2020 m. liepos 6 d.

 

Vokietijos žlugimas?

20
Paskelbta: 2019-06-23 10:29 Autorius: Vytautas Landsbergis

Nuo J. Stalino laikų sovietinė rusiškoji tolimo šaudymo strategija Vokietijos klausimu buvo tvirtai sukalta: jeigu teks kada leisti vienytis jos Rytų ir Vakarų gabalams, tai ne Rytai (VDR) taps Vakarais (VFR, BRD), o Vakarai taps dideliais satelitiniais Rytais. Maskvos vairuojama suvienyta pokomunistinė Vokietija vykdys Kremliaus politiką Europoje ir pasaulyje.

Kaip tik tai ir vyksta mūsų dienomis. Tik vietoj buvusios komunizmo kaukės – godaus rusiško ekspansionizmo atvirumas. Ilgaamžė nuosekli carų idėja ir patvirkusio oponento (ES) erozija duoda rezultatus.

Išplovus Vokietijos socialdemokratų smegenis, okupuojama Užsienio reikalų ministerija ir valstybės užsienio politika. Tankus laikinai galima patraukti į žaislų spintelę kur nors rytuose. Okupuojami ne raumenys, okupuojama kaukolė. Vokietija paslaugiai advokatauja Kremliaus agresijų pateisinimui ir įteisinimui. Neįtikėtina? Deja.

Šalis agresorė ir nuodytoja paties Berlyno (?) kviečiama visateisiškai grįžti į Europos Tarybą ne tik neištaisiusi nusikaltimų Europoje (prieš Ukrainą), bet net nepareiškusi jokio apgailestavimo.

Pagal senuosius feodalinius papročius tai panašu į korektišką baudžiauninkų glaudimąsi prie dvarininko batų. Kremlistai priims kaip tik taip. Istoriškai – antrasis Miunchenas, kaip prieš 80 metų buvo parduota Čekoslovakija. Tąsyk europardavykla tęsiasi.

Gaila, kad nei Vokietijoje, nei kitur Vakaruose nebuvo išleista gal tūlo M. Jurjevo parašyta, paties A. Dugino palaiminta knyga „Trečioji imperija“ – Kremliaus deržavininkų 2007 m. bestseleris. Už tokią būsimą Rusiją nuo Grenlandijos iki Kurilų ir Izraelio (!) esą „verta ir gyventi, ir mirti, ir žudyti“.

Kadangi šiandien jau veriasi bemaž moralinis Vokietijos žlugimas parduodant Ukrainą (vienas vokiečių draugas mėgina juos perspėti), tad pasiskaitykim nors to geopolitiško veikalo ištraukų.

„Glaudi Rusijos ir Vokietijos „sąjunga“ neišvengiama. Tai akivaizdžiai labai naudinga abiem šalims, ką suprato jau Bismarkas, ir todėl anksčiau ar vėliau tokia sąjunga bus sudaryta.

Anglų-amerikiečių civilizacija dukart sugebėjo sutrukdyti, kad nebūtų sukurta Rusijos-Vokietijos sąjunga, būtent prieš Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus, bet trečią kartą jiems nepavyks. /…/ Taip pat nėra ypatingų abejonių, kad kuomet Amerika nusilps ir jos įtaka likusiam pasauliui sumažės (ne „jeigu“, o būtent „kai“), tai Europa, su Europos Sąjunga ar be jos, neišsaugos savo suverenumo. Ar ji atsidurs Rusijos (arba rusų-vokiečių sąjungos) įtakos sferoje, kaip rašoma knygoje, ar, pavyzdžiui, islamiškojo pasaulio interesų sferoje – Dievas težino.

Bet aišku, kad svajos apie Europos Sąjungą kaip vieną būsimų pagrindinių pasaulio žaidėjų – visai anekdotiškos, nors ir paplitusios.“ (M. Jurjev. Tretja Imperija. M., 2007)

Kremliečiai taip ir vairuoja. O europiečiai? Iš jų tarpo Rusija pati pasirenkanti vokiečius kaip artimiausios rusams dvasios vykdytojus. Išleiskite M. Jurjevo knygos bent ištraukas, mūsų Europos broliai vokiečiai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
20. K To 19. P.S.
(2019-06-26 23:54:10)
(84.15.185.252) Parašė:

Trečio asmens ginklo Tiekeju Ukrainai siūlė būti Vokietijai. Istorinės patirties vedama,Vokietija Atsisakė. Juk ženklus pinigai. Atspėkit, kuri ES šalis sutiko ženkliai (40 proc.) padidinti savo BVP iš ginkluotės prekybos Ukrainai? Pirštu nerodysiu, bet pati taikiausia, ištvėrusi kelias tremtis ir emigracijas, daugiausiai netekusi gyventojų per vieną šimtmetį, nukentėjusi nuo Galingųjų tarpusavio karų Valstybė, SUTIKO! Noriu pažiūrėti į akis Istorijos Mokytojams, išugdžiusius šią "a-lia kreatyvią" politikų ir žurnalistų Kartą. Vokietijos Istorija jiems ne Rodiklis. Man jūsų negaila. Gaila jūs renkančių Piliečių.19. K
(2019-06-24 17:49:05)
(84.15.181.10) Parašė:

Norintiems kariauti. Vokietija jau paguldė savo 10 milijonų. Kas sekantis?18. jeronimas
(2019-06-24 13:31:46)
(109.76.105.220) Parašė:

Tiek deduliui ,tiek magnolijai,reiketu vistik atkreipti demesi i usa prezidento ivertinima juju...Ka reiskia zodis "stupid"tikriausiai supranta tie "ponai"?? O dabar savo politiniais isvedziojimais tik tamsu ruka nuo saves bando bezdalu pagalba prasklaidyti.17. Norintiems kariauti stabdziai
(2019-06-24 13:04:58)
(78.58.225.231) Parašė:

Praėjo tie laikai,kaip susipykę karaliai siuntė savo karius į skerdynes.Atominis ginklas pakeitė skerdynių sąlygas.Vienodai uzkliudys ir tuos kurie pradės jais spjaudytis,todėl skerdynes ne įvyks.Jau senai israstas pigus,nesudėtingas galingas ginklas ,kuris jūroje susprogdintas vandenį pakelia į 1200metru aukšti..Miestai kurie yra pajūrio miestai gali nukentėti , nuo sukelto cinamio ,jeigu prasidėtų skerdynes.Si ginklą gali pasigaminti visos šalys kurios turi atomines elektrines,rašo aukštas rusenu atomines energetikos pareigūnas.16. Nu jo...
(2019-06-23 18:02:45)
(188.69.214.119) Parašė:

Kazlyna perdžia, kad ateina galas jankių hegemonijai... ? Gal ir ne bereikalo. Nes tuomet užsibaigs ir Dinastimos epocha... Natūraliai...15. Anzonis: VYKSMAS (1)
(2019-06-23 17:58:37)
(178.165.72.177) Parašė:

Judo-masoninio ožio minėtos Michailo Jurjevo knygos neskaičiau, bet savo komentaruose pastaraisiais metais miniu, KOKS GEOPOLITINIS PROCESAS šiuo metu mūsų pasaulyje VYKSTA. Tad, pasikartosiu: //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Ištrauka iš komentarų po A.Nako straipsniu Ekspertuose: ---------------------------------------------------------------------------------- ".... Turėkime omenyje, kad VIRŠVALSTYBINIO VALDYMO LYGYJE šiuo metu vyksta kardinalūs pokyčiai – PERFORMATAVIMAS ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ● iš pernelyg konfliktiško, todėl sunkiau suvaldomo (Karibų krizė) DVIPOLIO MODELIO (JAV-TSRS, kapitalizmas - socializmas) ` ` ` ` ` ` ` ● į lengviau suvaldomą DAUGIAPOLĮ MODELĮ (lokalių imperijų, be galimybės dominuoti bet kuriai) su griežta TARPIMPERINIŲ SANTYKIŲ ir MAINŲ viršimperine, globalistine KONTROLE. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Šio meto LAIKINAS VIENAPOLIŠKUMAS (į kurį orientuotas mūsų LT bukas „elitas“) – tėra laikina strigtis buvusio dipolio išardymo procese, kai išardžius vieną polių (TSRS), antras polius (JAV „klintonitai“), užsidopingavęs sužlugdyto antipodo pasisavintais resursais, pabandė ištrūkti iš po viršvalstybinio valdymo ir ėmė su juo konkuruoti."14. Anzonis: VYKSMAS (2)
(2019-06-23 17:58:16)
(178.165.72.177) Parašė:

".... Mūsų civilizacijos ilgalaikį vyksmą lemia ne atskirų valstybių norai ir planai, o viršvalstybinio valdymo GLOBALAUS PREDIKTORIAUS (VSK terminologija) PROJEKTAI, kurių įgyvendinimas matuojamas ne metais, o ŽMONIŲ KARTOMIS. ` ` ` Tad prasminga kalbėti ne apie LT „grįžimą atgal“, o apie tai: ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ■ Į kelias lokalias imperijas bus skaidomas Eurazijos žemynas, kad netaptų ženkliai dominuojančiu daugiapolėje sistemoje? ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ■ Ar baltajai rasei, kaip sunkiausiai suvaldomai, bus leista sukurti savo lokalią imperiją (Rusijos bazėje, Rusijos-Vokietijos bazėje), ARIJŲ imperiją? ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ■ Kur bus lokalizuota ISLAMO imperija: ` ` ` ` ` ` ` ●● Ar išliks Eurazijoje ir jai bus paaukota Europa (ką rodo dabartinė organizuota migracija)? ` ` ` ` ` ` ` ●● Ar palaipsniui bus išstumta į Afriką (per lokalius branduolinius Izraelio-Irano, Pakistano-Indijos konfliktus, kas irgi pakankamai realu)? ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ■ Į kokio mąsto ir kontūro LOKALIĄ IMPERIJĄ mes, LT, būsime inkorporuoti: ` ` ` ` ` ` ` ●● į ARIJŲ (Krikščionišką? Vedistinę? Socialistinę?), jei Euraziją padalins į DVI lokalias imperijas, ar ` ` ` ` ` ` ` ●● į ISLAMO, jei Europą paaukos jai ir Euraziją padalins į TRIS lokalias imperijas? ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Bet kokiu atveju žmonijos laukia ŽENKLUS POPULIACIJOS SUMAŽINIMAS, tai prognozuoja tiek geopolitikai, tiek ezoterikai. ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` ` Neišvengiami ir globalūs gamtiniai-technogeniniai KATAKLIZMAI, kaip suplanuotų POKYČIŲ SUDĖTINĖ DALIS. Nuobodu nebus, tad popkornu nesirūpinkit – teks patiems dalyvauti !!! ` ` ` Tad apsispręskit, su kuo jums pakeliui..." ---------------------------------------------------------------------------------- Pastaba: Aukščiau paminėti "Arijai" - genetinė gaplogrupė R1a, vyraujanti Europoje į Rytus nuo DE-PL sienos (t.p. sudaranti virš 70% aukščiausiose Indijos kastose), o kartu su draugiška gaplogrupe N (Suomija, Š-V Rusija, Š-R Pabaltijys) sudaranti 80% LT populiacijos. ` ` ` ` ` ` ` [ dna-academy.ru/wp-content/uploads/Haplomap_Europe.jpg ] ` ` ` ` ` ` ` [ dna-academy.ru/wp-content/uploads/Haplomap_Asia.jpg ]13. Romas
(2019-06-23 17:17:49)
(77.111.247.94) Parašė:

Landsbergis yra nieksas is prigimties ir gabus intriganas, bet visiskai neispruses zmogelis. Jis visada buvo isitikines, kad uztikrinti savo ateiti pakanka pasinaidojus - skundus, intrigas ir kitas nieksybes. Jis nesuvokia, kad komunistine ideologija, tai tik kairiuju ideologiju kryptis, bet tai kairieji desiniojo sparno, tai "konservatoriai". Ir Vokietija, ir Russija yra daug pragmatiskesnes ir priesinasi globaliam ultra kairiuju judejimui. Landsbergis nezino tokio elementaraus dalyko - kairiuju (ivairaus plauko) judejimas, tai Vakaru Pasaulio kudikis. Butent TSRS sutrikde ta globalini kairiuju zaidima, butent TSRS ivyko kairiuju susiskaldymas - nuo kairiuju globalistu atsiskyre gan gausi dalis, komunistai. Ta priespriesa tarp tarp ultra kairiuju ir "kairiuju konservatoriu" vyksta jau seniai. Neverta ieskkoti kazkokiu ipatingu "simpatiju ar antipatiju" tarp skirtingu saliu, nes ju nera. Yra pragmatiskas savo interesu gynimas, jeigu salis turi savo tautini elita, o ne isores statytinius. Tarp kitko, butent Stalinas buvo pries Vokietijos padalinima, bet kaip sako - nugalejo dauguma. Butent taip vadinami sajungininkai isreikalavo, kad butu dvi Vokietijos. Ju reikalavimas visiskai aiskus - baime, kad visa Vokietija pateks i TSRS itaka, kas visiskai nepriimtina JAV. "Atitraukti" rytine Vokietijos dali i savo itakos zona, sajungininkai nesiryzo, nes rytineje Vokietijos dalyje buvo gausi TSRS kariu grupuote ir tai sukeltu ginkluota konflikta. Rusija turi savo, gyvybiskai svarbius, interesus ir gins juos be jokios abejones ir beprasmiska bandyti juos "sokdinti". Tai neturi reiksmes - Putino valdymo laikotarpis, ar po jo. Vakaru Vokietija ilga laika buvo JAV "tarnaite", bet viskam ateina galas. Nepaisant to, kad visada ir bet kokiomis aplinkybemis kiekvienoje salyje yra tautiskai nusiteike pilieciai, kurie nera abejingi savo Tevynes likimu, isaugo naujas Vokietijos pramoninis ir finansinis elitas, kuris nejaucia jokiu isipareigojimu JAV atzvilgiu ir visiskai nepasiruose moketi "duokle" globaliam kapitalui.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras