2020 m. vasario 23 d.

 

Vokietijoje per lėktuvo katastrofą žuvo penki žmonės

Paskelbta: 2013-08-28 09:11 Autorius: Naujienų redaktorius

Penki žmonės žuvo antradienį Vokietijos vakaruose nukritus Jungtinėse Valstijose pagamintam lengvajam lėktuvui „Piper“. Tai pranešė Šiaurės Reino-Vestfalijos federalinės žemės Friondenbergo miesto priešgaisrinės tarnybos atstovai.

Iš viso orlaiviu skrido aštuoni žmonės. Tarp žuvusiųjų – keturi suaugusieji ir vienas vaikas. Dar trys vaikai sunkiai sužeisti, jie nugabenti į ligoninę. Nepranešama, ar jų gyvybei gresia pavojus. Taip pat nežinomos katastrofos priežastys.

Anksčiau antradienį vakarinėje Vokietijos dalyje nukrito dar vienas lengvasis lėktuvas, žuvo du žmonės.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras