2020 m. liepos 5 d.

 

Vokiečių tanklaivis Nyderlanduose taranavo burlaivį

Paskelbta: 2013-08-12 16:11 Autorius: Naujienų redaktorius

Vokiečių tanklaivis pirmadienį Nyderlanduose taranavo burlaivį. Iki šiol pavyko rasti tik vieną iš keturių jame buvusių žmonių, praneša agentūra AFP.

Praėjus daugiau nei valandai po nelaimės, narai iš apvirtusio burlaivio ištraukė vieną sužeistąjį. Jis nugabentas į ligoninę. Likę trys žmonės laikomi dingusiais.

Anot olandų žiniasklaidos, tanklaivis plaukė į Antverpeną Belgijoje ir visiškai paskandino burinį laivą. Incidentas įvyko už maždaug 20 km nuo Belgijos sienos. Laivyba kanale buvo sustabdyta.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras