2020 m. liepos 6 d.

 

Visą šitą informaciją turi Algirdas Paleckis, bet jis įkalintas

13
Paskelbta: 2020-01-22 21:13 Autorius: Simonas Kroydonas

Šį pirmadienį turėjau būti Kaliningrade, susitikti su maskviečiais ir gauti KGB bylų kopijas juoda ant balto – gauti Valatkos, Vidmanto Mačiulio, Landsbergio, Juknevičienės, Kubiliaus ir kitų veikėjų KGB agentų failus. Gauti visą medžiagą, kaip Lietuvos saugumiečiai pavogė JAV spec. tarnybų duotus 250 000 dolerių skirtų Lukašenkos nuvertimui protestams organizuoti, ir kaip tie pinigai buvo pasidalinti ir nepasiekė opozicijos bei kaip Šimašiaus žmonės išdavė Beliackį.

Taip pat yra medžiaga, kaip ekspremjeras Gediminas Kirkilas 2007 metais palaimino Lietuvos spec. tarnybų veiksmus sugadinti Družba dujotiekį į Lietuvą, kada išsiliejo nafta ir po to Lietuva iškėlė pretekstą Rusijai, kad ši užsuko naftos kranelį Mažeikių Naftai esą kraneliai buvo užsukti netrukus po to, kai Lietuva apsisprendė leisti šios bendrovės akcijas parduoti ne Rusijos, o Lenkijos bendrovei.

Finansinė parama Rusų aljansui man buvo žinoma, ir tai yra normalu, nes rusų tautybės žmonės Lietuvoje sudaro 5 procentus visų gyventojų. Dabartiniai Rozovos apkaltą incijuojantys Seimo nariai jau po šių 2020 metų Seimo rinkimų bus paraštėse. Jie nebus perrinkti ir jie bandys eiti į kitas partijas, bet ten nebus priimti.

Rusija nusprendė skirti 5 milijonų eurų šių metų Seimo rinkimams ir VSD visomis priemonėmis bando trukdyti naujam besiformuojančiam politiniam dariniui apie kurį kalbėti kol kas per anksti.

Yra kuriama tarptautinė angliakalbė komanda kuri Trampo aplinkos žmonėms reguliariai perdavinės informaciją, kas vyksta Baltijos šalyse ir kaip proklintoninė žiniasklaida varo ant Donaldo Trampo vykdomos politikos,apie kurią jis net nenutuokia.

Informacija yra tokia, kad Lietuvos spec. tarnybos labai akylai stebi Donaldo Trampo artimo draugo ir bendražygio buvusio Niujorko mero Rudy Giuliani sūnaus Andrew žmonos Živilės Rezgytės šeimą ir yra pasiklausoma palangiškės šeimos pokalbių jie verčiami į transkriptą ir kopijos siunčiamos į žurnalistui Lukasui kuris per savo kanalus perduoda medžiagą pagrindinei Trampo varžovei Nancy Pelosi.

Rudy Giuliani šeima per kitus asmenis Palangoje yra įsigijusi nemažai nekilnojamo turto ir yra nemažas maskviečių interesas įsigyti Lietuvos pajūryje brangaus nekilnojamo turto,kas pagyvintų Lietuvos ekonomiką.

Mano šaltiniai patvirtino, kad yra svarstomas Independence laivo pardavimas ukrainiečiams tuo atveju, jei konservatoriai šiais metais nelaimės Seimo rinkimų ir neformuos valdančiosios koalicijos.

Lietuvos saugumo struktūros planuoja šių metų vasarą įvykdyti teroristinį aktą viename Palangos naktiniu klubų ir tuo apkaltinti Rusijos FSB tarnybas. Tam bus pasitelktas vienas Kauno organizuotai grupuotei priklausantis nusikaltėlis, kuris į laisvę turėtų būti išleistas šių metų gegužės mėnesio gale.

Irinos Rozovos laukia Mindaugo Basčio likimas. Seimas nepritars apkaltai, bet ji bus priversta atsistatydinti. Konstitucinis Teismas yra paskelbęs, kad politikas šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė priesaiką, kai nuslėpė savo ryšius su buvusiu KGB darbuotoju Piotru Vojeika.

Mindaugas savo kaltę visą laiką neigė – jis tikino, kad sąmoningai nieko nenuslėpė. Politikas netinkamą atsakymą apie ryšius su užsienio žvalgybininkais klausimyne dėl leidimo dirbti su slapta informacija vadino klaida, kuri negali būti vertinama kaip šiurkštus pažeidimas.

Apkalta M. Basčiui buvo inicijuota ir dėl VSD nurodytų jo ryšių su atominės energetikos korporacijos „Rosatom“ atstovu vadinamu Jevgenijumi Kostinu, Rusijos valstybinio kanalo RTR žurnalistu Ernestu Mackevičiumi, buvusiu Kauno mafijos autoritetu įvardijamu Saturnu Dubininku ir neteisėta veikla įtariamu verslininku Vadimu Pachomovu. Mindaugas buvo apšauktas tėvynės priešu,nes turėjo informaciją apie sovietų laikais KGB struktūroms priklausiusius aukšto kalibro Lietuvos žurnalistus,politikus,prokurorus ir teisėjus.

Rozovos apkaltoje parašus pradėjo rinkt vos per pusmetį 4 partijas pakeitusi Dovilė Šakalienė. Šakalienė kuri yra niekas bando atkreipti kitų partijų dėmesį , kad ji ateityje dar galėtų būti kuo nors naudinga. Dainius taip pat pritarė apkaltos procesui, nors pats būdamas policininku Kalvarijoj patyrė lygiai tokį patį spaudimą iš korumpuotų savo viršininkų, o Vytautas Bakas jau dabar yra politinis nulis ir jam, kaip ir Urbšiui patekti kitai kadencijai į Seimą šansų 0.

Ramūnas Karbauskis su Sauliumi Skverneliu elgiasi išmintingai, neskuba, nes žino, kad po apkaltos išrinkti naują Seimo narį Lietuvos mokesčių mokėtojams kainuos 50 000 eurų. Per šią kadenciją apkaltų buvo daugybė ir tai kartu parodo Lietuvos kaip bananų respublikos politinio išsivystymo lygį.

Tyrimas dėl I. Rozovos nuslėptų ryšių su Rusijos diplomatais Seime inicijuotas paaiškėjus, jog 2018 metų sausį Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis gavo Valstybės saugumo departamento (VSD) rekomendaciją neišduoti politikei leidimo dirbti su įslaptinta informacija.

VSD dokumente rašoma apie tarimąsi su Rusijos diplomatais dėl finansinės paramos Rusų aljansui, Seimo narės bendravimą su iš Lietuvos 2014 metais išsiųstu Rusijos generaliniu konsulu Vladimiru Malyginu.

Taip išeina,kad Lietuvą valdo ne Seimas o VSD su savo pažymomis ir Grybauskaitės valdymo epochoje išsikeroįęs niekinių VSD pažymų įprotis niekur nedingo.

Mane oro uosto pareigūnai sulaikė ir Kauno prokuratūra paėmė pasą ir pritaikė kardomasias priemones atsižymėti Šilutės policijoje ,kad negalėčiau atvykti į Kaliningradą,kuriame turėjau gauti informacinę bombą apie konservatorių ir socialdemokratų politikus reikalavusius iš Gazpromo kyšio mainais už tai,kad šie neplėtotų Independence projekto ir reikalaujama suma viršijo 10 % metinio kontrakto samatą .

Visą šitą informaciją turi Algirdas Paleckis, bet jis įkalintas. Pagal planą Bronislovas Lubys turėjo pasistatyti terminalą savo reikmėms ir jis jį būtų pasistatęs keturis kartus pigiau. To padaryti jam nebuvo leista ir jis buvo mūsų spec. tarnybų nužudytas pagal vadovėlinį scenarijų.
Šaltinis: facebook.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
13. to-11
(2020-01-24 18:10:07)
(78.61.0.42) Parašė:

drasi savikritika,saunuolis !12. skorpionas
(2020-01-24 11:26:50)
(84.55.16.112) Parašė:

VSD-KGBistų sarginiai šunys, kurių uždavinys išsaugoti paslaptyje informaciją apie buvusius KGB bendradarbius.11. Be komentarų...
(2020-01-23 21:06:02)
(109.40.0.60) Parašė:

Debilas ir tiek...10. O ko
(2020-01-23 17:50:14)
(84.15.183.121) Parašė:

Jis lindo prie rimtu zmoniu. Konservatoriu.9. Kaimo durnius
(2020-01-23 17:42:50)
(78.61.0.42) Parašė:

Na kad Paleckis sedi ne uz sausio 13 tai juk ir kaimo durniams aisku.O kad jis amsi pasak emigro-tai galiu pasakyt kad pirmiausia ilgai ir nuobodziai ruosiama dirva ir tik po to sejama..tegul skaito visi,kuo daugiau-tuo geriau8. Emigras
(2020-01-23 16:47:20)
(85.255.236.150) Parašė:

Nors sykį neamsejes, pateik faktus o dabar tik amsi ir amsi..., Kaip šuva pririštas prie būdos.... Net jau vemti norisi pamačius tavo inicialus, šiaip tai išsitirk savo psichinę būklę ir ikelk į Facebook, kad visi žinotų, kokio ligonio sapaliojimus žmonės skaito...7. aAlgirdas
(2020-01-23 10:59:22)
(78.56.79.247) Parašė:

mano galva, atrodo kad publikacija iš esmės provokacinio pobūdžio. Labai ir labai daug nelogiškų pranešimų.6. Bleka
(2020-01-23 09:45:59)
(78.58.223.54) Parašė:

Simonas reikia zyds....o kas nori tureti su jais reikalu....!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras