2019 m. sausio 21 d.
 

 

Vienintelis dalykas, ko dar bijo valdžia, yra Tauta

21
Paskelbta: 2018-05-15 12:37 Autorius: ekspertai.eu

Europarlamentaro, buvusio šalies prezidento Rolando Pakso paskelbta žinia, kad jis su bendraminčiais kuria naują visuomeninį judėjimą, sukėlė paniką oponentų stovykloje. Pasak paties R.Pakso, judėjimas priims visus, kuriems aktuali tautinės valstybės idėja. Todėl toks Tautos vienijimas yra pavojus politikams netekti seniai uzurpuotos valdžios.

- Politologai, oponentai ir net kai kurie jūsų partijos nariai prabilo, kad steigdamas naują visuomeninį judėjimą suskaldysite „Tvarką ir teisingumą“. Bet tikriausiai jūsų tikslai yra visiškai priešingi? - „Vakaro žinios“ teiravosi Rolando Pakso.

- Kalbos, gandai apie skaldymą yra skleidžiami tų, kurie sunerimę, kad Lietuvoje atsiras judėjimas, išreiškiantis visos Tautos valią. Ne kažkokios siauros grupelės žmonių, ne grupelės žmonių, uzurpuojančių valdžią, o visos Tautos.

- Kokia bus judėjimo ideologija?

- Pagrindinis tikslas - kad Tauta sukurtų tokią valstybę, kokią būtų negėda palikti ateities kartoms. Tautinę valstybę. Kalbant apie skaldymą, turiu pasakyti, kad judėjimas (jo pavadinimas bus „Šaukiu aš Tautą“) bus viršpartiniu judėjimu. Jį atras ir partijos, palaikančios stiprios nacionalinės valstybės idėją, Tautą, kalbą, mūsų istoriją, mūsų tradicijas, sprendimą neišnykti globalistiniame pasaulyje. Tai bus atviras judėjimas visoms partijoms bei žmonėms. Ir tai nebus maža dalelytė kokioje nors vienoje partijoje. „Tvarka ir teisingumas“ taip pat atras vietą šitame judėjime.

Prieš daug metų, kai dar buvo gyvas šviesaus atminimo Rolandas Pavilionis, kuris partijoje „Tvarka ir teisingumas“ buvo mano pavaduotoju, buvo sukurtas judėjimas. Kartu su partija „Tvarka ir teisingumas“. Tas demokratinis judėjimas ir partija kaip tik papildė vienas kitą. Žmogus, nepriklausomoje Lietuvoje gyvenęs daugiau nei dvidešimt metų, galbūt ir palaikytų vienos ar kitos partijos idėjas, tačiau ne kiekvienas nori ateiti į partiją. O judėjimas kaip tik ir suteikia galimybę dalyvauti nacionalinės valstybės stiprinime. Tad kalbos apie skaldymą yra kalbos tų, kurie tegalvoja apie savo postus. Arba galvoja apie tuos veiksmus, kuriuos šiandien iškelia konservatoriai.

- Turite mintyje savaitgalį per konservatorių suvažiavimą priimtą rezoliuciją?

- Taip. Iš jos akivaizdu, kad konservatoriai nenori tautinės valstybės. Jie nori atiduoti praktiškai viską tarptautiniam globalistiniam kapitalui. Ir kad Lietuva taptų tik vieta, pavyzdžiui, įkurti NATO bazę.

Jei įdėmiai perklausytume konservatorių partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio suvažiavime pasakytų kalbų, taptų akivaizdu, kad jis nebemato vietos mūsų Tautai, mūsų kultūrai, mūsų papročiams, mūsų istorijai. Teliko noras atsiduoti Briuselio vasalams ir absoliučiai išnykti. Partijai „Tvarka ir teisingumas“ - ne pakeliui su tokią poziciją išreiškiančiaisiais. Apie liberalus iš viso jau nebėra ką kalbėti. Todėl kviesčiau tiek „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją, tiek partijos tarybą artimiausiu metu spręsti klausimą dėl išėjimo iš opozicijos, kurią sudaro jau minėti konservatoriai bei liberalai. Ir tapti savarankiškiems. Bei kviesti jau dabartinės kadencijos Seimo narius jungtis prie partijos, kaip sveiko nacionalinio prado.

- Praėjusią savaitę žiniasklaida skelbė, kad kuriate naują judėjimą, todėl traukiatės iš „Tvarkos ir teisingumo“.

- Nieko panašaus. Aš ne tik nesitraukiu, bet kviesiu partijos vadovybę palaikyti šitą idėją. Juk tam ir buvo sukurta partija, kaip tautinės valstybės propaguotoja. Nenorėčiau, kad partija prarastų šitą ideologiją.

- Gal jau yra žmonių, partijų, organizacijų, pareiškusių, kad prisijungs?

- Tai - ne nauja idėja. Birželio 3 d. bus metai, kai dirbame prie programos, įstatų, ideologijos ir kitų konkrečių idėjų. Žmonių yra daug. Šių metų birželio 3 d., manau, įvyks galutinis įforminimas ir eisime pirmyn. Pagal reakciją, kokią sukėlė pasirodžiusi informacija, akivaizdu, kad tiek konservatoriai, tiek kiti tariami valstybininkai yra ištikti panikos. Vienintelio dalyko valdžią uzurpavę politikai dar bijo - Tautos.

Šaltinis: paksas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
21. senis
(2018-05-17 17:46:56)
(84.15.178.82) Parašė:

karta jau saukei Paksai. Zmones patikejo, isrinko tave. Kodel nusimuilinai, herojau? Tu, sudo gabale, nesugebejai apsiginti nuo keliu komjaunuoliu. Isspyre tave, kaip kelma is prezidenturos. O gal jau davei gosdepui sutikima buti rezidentu? Kaip Magnolija? Negi tau Paksai negeda, karta apgavus beveik milijona zmoniu, rinkeju, vel kazka zadeti, ko tu nesugebesi igyvendinti? Rasineji nesamones, gal cia gyvenantys is tavo rasineliu suzinojo ka nors naujo. Nesuzinojo. Rasineji, kad neuzmirstu, kad paliktu vietele prie lovio, jauti, kad is ES parlamento irgi gali isspirti. Rasineji, nes nori uzsitikrinti, jei bus teismas uz Tevynes pardavima, uz koloboravima su dabartiniais okupantais, tureti kazkoki, nors ir menka alibi. Sedi tai Reicho kanceliarijoj, imi sidabrinius.20. sunku
(2018-05-17 16:11:03)
(85.206.222.75) Parašė:

oi sunku bus isgrezti skyle tame ekskomuniagu,o dabar jau ir ju vaikaiciu uzurpuotoje tevyneje-kur net eurozopos teismu nutartys net nevykdomos,o nepatenkinti gesinami atidirbtais kgbistiniais metodais.....juk Tankai isvaziavo seniai-o va Tankistai na niekaip neisdvesia,atvirksciai-net dauginasi......19. Klysti Rolandai
(2018-05-16 20:33:08)
(88.222.106.54) Parašė:

tauta užguita, užzombinta, prigąsdinta. Ar tokia tauta ką nors gali?18. pesimistė
(2018-05-16 19:48:43)
(195.12.182.160) Parašė:

Jau pernelyg daug tautoje pesimizmo, nevilties. Nepatikės. O ir prisiplakėlių pakaks, bet tuos judus bus sunku atpažinti ir atgremžti. Sėkmės titaniškame darbe!17. Gintas M.
(2018-05-16 14:07:59)
(188.69.215.68) Parašė:

Idėja yra gera. Gal ir norai šį kartą yra geri, kas gali žinoti? Jau vien tai, kad atsisakoma globalios Lietuvos idėjos,kuri yra visiško Tautos sunaikinimo idėja, o siūloma kurti Tautos valstybę, su pilna klasikinės valstybės funkcijų kompetencija, yra gerai. Neskubėkime nei šaukti valio ir kepures į orą mėtyti, nei laidoti dar negimusio kūdikio. Juk pirma buvo ir yra žodis ir tik vėliau jis tampa kūnu. Aš nuoširdžiai linkiu sėkmės, juk tik einantis įveikia kelią - ilgą, ilgą ir sunkų kelią per kopų byrantį smėlį.16. stasys
(2018-05-16 10:15:46)
(213.103.212.157) Parašė:

..pasivadintu Lietuvos komunistais ir butu aišku kokia lentyna jiems reikėtu užimti .. :)) vilties Prezidentas .:))15. skorpe
(2018-05-15 20:47:23)
(37.228.230.5) Parašė:

O kada apkalta bus Dalei?14. skorpe
(2018-05-15 20:42:35)
(37.228.230.5) Parašė:

MES BIJOM SAVO RINKTOS VALDZIOS !!!! cia kas atsitiko tokiu atveju....ir kieno tada tokia valdzia?????Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras