2019 m. spalio 15 d.

 

Vyko prezidento K. Griniaus 150-ųjų metinių minėjimas

1
Paskelbta: 2016-10-08 20:52 Autorius: ekspertai.eu

Spalio 8 d. Prezidento Kazio Griniaus amžinojo poilsio vietoje Selemos Būdoje (Mondžgirėje) vyko renginys skirtas paminėti Prezidento 150-ąsias gimimo metines. Renginyje dalyvavo Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Marijampolės ir Kazlų Rūdos savivaldybių vadovai, K. Griniaus muziejaus, Prezidento garbei pavadintos gimnazijos moksleiviai, vietos gyventojai, Lietuvos kariuomenės orkestras, Garbės sargybos kuopos, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai bei kiti svečiai.

„Prezidentas Kazys Grinius buvo vienas iš vedlių, vedusių tautą Lietuvos demokratijos keliu. Tai žmogus, ėjęs kartu su savo tauta ir valstybe bei visa širdimi ir siela dirbęs jų labui. Linkiu visiems būti jo darbų tęsėjais,“ – kreipdamasis į susirinkusiuosius kalbėjo krašto apsaugos ministras.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. Darijus
(2016-10-10 00:13:23)
(85.10.97.39) Parašė:

Pagarba Dižiam Žmogui.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas
67 Laidoje atskleistas ir N. Venckienės vaidmuo – ji labai norėjo paimti valdžią į savo rankas ir apie tai kalba daugelis žmonių.


Prezidentas G. Nausėda apžvelgė pirmąjį 100 proveržio dienų
7 Prezidentūros kūrybinė vaizdo grupė sukūrė dokumentinę apybraižą 100-ienio progai.
Kurdų generolas kreipėsi į JAV: arba saugokite mus, arba pasitraukite, ir tada mes įsileisime rusus
9 Kurdai bendradarbiaus su Sirijos valdžia ir Rusija, NATO valstybė Turkija - su Islamo valstybės teroristais
Istorinis įvykis: pagaliau į Lietuvą atvyko pirmieji JAV rotacinių pajėgų kariai
19 JAV demonstruoja savo kolektyvinės gynybos įsipareigojimą NATO sąjungininkams užtikrinant saugumą po agresyvių Rusijos veiksmų Ukrainoje.