vietiniais„.

„Buvo keletas paskaitų kai jas dėstė iš VSD kažkokia lektorė ir tas klounas Algis Ramanauskas. Kažkurioje paskaitoje buvo rodomos skaidrės su lietuviais, kurie neva yra Lietuvos priešai, veikia prieš Lietuvą. Mus nuteikinėjo prieš juos ir programavo mus, jų nekęsti. Bandyti paprieštarauti nėra šansų, tuoj būsi nugesintas ir pasikviestas atskiram pokalbiui. Jeigu labiau šakosiesi, tada tave tiesiog uždūhins.“

„Savanorio“ pasakojimai mums pasirodė įtikinami, nes apie tai galima rasti ir oficialiame „Lietuvos kariuomenės“ tinklapyje, kuriame rašoma:

Oro gynybos batalione – intensyvi mokymų savaitė

Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariams vasario 25 – kovo 1 d. organizuota mokymų savaitė, kurios metu buvo siekiama gerinti karinį rengimą ir šviesti karius šiandienos aktualijomis. Mokymus vedė ir patirtimi dalijosi ne tik LK vienetų ir bataliono karininkai, bet ir kiti kviestiniai svečiai.

Kariams paskaitas skaitė karo istorikas prof. dr. Valdas Rakutis, TV laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas  Algis Ramanauskas, Valstybės saugumo departamento strateginės komunikacijos vadovė Aurelija Katkuvienė, Gynybos štabo Socialinio darbo vadybininkės  Rosana Eismantė ir Žydrūnė Liobikaitė.

Mokymų metu buvo pristatomi aktualūs klausimai apie socialinę pagalbą ir garantijas Lietuvos kariuomenės kariams ir darbuotojams, diskutuojama ir dalijamasi patirtimi apie vertybių svarbą ugdant asmenybę, asmeninį tobulėjimą, siektinos lyderystės sampratą bei motyvaciją ginti Tėvynę. Atkreiptas dėmesys į tai, kaip šiai dienai atrodo informacinė kova, šnipinėjimas, kaip atrodo potencialūs priešiškos žvalgybos taikiniai. Galiausiai mokymų metu atsigręžta ir į karo istoriją: Lietuvos nepriklausomybės karus ir oro gynybos istorijos bruožus XX amžiuje.

Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas yra pasmerkęs tokius VSD veiksmus

Pagal prof. Stanislovo Tomo skundą Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas (JTŽTK) paskelbė Valstybės saugumo departamento Grėsmių nacionaliniam saugumui sąrašą prieštaraujančiu minties laisvei ir įpareigojo jį panaikinti.

Šaltinis: bukimevieningi.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
29. KORUPCINĖ GRANDINĖ NUO APAČIOS IKI PAT VIRŠAUS
(2019-03-07 18:22:20)
(185.189.113.60) Parašė:

Pagoglinkit straipsnį "Saulius Lipnickas. Snoro banko užgrobimo, likvidavimo ir turto išvogimo istorijoje skamba tų pačių korumpuotų teisėjų ir žinomų advokatų pavardės".28. KORUPCIJA KLESTI PO GRYBAUSKAITĖS SPARNU
(2019-03-07 18:20:10)
(185.189.113.60) Parašė:

Pagoglinkit straipsnį "Pavogta 2 mlrd. eurų vertės "Snoro" turto - tai dengė D.Grybauskaitės proteguoti teisėjai".27. meile lietuvai
(2019-03-07 07:30:21)
(46.249.162.171) Parašė:

per neapykanta kitai tautai Tokia sios dienos politika Todel sis tipas ir skaito paskaitas Straipsniai uz nacionanalines nesantaikos kurstyma jiems negalioja26. šernius >> 16.
(2019-03-06 19:37:40)
(176.10.99.200) Parašė:

Smegenys plaunamos visur ir visiems. Masinių dezinformavimo priemonių savininkai tikrai ne tam į jas pinigus investuoja, kad jos teiktų žmonėms objektyvią informaciją, o tam, kad tais žmonėmis galėtų manipuoliuoti ir juos valdyti pateikiant jiems tam tikrą informaciją. Tai elementarus bestruktūrinis valdymas, pvz.: butai brangz. Rusijoje lygiai tas pats, tik didesnė diversifikacija, todėl ten skirtingos priemonės skirtingais kampais teikia informaciją, tai susidaro šioks toks balansas tarp skirtingų nuomonių ir požiūrių, o va Lietuvoje tai 99% grojama lygiai ta pati melodija. Todėl tiems, kurie į galvą "tik valgo ir geria", jokie klausimai nekyla, nes jie ir taip viskas aišku :))).25. tuzas
(2019-03-06 14:04:38)
(188.69.214.94) Parašė:

susiktas artistas ramanauskis greitas tokiu aktoriu pilni siukslynai konservu laizytojas24. Ledas
(2019-03-06 09:12:24)
(185.220.101.44) Parašė:

Jei mokyklose vaikams ugdytų kritinį mąstymą, tokie pasakų neturėtų darbo.23. Ledas
(2019-03-06 09:07:08)
(185.220.101.44) Parašė:

"...Tave pakviečia tarnauti ir liepia pasirašyti dokumentus, kad neva tu savanoris. ..." Jeigu taip tai: "savu noru" atėjęs, savu noru gali ir išeit, kam kankintis ? Priesaiką juk irgi , tipo, savu noru duodi ? Juk gali neduot, ką jie gali padaryti ? Gal ko nežinau, apšvieskit, prašau !22. s
(2019-03-05 23:44:07)
(37.228.226.131) Parašė:

youtube.com/watch?v=DSnH1zUAITY ////The Science of Changing Your Mind - Dr. Joe DispenzaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras